515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Zájezd do Norimberku s prohlídkou památek a návštěvou vánočních trhů
Nalaďte se na vánoční notu s jednodenním zájezdem do adventního Norimberku. Na výběr dva termíny a 4 odjezdová místa! Prohlédnete si významné norimberské památky a navštívíte kouzelný vánoční trh, který patří k nejstarším v Německu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Zájezd do Norimberku s prohlídkou památek a návštěvou vánočních trhů

-39 %
Zájezd do Norimberku s prohlídkou památek a návštěvou vánočních trhů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: 222 310 860, +420 725 810 110
email: agentura.akord@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Adventní zájezd do historického Norimberku

Možná jsou na světě větší nebo zdobenější vánoční trhy, než jsou ty norimberské. Avšak právě ty v Norimberku patří k nejstarším v celém Německu a nabídnou Vám tradiční dřevěné stánky s červeno-bílým zdobením, hrající koledy a samé dobroty...prostě pravou vánoční atmosféru!

Jedinečný vánoční trh v Norimberku

Norimberský vánoční trh zvaný „Christkindlesmarkt“ patří k nejstarším vánočním trhům v Německu. Neopakovatelné kouzlo Vánoc zde zažijete na náměstí Hauptmarkt, s kulisou kostela Panny Marie a s výhledem na gotický kostel sv. Sebalda v historickém jádru města.

Vánoční trh zde tvoří asi 180 stánků ze dřeva a červeno-bílé látky, ve kterých si můžete prohlédnout a zakoupit tradiční vánočního zboží. Vedle typických norimberských perníčků a biskupských chlebíčků zde najdete sladkosti, hračky, vánoční ozdoby a umělecké předměty. Posilnit se můžete svařeným vínem a opékanými klobásami.

Velice zajímavá je také procházka po vánočním trhu partnerských měst, kde si můžete zakoupit díla uměleckých řemeslníků ze zemí jako Nikaragua, Čína, Skotsko nebo Ukrajina. Také nejmenší návštěvníci si zde přijdou na své – pro děti je připravený kulturní program v domě zvaném Sternenhaus nebo projížďka historickým poštovním vozem taženým koňmi.

Historické město Norimberk

Součástí zájezdu je také prohlídka historického jádra města. Norimberk patřil od pradávna k důležitým městům. Za druhé světové války bylo jeho centrum poškozeno nálety, ale po válce byly všechny důležité stavby zrekonstruovány. Město tak nabízí mnoho kulturních památek.

Dominantu města představuje centrálně umístěný Císařský hrad, ze kterého se naskýtá nádherný výhled na celé město a jsou v něm uloženy římské korunovační klenoty. Ještě před návštěvou hradu však uvidíte chrám sv. Vavřince, chrám Panny Marie s orlojem a chrám sv. Sebalda. Navštívíte také radnici s možností prohlídky podzemí, kde je středověké vězení s výstavou středověkých mučidel. Prohlídku zakončí gotická kašna – Schöner Brunnen.

Velkým lákadlem jsou Norimberská muzea.  Za zmínku rozhodně stojí Německé národní muzeum, Dopravní muzeum nebo také Muzeum hraček, které ocení především Vaše děti. Záleží jen na Vás, kam se budete chtít podívat. Doporučujeme například dům Albrechta Dürera, Norimberské podzemní chodby a sklepní vězení, Popravčí most a mnoho dalších zajímavých koutů.

V prezentaci byly využity fotografie z www.nuernberg.de.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v sobotu 30.11. nebo 7.12.2013.
 • Kupon platí pro jednu osobu.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na agentura.akord@volny.cz nebo na tel. 222 310 860, +420 725 810 110.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 25.11., jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • služby průvodce
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.ckakord.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena