515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Léto v Římě, Florencii a Vatikánu s ubytováním ve 4* hotelu
Sluníčko, teplé letní termíny, průvodce a nadstandardní ubytování včetně snídaně - to je zájezd po nejkrásnějších místech Itálie. Dopřejte si 4 nezapomenutelné dny v ŘÍMĚ, VATIKÁNU a FLORENCII.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Léto v Římě, Florencii a Vatikánu s ubytováním ve 4* hotelu

-40 %
Léto v Římě, Florencii a Vatikánu s ubytováním ve 4* hotelu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 24. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
Brno – Modřice
664 42

www.expressbus.cz
Telefon: +420 776 776 156, +420 727 854 699, +420 547 385 464
E-mail:  coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznejte dvě historicky nejvýznamnější města Itálie

Řím – věčné město, ke kterému se vždy upínaly a stále upínají oči celého světa, které má požehnání být metropolí papežů, kde se snoubí antické památky s moderní civilizací a Florencie – kolébka renesance, kde žil a tvořil Leonardo da Vinci, ve kterém Michelangelo postavil sochu Davida… poznejte tato úžasná místa na vlastní kůži - rozhodně na ně budete ještě dlouho vzpomínat!

Poznejte dvě historicky nejvýznamnější města Itálie

Všechny cesty vedou do Říma

Nejslavnější památky Říma, jistě všichni znáte. Ale víte jaký je cíl naprosto každého návštěvníka Říma? Vidět Fontánu di Trevi! Legenda tvrdí, že když do fontány vhodíte minci, v budoucnu se tam opět vrátíte. Jiná báje zase praví, že když do fontány vhodíte minci, naleznete v Římě svou pravou lásku, a když vhodíte další, budete mít v Římě také šťastnou svatbu. Zkusíte to taky?

Všechny cesty vedou do Říma

K zájezdu do hlavního města Itálie bezpochyby patří i návštěva Vatikánu, který neunikne ani Vám. Prozkoumáte slavnou Sixtínskou kapli?

Sixtínská kaple

Florencie - romantika renesančních umělců

Kouzlo historie a umění v tomto nádherném městě přetrvává po staletí. Důkazem je toho slavný most postavený roku 1345. Ponte Vecchio je nejstarším a také nejznámějším mostem ve Florencii, jehož návštěvu si nesmíte nechat ujít! Na jeho třech obloucích můžete navštívit řadu zlatnických obchůdků.

Florencie - romantika renesančních umělců

Nedaleko mostu se nachází Galeria degli Uffizi a je to největší italská galerie, která obsahuje skutečné umělecké poklady a i díky tomu se řadí mezi nejzajímavější galerie světa.

Galeria degli Uffizi

Do Itálie nejen za památkami

Chcete poznat, Itálii i jinak, než jen obdivováním památek? Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny. Řím i Florencie májí jedinečnou atmosféru, kterou dokreslují malá náměstíčka, kostely, fontány a úzké a zapadlé uličky.

Do Itálie nejen za památkami

Cesta pohodlným autobusem a nadstandartní ubytování

Zájezd pořádá s CK Metal ve spolupráci s CA Expressbus s dlouholetou tradicí a zkušeností. Doprava je zajištěna pohodlným autobusem a služby průvodce Vám budou po celou dobu zájezdu k dispozici. Pro Vaši naprostou spokojenost je připraveno nadstandardní ubytování v 4* hotelu.

Kompletní program zájezdu

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd do Říma.

2. den: Ráno příjezd do Říma. Prohlídka nejslavnějších míst a památek v Římě i Vatikánu s průvodcem. Ve večerních hodinách příjezd do hotelu.

 • Navštívíte: KoloseumForum Romanum, Lateránské náměstí s bazilikou a Svatými schody, chrám sv. Petra v řetězech, Benátské náměstí s pomníkem Viktora Emmanuela I, Kapitol, náměstí Navona, PantheonFontánu di Trevi, Španělské schody a Andělský hrad. Náměstí sv. Petra a slavným chrámem sv. Petra.
 • Zájemci také mohou navštívit Koloseum za 12 EUR či Vatikánská muzea za 16 EUR.

3. den: V ranních hodinách odjezd do Florencie (asi 250 km). Prohlídka památek Florencie s průvodcem. Individuální volno na vlastní program (návštěvy muzeí, obchodů apod.). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

 • Navštívíte: náměstí Signoria s Michelangelovou sochou Davida, středověkým Palazzo Vecchio, Neptunovou fontánou a jezdeckou sochou Cosima, jeden z nejstarších kostelů ve Florencii, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí a hrobkami rodiny Medici, gotický Dóm St. Maria del Fiore s renesanční kopulí, kampanilou a baptisteriem, most Ponte Vecchio (most zlatníků).
 • Zájemci mohou navštívit Dóm s baptistériem a kampanilou za 10,5 EUR, Galerii Uffizzi za 14,25 EUR, Galerii Akademia za 14,25 EUR nebo Galerii moderního umění v paláci Pitti za 16 EUR.

4. den: návrat v poledních hodinách zpět do ČR.

V prezentaci byly použity fotografie autora Moyan Brenn, které najdete zde. Autorovi tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínech zájezdu: 26. – 29.6.2014 - VYPRODÁNO, 10. – 13.7.2014, 31.7. – 3.8.2014, 21. – 24.8.2014.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (Zájezd najdete pod názvem - Poznávací zájezd do Vatikánu, Říma a Florencie s ubytováním ve 4* hotelu 2014).
 • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd pořádá s CK Metal ve spolupráci s CA Expressbus s dlouholetou tradicí a zkušeností.
 • Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4*hotelu včetně snídaně, průvodce a pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění, dopravu po městech (vlak a metro), vstupy do muzeí a památek.
 • Časy a nástupní místa:
  • Odjezd z Modřic v 7:00 (Nádražní 674)
  • Odjezd z Brna v 8:00 (Janáčkovo divadlo)
  • Odjezd z Jihlavy v 9:45 (dálnice čerpací stanice OMV Pávov)
  • Odjezd z Prahy v 11:00 (v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí)
  • Odjezd z Plzně v 12:30 (parkoviště autobusové nádraží)
  • Odjezd ze Svaté Kateřiny, Rozvadov v 13:30.
 • Při naplnění více jak 35 cestujících z Brna, jede autobus přímo v 13 hod. od Janáčkova divadla.
 • Více informací na www.expressbus.cz.
nabídka byla ukončena