515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Řecko
Letní dovolená v Řecku pro JEDNOHO na 12 dní
First-minute letní dovolená na 12 dní (9 nocí) pro JEDNOHO v Řecku v letovisku Nea Vrasna na Chalkidiki. DVA termíny pobytu a doprava autobusem - 15 nástupních míst po celé ČR! Neváhejte a navštivte zemi řeckých bohů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Řecko

Letní dovolená v Řecku pro JEDNOHO na 12 dní

-24 %
Letní dovolená v Řecku pro JEDNOHO na 12 dní
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 6. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

CK Apollon
Starobrněnská 3
602 00 Brno

www.ck-apollon.cz
tel. +420 777 571 108
e-mail: alena@ck-apollon.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nezapomenutelná dovolená u bílých pláží v Řecku

Řecko v sobě snoubí vše, co si jen pro svou letní dovolenou můžete přát. Bílé pláže, zajímavá kultura i gastronomie, romantika při západech slunce a také špetka exotiky. To všechno za velice dostupnou cenu a bez zařizování - to jsme totiž udělali za Vás!

Takže hledáte-li ideální dovolenou v prosluněné oblasti s krásnou přírodou a průzračně čistým mořem, pak zkuste dovolenou na Chalkidiki ve vyhlášeném letovisku Nea Vrasna!

Dva termíny, 15 nástupních míst - stačí si jen vybrat

Nikoho nebaví listovat v katalozích a hledat tu nejlepší nabídku letní dovolené. Všechnu tuto práci jsme udělali za Vás a ve spolupráci s CK Apollon jsme si pro Vás připravili skvělou letní dovolenou.

Vyberte si zda pojedete od 16.6.  do 27.6. 2013 nebo 25.6. - 6.7. 2013. Pobyt trvá 12 dní a 9 nocí. Tyto termíny jsou pro návštěvu Řecka ideální, neboť je zde příjemná teplota, avšak moře už je krásně teplé.

Do Řecka Vás dopraví pohodlný autokar z těchto nástupních míst:

 • Brno, Břeclav, Bratislava (zdarma)
 • Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín (350 Kč)
 • Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov (300 Kč)
 • Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště (350 Kč)
 • Jihlava (250 Kč)
 • Praha (450 Kč) 

A když do Řecka, tak se specialistou - tím je právě CK Apollon, která se zaměřuje na pobyty v této nádherné zemi

Vyhlášené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki

Pokud zalovíte v paměti, možná si vzpomenete, že Chalkidiki je ten trojcípý poloostrov u Egejského moře, kde se narodil Aristoteles. A právě zde najdete velmi oblíbené přímořské letovisko - Nea Vrasna. To se rozkládá na březích Strimonského zálivu a leží přibližně 75 km od Thessaloniki, což je hlavní město severního Řecka.

Letovisko Nea Vrasna je oblíbené mezi turisty především díky prostorným písečným plážím a čistě průzračnému moři.

Ubytování v komfortních vilách

A právě nedaleko těchto bílých pláží budete bydlet. K dispozici je zde několik vil s komfortně vybavenými studii pro minimálně dva a maximálně čtyři osoby. Na dovolenou se tedy můžete vypravit se svou drahou polovičkou nebo rovnou s celou rodinou či přáteli.

Budete ubytováni ve Vila Makedonia nebo ve Vila Christos. Studia jsou vybavena kuchyňkou s potřebným vybavením, vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi. Všechny vily leží v klidném prostředí asi 200-400 metrů od pláže.

Můžete také využít možnosti stravování v typické řecké restauraci Zinon, které si můžete zajistit již před odjezdem v CK:

 • snídaně servírovaná rozšířená kontinentální (80 Kč/dosp. osoba nebo dítě/den)
 • večeře - výběr z 12 druhů jídel, hlavní jídlo, salát nebo ovoce a nápoj (220 Kč/os./den; 180 Kč/dítě do 12 let/den)
 • polopenze (280 Kč/os./den, 220 Kč/dítě do 12 let/den)

Mimo to můžete využít nadstandardních služeb:

 • výměna ložního prádla 80 Kč/osoba
 • pronájem ručník+osuška 120 Kč/osoba/pobyt (zahrnuje 1x výměnu)
 • zapůjčení slunečníku 150Kč/pobyt

Krásu oblasti Nea Vrasna podtrhávají upravené pláže a úchvatné pobřeží lemované palmami. V Nea Vrasna najdete řadu plážových barů, restaurací, taveren a různých občerstvení nabízejících nejen místní speciality. Nechybí také půjčovny sportovních a vodních potřeb.

Využít můžete lehátka, slunečníky a sprchy se sladkou vodou. Každé pondělí se zde konají místní trhy. Vlajky na pláži navíc značí kvalitu a čistotu vody.

V Nea Vrasna se nikdy nebudete nudit

Střed mestečka je svými obchůdky přímo stvořený k procházkám, nákupům a poznávání místních tradic. Čeká na vás řada tradičních mini obchůdků a po cestě se můžete zastavit v některé z mnoha místních taveren, kde ochutnáte místní gastronomické speciality.

Strimonský záliv je doslova pokladnicí přírodních krás. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie i současnosti. Nea Vrasna je ideální ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří touží zažít zábavu a bohatý noční život, který poskytují blízká městečka Stavros nebo Asprovalta.

Jedinečné zážitky díky fakultativním výletům

Oblast Nea Vrasna je velice bohatá na přírodní a historické zajímavosti. Díky fakultativním výletům je můžete všechny poznat:

 • večerní Thessaloniki - druhé největší město Řecka - Vás naprosto okouzlí. Za 23 EUR/dospělý (18 EUR/děti do 12-ti let) si prohlídnete město s průvodcem, budete mít čas na nákupy a poté se nalodíte na menší loď a poplujete Thermajským zálivem, aby jste viděli krásy večerního města i z moře. V ceně je započítán lodní lístek i jeden nealko nápoj či káva.
 • zábavu si užijete ve Waterlandu - zábavním vodním parku asi 8 km od Thessalonik. Cena 31 EUR/dospělý, 23 EUR/dítě do 12-ti let.
 • fascinující jsou také Kláštery Meteora, cestou k nimž uvidíte také Soluň a další zajímavosti. Do unikátních klášterů ovšem můžete jen se zahalenými rameny, muži v dlouhých kalhotách a ženy v dlouhé sukni (kalhoty jsou zakázané). Vstup do každého z klášterů, jejichž stáří je až 700 let, jsou 2 EUR/osoba. Občerstvit se můžete v taverně při zpáteční cestě. Cena 30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let.
 • můžete se také plavit kolem mnišského státu Athos (30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let). Podobně jako Tibet je místem s druhou největší koncentrací mnichů na světě, jež vyznávají východní pravoslaví a pocházejí z mnoha zemí světa a ženy sem mají už více než 1000 let přísný zakáz vstupu.
Díky CK si můžete vybírat ještě z mnohem širší nabídky výletů, jejichž přehled i s popisem najdete ZDE.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínech:
  • 16.6. - 27.6. 2013 (k dispozici 40 míst)
  • 25.6. - 6.7. 2013  (k dispozici 30 míst)
 • Po zakoupení kuponů si pobyt objednejte do 1 týdne na alena@ck-apollon.cz nebo na tel. +420 777 571 108.
 • Doprava autobusem z Brna a Břeclavi zdarma (ostatní místa za příplatek viz výše).
 • Minimální počet osob ve studiu jsou dvěmaximální čtyři. Pobyt není možný pro jednotlivce.
 • Více informací na www.ck-apollon.cz.
nabídka byla ukončena