515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Jednodenní lyžařský zájezd do rakouských Alp
Vyjeďte si zalyžovat do ski resortu Stuhleck – Semmering na východě Rakouska. Na lyžaře tu čeká přes dvacet kilometrů upravených sjezdovek, snowboardisté se vyřádí ve funparku, děti si mohou zasáňkovat nebo se na bezplatném vleku učit lyžovat.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní lyžařský zájezd do rakouských Alp

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 5. 3. 2016

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
Tel.: +420 727 981 789, +420 727 854 699, +420 547 385 464, +420 776 776 156
E-mail: zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Hledáte ideální místo pro zimní lyžovačku? Ski resort Stuhleck – Semmering v Alpách ve východním Rakousku vám nabídne veškerý potřebný komfort, ať už jste lyžař nebo snowboardista. Navíc si můžete zkusit snowtubing nebo se projet na sáňkařské dráze. Autobus vás pohodlně doveze tam a večer zpátky domů.

Ski resort Stuhleck – Semmering v Alpách ve východním Rakousku vám nabídne veškerý potřebný komfort, ať už jste lyžař nebo snowboardista

Stuhleck – Semmering „kolébkou zimních sportů“

Jeden z největších lyžařských areálů ve východním Rakousku se právem pyšní přízviskem „kolébka zimních sportů“. Vrchol zdejší nejvyšší hory Stuhleck u Spital am Semmering  ve výšce 1782 metrů byl na lyžích dobyt už v roce 1891. To zdejší oblast proslavilo a podpořilo rozvoj zimních sportů.

Stuhleck – Semmering „kolébkou zimních sportů“

Ski resort Stuhleck – Semmering poskytuje milovníkům lyžování výborné zázemí. Na vrchol hory jezdí 4-sedačkové a 6-sedačkové lanovky, které mají dokonce stříšky proti špatnému počasí. Také se zde nikdy nemusíte bát, že by nebyl dostatek sněhu, všech 24 kilometrů sjezdovek je v případě potřeby zasněžováno moderním zařízením.

Zábava pro celou rodinu 

Nejste zrovna fandové lyžování? Vyřádit se můžete ve snowboardigovém funparku, oblíbené dráze snowtube nebo se vydejte na pěší túru.

Zábava pro celou rodinu

A pokud chcete jen odpočívat, využijte služeb dvou krytých bazénů se saunou. Zkrátka nepřijdou ani rodiny s dětmi. Zajezdit si mohou na 5 kilometrů dlouhé sáňkařské dráze a rodiče mohou své ratolesti učit lyžovat na bezplatném dětském vleku.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu - rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (38R. Jednodenní lyžování ve Skiareálu Stuhleck - Semmering...).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
    
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (lze dokoupit u CA)
  • celodenní skipas za zvýhodněnou cenu 37,5 € (od 20 osob, jinak 40,5 €)
    
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množstí skupin se jezdí i autobusy, které mají sedadla i v protisměru.
 • Zájezd se koná při naplnění kapacit minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze,
  dle výběru klienta.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami 
  CA Expressbus.
 • Více informací na www.expressbus.cz.

Hodnocení zájezdu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 17 zákazníků.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • pelkoval 24. 3. 2016

  Výborně postavený program, viděli jsme vše nejdůležitější z Londýna a měli jsme čas a příležitost pro vlastní program. Vzdělaný průvodce, profesionální.

 • v.vytopilova 28. 1. 2016

zobrazit hodnocení / 17 zákazníků

nabídka byla ukončena