515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Polsko
Osvětim a Krakov (UNESCO) - jednodenní zájezd
Jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova (UNESCO). Nástupní místa po celé ČR, v ceně doprava i vstup. Poznejte místa, která ovlivnila historii a navštivte památky UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Osvětim a Krakov (UNESCO) - jednodenní zájezd

-53 %
Osvětim a Krakov (UNESCO) - jednodenní zájezd

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 129 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

Není podstatné, jak dobře (ne)znáte polská města a památky, podstatné je, jestli je chcete poznat! A pokud ano, dnešní nabídka Vám přináší jedinečnou příležitost k poznání nejkrásnějšího polského města - Krakova, a zároveň také smutné upomínky 2. světové války - Osvětimi a Březinky.

Dvě tváře Polska za jediný den 

Po příjezdu do Osvětimi začnete prohlídkou rozsáhlého areálu Auschwitz–Birkenau s autentickými místy koncentračního tábora v Osvětimi.

Nejen z hodin dějepisu si jistě pamatujete, že Osvětim (německy Auschwitz) byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem. Možná už si ale nepamatujete, že byla postavena v roce 1940 a že zde podle odhadů zemřelo přes 1,3 miliónu osob, což z Osvětimi dělá smutnou připomínku brutálních dějin 20. století.


 

Z obrovského komplexu budov se dochovalo 45 zděných a 22 dřevěných stavení. Patrné jsou také zbytky plynových komor a kremačních jam na pece. Jako připomínka hrůzných dějin zde také uvidíte příjezdovou rampu a památník obětem holocaustu.

Poté se přesunete do Krakova, kde v odpoledních hodinách následuje prohlídka centra Krakova s českým průvodcem, návštěva zámku Wawel a katedrály (místa korunovace polských králů), procházka starým městem tzv. Královskou cestou (Via regia), návštěva renesanční Sukenice (bývalé soukenické krámy) a nakonec návštěva Mariánského chrámu s největším gotickým oltářem na světě.

Trasy a 21 nástupních míst

Díky dvěma cestovním trasám a celkem 21 nástupním místům po celé republice máte skvělou možnost využít tohoto jednodenního poznávacího zájezdu i Vy! Nastupovat můžete tady:

 • TRASA 1: Brno – Hranice – Ostrava za 549 Kč
  • Nástupní místa: Brno, Rousínov, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Přerov, Hranice, Nový Jičín, Příbor, Frýdek Místek, Ostrava
 • TRASA 2: Praha – Pardubice – Uničov – Opava za 749 Kč (příplatek 200 Kč)
  • Nástupní místa: Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Vysoké Mýto, Svitavy, Mohelnice, Uničov, Bruntál, Opava   

Na výběr máte také z mnoha termínů až do června (viz níže). Odjezd je v nočních hodinách z ČR, ráno příjezd do Osvětimi a prohlídka. Odpoledne prohlídka Krakova a návrat do ČR. Příjezd v nočních, popř. ranních hodinách.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínech 23.2., 2.3., 29.3., 5.4., 10.5., 7.6.2013. 
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevoteka.cz a Vaše číslo kuponu.
 • Po odeslání objednávky se s Vámi skontaktuje CK TOP cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
 • Za příplatek 200 Kč si ve 2. kroku objednávky můžete zvolit trasu číslo 2.
 • Cena zájezdu nezahrnuje kapesné a pojištění léčebných výloh. Prohlídka Osvětimi je bez průvodce (český průvodce za příplatek 40 PZL (cca 240 Kč) , prohlídka Krakova s českým průvodcem je v ceně zájezdu.
 • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena