515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd do Legolandu v Německu se vstupenkou v ceně
Překvapte své děti něčím neobvyklým a připravte jim den plný zábavy. Vydejte se společně do světa fantazie a kostiček v zábavním parku Legoland v Německu. Celodenní vstupné již v ceně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd do Legolandu v Německu se vstupenkou v ceně

-46 %
Jednodenní zájezd do Legolandu v Německu se vstupenkou v ceně
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 26. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

tel.: +420 725 810 110, +420 222 310 859
email: agentura.akord@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Představte si kouzelný svět, kde jsou jen kostičky. Na takovém místě se přeci musí bavit nejen děti, ale i dospělí! Vydejte se s námi objevovat dětskou fantazii bez hranic a užijte si den plný atrakcí a nezapomenutelných zážitků v Legolandu!

Zážitek pro děti i dospělé

Celodenní zábava ve světě kostiček

LEGO milují všichni. A kde jinde si ho užít víc, než v parku z 50 milionů kostiček na 13 hektarech? To je pro představu celých 26 fotbalových hřišť! Na této ploše najdete více než 50 atrakcí, jako je například plavba lodí do minulosti, továrna na LEGO, prosklená vyhlídková věž, bitva s piráty, podmořský svět či 4D kino. 

Součástí je podmořský svět

Dospělé návštěvníky možná více zaujme "Miniland", kde najdete repliky všech světoznámých architektonických staveb, letišť a nádraží a mezi nimi pohybující se modely dopravních prostředků. Celý park si můžete prohlédnout i z vláčku "Legoland express", který areálem projíždí. 

Slavné památky z lega

Celý park je uspořádaný do tematických částí. Mezi hlavní patří:

 • Země rytířů – dobijte hrad! Pevně se držte, až budete na zádech ohnivého draka projíždět jeskyněmi a létat ve výškách. Nenechte si ujít ani rýžování zlata.
 • Miniland – kdo by se necítil opravdu velikým a mocným, když se prochází mezi nejznámějšími místy a stavbami v Evropě. Na výstavbu bylo použito 25 miliónů LEGO kostiček.
 • Lego City si můžete udělat řidičský průkaz (platí se na místě) a hned ukázat na LEGO autech, co jste se naučili. Fascinovat vás bude i továrna, kde před vašimi zraky LEGO kostičky vyrábějí.
 • Imaginace – ve stavebním a testovacím centru můžete vyvíjet a hned vyzkoušet vlastnoručně postavené modely, jde jen o to zapojit vlastní fantazii a kreativitu. Na velkém DUPLO hřišti mohou i ti nejmenší návštěvníci objevovat svůj vlastní svět.
 • Dobrodružná země – určitě vás nepokouše žádné divoké zvíře, ale musíte se mít na pozoru před LEGO zvířátky. Až pojedete kanoí na divokou expedici, nezapomeňte na 12 metrů dlouhý vodopád.
 • Lego X-treme – zde si můžete opravdu do sytosti užít zábavy: projeďte se na vodě, vyzkoušejte auta na testovací dráze a naprogramujte si vámi postaveného robota.

užijte si i adrenalin

A kdyby už se vám dělaly z kostiček mžitky před očima, můžete si odpočinout v řadě kaváren, restaurací, obchodů a butiků.

Několik užitečných tipů

 • Hned za vstupem do Legolandu najdete informační centrum. Zde si také pro lepší orientaci můžete vzít velmi užitečnou věc - orientační mapku celého areálu.
 • Legoland je připravený i pro návštěvníky s handicapem. Nemusíte se obávat, obsluha dané atrakce s vámi vhodnost jejího absolvování ochotně zkonzultuje. 

Lego ZOO

V prezentaci byly využity fotografie www.legoland.de a autora Stefan Puchner z www.reisenews-online.de


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář AKORD. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínu.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • rezervace zájezdu e-mailem na agentura.akord@volny.cz. Je třeba zaslat čísla kuponů, termín a název zájezdu. Na základě toho v CK vystaví cestovní smlouvu, která bude zaslána zpět na e-mail k podepsání.
  • Zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • pojištění léčebných výloh
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě.
 • Zájezd se koná při naplnění kapacity minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CA AKORD.
 • Více informací na www.ckakord.cz.
nabídka byla ukončena