515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Maďarsko
Jedinečný dvoudenní poznávací zájezd do Budapešti
Nabitý 2-denní zájezd do Budapešti pro JEDNOHO s ubytováním v hotelu se snídaní. Prohlídka města s průvodcem, doprava autobusem, 5 nástupních míst po celé ČR a neopakovatelná atmosféra letní metropole na řece Dunaj.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Jedinečný dvoudenní poznávací zájezd do Budapešti

-37 %
Jedinečný dvoudenní poznávací zájezd do Budapešti
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 25. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Cestovní kancelář MIKO s.r.o.
U Stadionu 1563 
434 01 Most

www.ckmiko.cz
tel: 606 601 323
e-mail: cestovkamiko@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznávací zájezd, na který jen tak nezapomenete

Patříte k vášnivým cestovatelům, rádi poznáváte nová místa a jste milovníky životem nabitých metropolí? Tak to určitě nezmeškejte příležitost a vydejte se na poznávací zájezd do historické metropole na Dunaji!

Po krásách Budapešti

Doprava do Budapešti je zajištěna autobusem. Po krásách této metropole na Dunaji Vás provede průvodce a seznámí Vás s tím nejlepším, co ve městě můžete najít. A samozřejmě Vám zbude i čas na individuální prohlídku města.

Ubytování je potom zajištěno v hotelu ve 2-lůžkových pokojích, kde si můžete v klidu odpočinout po náročném dni. Hotel má k dispozici i bazén. Ráno se posilníte vydatnou snídaní, servírovanou v hotelu.

Jedinečná atmosféra maďarské metropole

Ptáte se, proč se vlastně do Budapešti jezdí? Město má totiž svou velmi zajímavou a netradiční atmosféru. Ulicemi zní podmanivá cikánská hudba, v restauraci servírují pikantní jídla, tančí se zde čardáš a pije tokajské víno. Právě za tímhle cestují obvykle návštěvníci do maďarské metropole ležící na řece Dunaji.

A nad městem se tyčí majestátní Budínský hrad (UNESCO), toho času sídlo uherských králů. Jeho historie sahá až do 13. století, kdy byl založen uherským králem Bélou IV. Hrad patří k symbolům Maďarska a patří k nejkrásnějším královským rezidencím v Evropě.

Program zájezdu

1.den - odjezd v ranních hodinách po trase Teplice (5.30 hod. ), Most (6.00 hod.) , Louny (6.20 hod.), Praha (7.20 hod), Brno (10.00 hod. ), kolem 14 hodiny příjezd do  Budapešti cca ve 14.20 hod.  - prohlídka města do večerních hodin, odjezd na nocleh.

2.den - po snídani pokračování v prohlídce města s průvodcem - Parlament, tržnice, osobní volno, odpoledne odjezd zpět do ČR (cca ve 14:30) s příjezdem v nočních hodinách.

Co v Budapešti rozhodně nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Co vše uvidíte s průvodcem a co navštívit v osobním volnu?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
 
Ubytování se snídaní a dostupné centra

Pro Váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***. Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min).

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. 

Hotel je nově zrekonstuovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu a vstup do hotelového bazénu. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu:
  • 13.7.-14.7.2013
  • 24.8.-25.8.2013
 • Rezervace zájezdu emailem na cestovkamiko@centrum.cz.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd rezervujte neprodleně po zakoupení kuponu.
 • Cena zahrnuje dopravu, ubytování ve 2-lůžkových pokojích v hotelu se snídaní , průvodce.
 • Cena nezahrnuje vstupy, stravu a pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.ckmiko.cz.
nabídka byla ukončena