515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Polsko
Osvětim a Krakov (UNESCO) - jednodenní zájezd
Jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova (UNESCO). Nástupní místa po celé ČR, v ceně doprava i vstup. Poznejte místa, která ovlivnila historii a navštivte památky UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Osvětim a Krakov (UNESCO) - jednodenní zájezd

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
129 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

23. 2. 2013 – 7. 6. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

Není podstatné, jak dobře (ne)znáte polská města a památky, podstatné je, jestli je chcete poznat! A pokud ano, dnešní nabídka Vám přináší jedinečnou příležitost k poznání nejkrásnějšího polského města - Krakova, a zároveň také smutné upomínky 2. světové války - Osvětimi a Březinky.

Dvě tváře Polska za jediný den 

Po příjezdu do Osvětimi začnete prohlídkou rozsáhlého areálu Auschwitz–Birkenau s autentickými místy koncentračního tábora v Osvětimi.

Nejen z hodin dějepisu si jistě pamatujete, že Osvětim (německy Auschwitz) byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem. Možná už si ale nepamatujete, že byla postavena v roce 1940 a že zde podle odhadů zemřelo přes 1,3 miliónu osob, což z Osvětimi dělá smutnou připomínku brutálních dějin 20. století.


 

Z obrovského komplexu budov se dochovalo 45 zděných a 22 dřevěných stavení. Patrné jsou také zbytky plynových komor a kremačních jam na pece. Jako připomínka hrůzných dějin zde také uvidíte příjezdovou rampu a památník obětem holocaustu.

Poté se přesunete do Krakova, kde v odpoledních hodinách následuje prohlídka centra Krakova s českým průvodcem, návštěva zámku Wawel a katedrály (místa korunovace polských králů), procházka starým městem tzv. Královskou cestou (Via regia), návštěva renesanční Sukenice (bývalé soukenické krámy) a nakonec návštěva Mariánského chrámu s největším gotickým oltářem na světě.

Trasy a 21 nástupních míst

Díky dvěma cestovním trasám a celkem 21 nástupním místům po celé republice máte skvělou možnost využít tohoto jednodenního poznávacího zájezdu i Vy! Nastupovat můžete tady:

 • TRASA 1: Brno – Hranice – Ostrava za 549 Kč
  • Nástupní místa: Brno, Rousínov, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Přerov, Hranice, Nový Jičín, Příbor, Frýdek Místek, Ostrava
 • TRASA 2: Praha – Pardubice – Uničov – Opava za 749 Kč (příplatek 200 Kč)
  • Nástupní místa: Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Vysoké Mýto, Svitavy, Mohelnice, Uničov, Bruntál, Opava   

Na výběr máte také z mnoha termínů až do června (viz níže). Odjezd je v nočních hodinách z ČR, ráno příjezd do Osvětimi a prohlídka. Odpoledne prohlídka Krakova a návrat do ČR. Příjezd v nočních, popř. ranních hodinách.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínech 23.2., 2.3., 29.3., 5.4., 10.5., 7.6.2013. 
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevoteka.cz a Vaše číslo kuponu.
 • Po odeslání objednávky se s Vámi skontaktuje CK TOP cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
 • Za příplatek 200 Kč si ve 2. kroku objednávky můžete zvolit trasu číslo 2.
 • Cena zájezdu nezahrnuje kapesné a pojištění léčebných výloh. Prohlídka Osvětimi je bez průvodce (český průvodce za příplatek 40 PZL (cca 240 Kč) , prohlídka Krakova s českým průvodcem je v ceně zájezdu.
 • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena