515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Jednodenní výlet do kaňonu Medvědí soutěska v Rakousku pro JEDNOHO
Nezapomenutelný výlet do jedné z nejúchvatnějších oblastí Štýrska. Medvědí soutěska láká na skály, kaňony, vodopády a divokou přírodu, kterou jinde neuvidíte! Možnost výběru ze dvou tras pro více i méně zdatné turisty, odjezdy z Prahy a Brna.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní výlet do kaňonu Medvědí soutěska v Rakousku pro JEDNOHO

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 32 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 8. 10. 2016

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
+420 727 981 789, +420 727 854 699, +420 547 385 464
zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dopřejte si jedinečný zážitek a vypravte se na výlet, který nadchne celou rodinu. Medvědí soutěska (Bärenschützklamm) je jedním z nejkrásnějších koutů Štýrska. Roku 1978 byla prohlášena za chráněnou přírodní památku a vás zde čeká pohodový výšlap, jaký jinde nezažijete. Těšte se na skalnaté kaňony, úchvatné vodopády a horské říčky – bude to dechberoucí podívaná!

Vydáte se po lávkách a žebřících podél tůní a vodopádů

Trasa začíná stoupáním skalnatým kaňonem po 164 lávkách, žebřících a můstcích, které vedou podél tůní a vodopádů. Cesta trvá asi 3 hodiny a je zcela bezpečná. Po první části výletu (převýšení cca 700 m) se můžete posilnit v tradiční hospůdce Guten Hirten (U dobrého pastýře) v 1 209 m n. m. Po občerstvení a odpočinku budete pokračovat po turistické trase do Teichwirtu (1 172 m), odkud bude také odjíždět zájezdový autobus.

Zdatnější turisté mohou podniknout túru trvající přibližně 3 hodiny na Hochlantsch (1720 m, další převýšení cca 500 m). Tato turistická trasa se řadí ke středně obtížným. Za vaše úsilí budete patřičně odměněni krásným a nezapomenutelným výhledem na okolní vrcholky a jezero Teichalmsee.

Sebou si nezapomeňte vzít batoh, protože na žebřících se musíte neustále přidržovat, dále pohodlnou, pevnou a nepromokavou obuv a také pláštěnku.

Krásná turistická oblast

Medvědí soutěska v Rakousku je chráněnou přírodní památkou

Po první části výletu se můžete posilnit v tradiční hospůdce Guten Hirten

Zdatnější turisté mohou podniknout výstup na vrch Hochlantsch

Výhled na jezero Teichalmsee

Kompletní program zájezdu

 • Okolo 10:00 příjezd do rakouské vesničky Mixnitz ve Štýrsku (447 m n. m).
 • Výstup hlubokým skalnatým kaňonem podél vodopádů a tůní po 164 žebřících, lávkách a můstcích upevněných na skalních stěnách (cca 3 hodiny) k tradiční hospůdce Guten Hirten (1209 m, převýšení cca 700 m).
 • Po výstupu budete pokračovat po turistické cestě do Teichwirtu (1 172 m), odkud bude odjíždět autobus. Zdatnější turisté mohou podniknout túru trvající cca 3 hodiny na Hochlantsch (1 720 m, další převýšení cca 500 m) s jedinečným výhledem na okolní vrcholky a jezero Teichalmsee. Jedná se o středně náročnou turisticku trasu.
 • Příjezd do Brna přibližně ve 21:30.
Výstup po lávkách a žebřících

V prezentaci byly použity fotografie autorů Hans Wiesenhofer a Andreas Resch a Steiermark Tourismus z www.baerenschuetzklamm.at a fotografie z www.almenland.at.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (35R. Jednodenní výlet Medvědí soutěska ...).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena nezahrnuje - povinné příplatky:
  • vstup na soutěsku 4 €/os.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (lze sjednat u CK)
 • Doporučujeme pevnou turistickou koženou obuv a pláštěnku.
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množstí skupin se jezdí i autobusy, které mají sedadla i v protisměru.
 • Zájezd se koná při naplnění kapacity minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CA Expressbus.
 • Více informací na www.expressbus.cz.Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Poznávací zájezdy

Hodnocení zájezdu

3,0 z 5
Celkem hodnotili 3 zákazníci.

 • Zdeněk 16. 9. 2016
 • kubu.karin 30. 8. 2016

zobrazit hodnocení / 3 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena