515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Za poznáním a romantikou do proslulých Benátek
Poznávací zájezd do Benátek s návštěvou vyhlášených ostrovů krajek Buráno a benátského skla Muráno. Doprava komfortním autobusem, průvodce, 2 termíny a 4 odjezdová místa. Zažijte jedinečnou atmosféru italských Benátek na vlastní kůži!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Za poznáním a romantikou do proslulých Benátek

-40 %
Za poznáním a romantikou do proslulých Benátek
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 51 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Expressbus Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel: +420 607 014 222
e-mail:coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznávací zájezd do romantických Benátek

Toužíte poznat nejromantičtější město světa nebo vzít své děti poznávat historii a památky? To vše Vám mohou nabídnout Benátky! Město na ostrovech spojených mosty s křivolakými uličkami a tiše plujícími gondolami.

To nejlepší z Benátek s Expressbus Coufalík

Při Vašem poznávacím zájezdu do Benátek navštívíte hlavní benátskou dopravní tepnu Canal Grande, zastavíte se na mostě Ponte di Rialto, posedíte na náměstí sv. Marka, navštívíte baziliku a Dóžecí palác a budete mít možnost zažít na vlastní kůži atmosféru proslulých ostrovů Buráno a Muráno.

Čas zůstane i na individuální program, kdy si můžete pronajmout symbol Benátek - gondolu, která slouží jako místní transportní systém, ale spíše je využívána jako turistická atrakce. Na gondolu se vejde 4-6 osob a  cena záleží od toho, kde si gondolu pronajmete (v centru jsou ceny vyšší) a kudy přesně budete chtít jet.

Doprava je zajištěna autobusem a služby českého průvodce s odborným výkladem Vám budou po ruce po celou dobu zájezdu. Poznávací zájezd do Benátek zajišťuje Expressbus Coufalík, který má za sebou dlouholetou tradici a zkušenosti, ve spolupráci s CK Metal.

Slavné ostrovy umělců - Buráno a Muráno

Na ostrově Muráno vás okouzlí nejen malebné domky a uličky, stejně jako v Benátkách. Tešte se na skvosty vyrobené ve zdejší sklárně z muránského skla, určitě si nějaký originální kousek přivezte i domů. Co třeba slavné Benátské zrcadlo?

Ostrov Buráno je také znám pod přezdívkou Ostrov klidu a pohody. Je zde spousta malých domků s barevnými okenicemi, před kterými sedí stařenky a vyšívají nebo paličkují. Tyto ručně dělené krajky mají vysokou hodnotu a představují nádherný suvenýr. 

Nejzajímavější benátské památky

 • Ponte di Rialto je nejznámější most, který spojuje městské části San Marco a San Polo a který je podpírán 12 000 kůly. Dříve byl tento most skutečným obchodním centrem, dnes zde naleznete zejména stánky se suvenýry, které sem lákají davy turistů.
 • Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco je hlavním místem, které byste neměli v Benátkách minout. Tento kostel v sobě ukrývá velké umělecké bohatství, směsici několika slohů s úchvatnými mozaikami, které doplňují interiér. Za svých časů zde byli přijímáni papežové a nejvyšší hlavy států.
 • Piazza San Marco - je jediným náměstím Benátek. Můžete zde například spatřit krásnou Baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a také věž Campanile (Markovu věž), odkud je překrásný výhled na celé Benátky.
 • Dóžecí palác je gotický palác ze 12. století, který byl nejen domovem dóžete a jeho rodiny, ale také sídlem vlády. Zde zasedala Velká rada a Senát.

Program zájezdu

 • Příjezd do přístavu Punta Sabbioni v sobotu v ranních hodinách, plavba lodí s průvodcem do Benátek.
 • Dopolední a částečně i odpolední pěší prohlídka památek s odborným výkladem, zahrnuje i osobní volno s možností individuálního programu (nákupy, další památky).
 • Odpoledne přejezd lodí na ostrov Muráno, kde si prohlédnete sklárny a poté přejezd na ostrov Buráno.
 • 21.00 odjezd do České republiky

Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínu 25.- 27.4.2014 a 30.5. – 1.6.2014.
 • Nástupní místa:
  • Brno 17:00, Janáčkovo divadlo
  • Jihlava 18:45, dálnice čerpací stanice OMW Pávov
  • Praha 20:00, v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí.
  • České Budějovice  22:15, na čerpací stanici OMW na Dlouhé louce
  • Brno 20:00, při naplnění více jak 30 osob automaticky odjíždí samostatný autobus z Brna.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese zajezd.expressbus.cz.
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a služby česky hovořícího průvodce.
 • Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění, cestovní pojištění, fakultativní vstupy a suvenýry, poplatek za vjezd do Benátské Laguny a jízdenku na loď (doporučené kapesné cca 40-50 EUR).
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30 cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CA si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný nebo vrátí peníze.
 • Více informací na: 776 776 156 (p. Coufalíková) nebo na e-mailu coufalik@expressbus.cz
nabídka byla ukončena