515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Ostatní zahraniční
Po stopách Vikingů do Dánska - celodenní zájezd pro JEDNOHO
Po stopách Vikingů s celodenním zájezdem do Dánska pro JEDNOHO. Odjezd z Prahy, 3 termíny na výběr. Uvidíte vikingské památky, historická města s tajemnou atmosférou i venkov s nádhernou přírodou...
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Ostatní zahraniční

Po stopách Vikingů do Dánska - celodenní zájezd pro JEDNOHO

-42 %
Po stopách Vikingů do Dánska - celodenní zájezd pro JEDNOHO
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Po stopách Vikingů do drsného Dánska

Drsná země snoubící se s rozkvétající jarní přírodou. Přesně takové bude Dánsko v době Vašeho zájezdu! Vydejte se po stopách Vikingů a jejich náčelníka Haralda Modrozubého a poznejte všechny krásy této severské země!

Program celodenního zájezdu

Vyberte si jeden ze tří termínů, zapište si jej do diáře a pak se jen vydejte směr sever s CK TOP cestovatel. Termíny na výběr:

 • 27. dubna
 • 8. června
 • 22. června

V předvečer zájezdu odjedete z Prahy (zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále ve 20.00 hod). Po cestě můžete poslouchat hudbu a sledovat filmy. Další den ráno už budete v Dánsku:

 • v 10.00 jste orientačně v Dánsku
 • návštěva města Aarhus
 • následně panenská příroda v Moesgårdu
 • prohlídka města Aalborg – památky a volný program
 • večer odjezd do ČR

Uvidíte skanzeny i malebná městečka

Nejprve přijdete do Aarhus, druhého největšího města v Dánsku. Je proslulé skanzenem tvořeným 75 hrázděnými domy, které sem byly svezeny z celého Dánska. Budete obdivovat impozantní Aarhus Domkirke, severogotickou katedrálu se 100m hlavní lodí.

Město zdobí kostel Vor Frue Kirke s vyřezávaným oltářem z 16. století a pozůstatky vikingské vesnice. Po cestě vás nadchnou bukové lesy a pastviny Moesgård.

Odpoledne v Aalborgu

Odpoledne se vydejte do hlavního města oblasti Jutska. Nachází se zde Aalborgská věž, z jejíhož vrcholku se vám naskytne panoramatický pohled na město. Uvidíte také největší vikingské pohřebiště v Dánsku, katedrálu Budolfi Domkirke, starou radnici a několik renesančních paláců a zajímavou expozici věnovanou vězeňství.

Víte, odkud pochází Lego?

Samozřejmě, že správná odpověď je "z Dánska". Dánsko je země plná poutavé historie a mnoha památek. Území dnešního Dánska bylo osídleno germánskými kmeny. Poprvé bylo Dánsko ovládnuto Haradem Modrozubým,  který sjednotil Vikingy, které dnes známe hlavně jako dobyvatele a kolonizátory.

Mimo lego je Dánsko známé také kvůli druhému nejdelšímu visutému mostu na světě. Most přes Velký Belt spojuje ostrovy Sjælland a Fyn. V Dánsku najdate ještě jednu raritu - nejstarší zábavní park v celé Evropě.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínech 27.4., 8.6. nebo 22.6.2013.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevoteka.cz, Vaše číslo kuponu, jména cestujících a jejich datum narození. Vyplňte formulář do 1 týdne od obdržení kupónu.
 • Po odeslání objednávky se s Vámi zkontaktuje CK TOP cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
 • Pokud chcete cestovat s dětmi, je nutné pro ně také zakoupit kupon.
 • Cena zájezdu nezahrnuje kapesné, případné vstupy a pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na tel. +420 773 601 414.
nabídka byla ukončena