515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Francie
Paříž letecky na 3 dny jen za 6990 Kč, nyní pouze záloha
Paříž letecky na 3 dny pro 1 osobu. Ubytování v hotelu v centru města. Vybírejte ze dvou termínů a nyní zaplaťte jen zálohu 2990 Kč! Užijte si eurovíkend s předvánočními nákupy v romantické Paříži!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Francie

Paříž letecky na 3 dny jen za 6990 Kč, nyní pouze záloha

-45 %
Paříž letecky na 3 dny jen za 6990 Kč, nyní pouze záloha
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Eurovíkend v Paříži - romantika ve dvou v legendárním městě na Seině!

Návštěva Paříže je snem snad všech milovníků umění, módy a obdivovatelů pověstného francouzského šarmu! Nyní máte skvělou příležitost, jak "stylovou Paříž" poznat a strávit zde nádherné 3 dny prohlídkou nejslavnějších památek a předvánočními nákupy. Vše s pohodlím 2* hoteluse snídaněmi a leteckou dopravou! Navíc z celkové ceny zájezdu 6990 Kč platíte nyní jen zálohu 2990 Kč!

Pohodlný hotel v tiché části, ale jen kousek od centra

Komfortní ubytování v hotelu Comfort Davout Nation se nachází v širším centru Paříže jen nedaleko náměstí Place de la Nation. Tichá lokalita 20.okrsku je jen kousek vzdálená známému hřbitovu Peré Lachaise a slavné Monetově zahradě v Givenchy.

Ubytování v tomto 2* hotelu Vám zajistí komfortní a pohodový pobyt. Hotel disponuje více než šesti desítkami pokojů a všechny jsou vybaveny vlastním sociální zařízením, fénem, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, trezorem a Wi-Fi připojením. Jídelna, kde se podávají kontinentální snídaně, je otevřena již od 7:00, tudíž můžete za poznáním v Paříži vyrazit již časně ráno!

Recepce je k dispozici 24 hodin denně, k dispozici je Vám také výtah, úschovna zavazadel, bezplatné noviny či automaty nabízející nápoje a občerstvení. Stanice metra Porte de Montreuil se nachází 260 m od hotelu a nabízí přímý přístup k Eiffelově věži a Galerii Lafayette.

Za nákupy do Paříže

Paříž je nejen městem milenců, impresionistických umělců a dekadentních kabaretů. Je to také město módy - onen francouzský šarm a styl je pověstný a nadčasový vzhled Francouzek je idolem pro mnoho žen v Evropě i Americe.

Eurovíkend v Paříži Vám poskytne dostatek času, abyste prozkoumali všechny slavné památky, ale vydali se také do slavných pasáží a připravili si pár dárků na blížící se Vánoce!

Nejzajímavější pařížské památky

 • Bez Eiffelovy věže by Paříž nebyla Paříží. Stala se nejnavštěvovanější stavbou Paříže a to i navzdory kritice Alexandera Dumase nebo Émila Zoly. Eiffelovu věž ročně navštíví přibližně 6 milionů návštěvníků - jako návštěvník můžete navštívit první, druhé, nebo třetí patro. Do prvního a druhého patra se můžete vydat po schodech nebo výtahem (druhé patro se nachází ve výšce 115 m) a do třetího patra, nacházejícího se ve výšce 276 m, se dostanete pouze výtahem ze druhého patra. Výhled z vrcholku Eiffelovky je naprosto jedinečný!
 • Vítězný oblouk se nachází na konci hlavní ulice Champs Élysées a je krásný zejména v noci, kdy je nádherně nasvícen. Za necelé 3 € se lze dostat na ochoz na Vítězném oblouku odkud je pak pěkný výhled na již zmiňovanou hlavní třídu Champs Élysées i na moderní čtvrť.
 • Zřejmě nejznámější pařížská duchovní stavba je katedrála Notre Dame. Při pohledu na ni a následně při její prohlídce se vrátíte o několik století zpátky. Zcela určitě se vyplatí na toto místo podívat ve dne a následně i noci, kdy vypadá naprosto odlišně. Vstup do katedrály je zdarma.
 • Pokud milujete umění, tak by jste návštěvu Louvru určitě neměli vynechat. Největším lákadlem je jistě Mona Lisa, která je neustále v obležení turistů. Louvre dělí od Notre Damu pouze řeka, nabízí se tak možnost spojení návštěvy těchto dvou památek. Do Louvru se v hlavní turistické sezóně stojí i několika hodinové fronty, ale návštěva se určitě vyplatí.
 • Basilika Sácre Coeur je známá svou nezaměnitelnou bílou barvou, kterou má díky pískovcovým blokům, ze kterých je postavena. Nachází se na vrcholku, ze kterého je za pěkného počasí překrásný výhled na panorama Paříže. K této památce se dostane metrem do stanice Anvers, odkud projdete uličkou plnou obchodů se suvenýry. Pak už je jen na Vás, zda se rozhodnete kopec vyjít pěšky nebo zvolíte možnost využít lanovku (platí zde stejné lístky jako na metro).
 • Legendární kabaret Moulin Rouge je dekadentním symbolem celé Paříže. Vyplatí se jej navštívit ve dne i v noci, kdy září do okolí. Za 2690 Kč můžete zažít pravé kabaretní vystoupení i se sklenkou šampaňského.
 • Když už budete u Sácre-Couer a Moulin Rouge užijte si jedinečnou atmosféru Mortmartru. Své ateliéry zde měli velikání výtvarného umění - Picasso, Monet, van Gogh či Dalí. Mezi pouličními malíři a umělci zažijete tu pravou atmosféru Paříže!
Cena zahrnuje:
 • leteckou dopravu Praha – Paříž - Praha 
 • letištní a bezpečnostní taxy 
 • ubytování v hotelu Comfort Davout Nation 2* na 2 noci se snídaní,
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění, 
 • transfery v destinaci, 
 • fakultativní výlety a vstupy do památkových objektů, 
 • průvodce po dobu zájezdu

Kde kupon uplatnit:

Rezervace zájezdu nejpozději do 48 hodin od zakoupení kuponu na stránkách CK e-click travel www. e-clicktravel.cz, na e-mailu rezervace@e-clicktravel.cznebo na tel: 734 762 941.

Nejpozději 4 týdnů před konáním zájezdu je nutné uhradit zbývající částku, tzn. 4000 Kč.

 


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 16.11. do 9.12. 2012.
 • Počet kuponů je omezen pouze na 20 ks.
 • Jak zájezd objednat:
  • Po zakoupení voucheru neprodleně klikněte ZDE.
  • Vyberte si zakoupený zájezd, vyberte zakoupený termín a pak klikněte na odkaz „nezávazná objednávka“, kde vyplníte kompletně své údaje a do poznámky uvedete čísla kuponů a nakonec dáte odeslat. CK Vám pak na základě vyplněného formuláře pošle cestovní smlouvu. 
  • Rezervaci můžete provést také na emailu rezervace@e-clicktravel.cz nebo na tel: 734 762 941
  • Rezervaci je nutno provést nejpozději do 48 hodin od obdržení kuponu!
 • Cena zájezdu platí při zakoupení dvou kuponů, tedy obsazení 2-lůžkového pokoje (tzn. 2x záloha 2990 Kč).
 • Příplatek za noc navíc činí 990 Kč/1 osoba.
 • Děti do 2 let mají pobyt zdarma, platí pouze poplatek letecké společností ve výši 1690 Kč a děti do 12 let na přistýlce (tedy 3. a 4. lůžku) se slevou 500 Kč.
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 1990 Kč/2 noci nebo 2980 Kč/3 noci (nutné dokoupit přímo v e-click travel).
 • Doplatek do výše ceny zájezdu, tedy 4000 Kč, klient uhradí přímo v CK e-click travel do 4 týdnů před konáním zájezdu.
 • Při neuhrazení zbývající částky záloha propadá!
 • V případě komplikací kontaktujte CK (rezervace@e-clicktravel.cz nebo na tel: 734 762 941) nebo Slevotéku na e-mailu info@slevoteka.cz.
nabídka byla ukončena