515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Výlet pro JEDNOHO na Orlí hnízdo, jezero Königsee a další krásy Německa
Jednodenní poznávací zájezd do Německa s návštěvou proslulého Hitlerova Orlího hnízda, krásného královského jezera Königsee, solných dolů či plavbou na lodi. Zkrátka den nabitý poznáním.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Výlet pro JEDNOHO na Orlí hnízdo, jezero Königsee a další krásy Německa

-55 %
Výlet pro JEDNOHO na Orlí hnízdo, jezero Königsee a další krásy Německa
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 42 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 10. 2016

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
+420 727 981 789, +420 727 854 699, +420 547 385 464
zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se s námi do Bavorska poznat ty nejzajímavější místa, které přepisovaly novodobé dějiny. Těšit se můžete na dechberoucí výhled z pevnosti Adolfa Hitlera na okolní štíty Alp, na návštěvu jednoho z nejhlubších a nejčistších jezer v Evropě a na výlet do solných dolů.

Hitlerovo sídlo - orlí hnízdo

Hitlerovo sídlo a další krásy jižního Německa

Oblast Berchtesgaden v Bavorsku je neblaze proslulá tím, že si zde své útočiště vybudoval slavný diktátor Adolf Hitler. Orlí hnízdo nebo-li Kehlsteinhaus leží na vrcholku hory Kehlstein ve výšce 1 834 m n. m. a svým vzhledem připomíná větší horský hotel.

Jedná se o komplex několika budov v horské vesnici Obersalzberg, který obsahuje i  známou nacistickou chatu Wachenfeld ve výšce 1 000 m n. m., kde Hitler sepisoval svoji knihu Mein Kampf. Celý komplex staveb je velice unikátní a nabízí opravdu nádherný výhled do celého kraje Berchtesgadener Land. Tato krajina patří k nejmalebnějším regionům celé Evropy. 

Jezero Königsee nebo-li královské jezero je se svojí hloubkou 192 m nejhlubším jezerem Německa. Ledovcové jezero se pyšní svojí křišťálovou vodou, tajemnou atmosférou, velkým množstvím různých ryb a odrazem hladiny stěny hory Watzmann. 

Překrásné jezero Königsee

Program zájezdu

1. den: odjezd z České republiky.

 • Největší atrakcí celé oblasti je Orlí hnízdo, které se hrdě tyčí na úzkém skalnatém hřebeni ve výšce 1 834 m n. m. Na všech mapách a informačních brožurách tuto horskou chatu najdete pod názvem Kehlsteinhaus.
 • Druhým hitem Berchtesgadenu je jezero Königsee. Jedná se ledovcově vytvořené jezero, které se podobá norských fjordům jen s tím rozdílem, že nemá spojení s mořem.
 • Navštívíte i solné doly, po zakoupení vstupenky se převlečete do erárních overalů a nasednete na minivláček, kterým se vydáte do podzemí. Poté následuje cca hodinová prohlídka včetně dvou skluzavek, holografické projekce, plavby po podzemním jezeře či interaktivní expozice soli.

Po návštěvě solných dolů vás autobus odveze ke královskému jezeru, kde se naskytne možnost procházky. Projížďka lodí není z časového hlediska možná. Při výběru projížďky lodí nestihnete návštěvu solných dolů. 

Příjezd do České republiky v nočních hodinách.

Návštěva solných dolů


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů. Do 3 dnů od zakoupení kuponu je nutné provést registraci na zájezd.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (33.N Jednodenní výlet na Orlí Hnízdo, solné doly a nejhlubší jezero střední Evropy 2016).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • pojištění (lze sjednat u CK).
  • vstupy do objektů.
  • jízdenka k Orlímu hnízdu za 15,50 €/osoba.
  • Královské jezero za 12 €/osoba.
  • solné doly za 14 €/osoba (kombinovaný lístek Orlí hnízdo + solné doly za 27 €/osoba, děti do 16 let za 16,50 €).
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množstí skupin se jezdí i autobusy, které mají sedadla i v protisměru.

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Zájezdy - Německo

nabídka byla ukončena