515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Letní dovolená v Itálii na 8 dní s polopenzí
Itálie (Lido di Jesolo) na 8 dní v Hotelu Grifone*** s polopenzí. Na výběr 9 letních termínů od června do září. Zažijte jedinečnou dovolenou v oblasti dlouhých písečných pláží, promenád, ale i v centru nočního života a zábavy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Letní dovolená v Itálii na 8 dní s polopenzí

-35 %
Letní dovolená v Itálii na 8 dní s polopenzí
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 87 zákazníků
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 13. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

CK Diamant
Poštovská 567/4
602 00 Brno

Telefon: +420 542 216 936
E-mail: diamantclub@ck-diamant.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní dovolená v Itálii plná zábavy a pohody

Milujete moře a dovolenou na slunných plážích si prostě nedovedete odpustit, ale zároveň toužíte po zábavě a poznání jiné kultury? Pokud je Vaše odpověď ano, je tato dovolená stvořená přímo pro Vás! Připravte se na dlouhé písečné pláže, zábavu v aquaparcích a výlety do Benátek a okolí!

Letní dovolená v Itálii plná zábavy a pohody

Oblíbené středisko Lido di Jesolo - to jsou nekonečné možnosti

Lido di Jesolo je největší letovisko benátské oblasti s téměř 15 km dlouhou písečnou pláží. Je ideálním řešením pro ty, kteří hledají nejen moře a dlouhé písečné pláže, ale i spoustu rozptýlení – přes den lákají hosty aquaparky a jiné zábavní parky, dlouho do noci pak zůstávají otevřené kavárny, restaurace a obchody či elegantní noční podniky na 4 km dlouhé pěší zóně na hlavní třídě Via Bafile.

Oblíbené středisko Lido di Jesolo - to jsou nekonečné možnosti

V Itálii má Lido di Jesolo pověst luxusního střediska s nočním životem a promenádami. Místní moře a dlouhá zlatavá pláž v Lido di Jesolo se může každoročně chlubit prestižním oceněním – modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu pláží a služeb s tím spojených, což garantuje jejich vynikající úroveň. 

Milovníky kultury v Lido di Jesolo každý rok, především v letních měsících, čeká množství festivalů a slavností - zažít můžete Malování po zdech, slavnost jídla, pití, tance a zábavy – Fiesta di San Giovanni i netradičně pro Itálii, pivní festival.

Milovníky kultury v Lido di Jesolo každý rok, především v letních měsících, čeká množství festivalů a slavností

Na své si přijdou i sportovci. Vyzkoušet můžete tenis, minigolf, jízdu na koních, windsurfing, motokárovou dráhu, vhodnou i pro začátečníky. Za návštěvu rozhodně stojí také lunapark Jesolandia a velké mořské akvárium Sea Life.

Rozhodně si nenechte ujít aquapark Aqualandia. Největším trhákem je nejvyšší skluzavka na světě tzv. Spacemaker s výškou 42 metrů a sklonem 60 stupňů. Během sjezdu se zde vyvíjí rychlost až 100 km/h. Celý park je však doslova nabitý různými atrakcemi, tobogány a skluzavkami. Najdete zde i lanový most či věž s bungee jumpingem. Na své si zde přijdou i děti, pro něž je připraven bohatý celodenní program a několik bazénků a skluzavek.

Hotel Grifone*** jen kousek od pláže 

Menší, dvouposchoďový rodinný hotel leží asi 150 metrů od pláže s jemným pískem v severní, tišší části letoviska. Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a trezorem. Většina pokojů je s balkónem. Možnost klimatizace za příplatek (3 €/den platí se na recepci hotelu). 

Hotel Grifone*** jen kousek od pláže

V hotelu najdete i recepci, restauraci a pizza bar. V ceně pobytu je také polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře servírované. Web hotelu zde.

Fakultativní výlety s CK i na vlastní pěst po okolí

Kromě krásných procházek po promenádách a posedávání v kavárnách doporučujeme využít nabídku fakultativních výletů, jenž jistě budou nezapomenutelným zážitkem a příjemným zpestřením Vaší dovolené.

 • Celodenní fakultativní výlet do Benátek (21 km) je plánován na sobotu a cena je 20 €. Zahrnuje lodní přepravu Punta Sabbioni - Benátky (nám. Sv. Marka) a zpět a služby českého průvodce. 
 • Delegát Vám v době pobytu navrhne ještě jeden lodní výlet dle možnosti (ostrov Muráno)
Fakultativní výlety s CK i na vlastní pěst po okolí
 
Výborná poloha hotelu přímo vybízí navštívit i další krásná místa, a tak se můžete vydat za poznáním i sami. Co rozhodně nevynechat?
 • Verona (cca 2 hodiny cesty autem) - Město Romea a Julie, milenců veronských. Město antických památek a živé obchodní středisko. Při prohlídce města si nenechte ujít místa spojená s Shakespearovým dílem.
Město Romea a Julie, milenců veronských
 • Lago di Garda (cca 2 h. 20 min. cesty autem) - Jezero Lago di Garda se rozprostírá na pomezí Alp a Pádské nížiny a je to největší italské jezero. Na březích jezera se nabízí mnoho aktivit - windsurfingvia ferrataturistikacanyoningkiteboarding a spousty dalších. Navštívit můžete také zábavní parky, akvaparky, muzea anebo vyjet lanovkou na vrchol Monte Baldo  dopřát si neskutečný výhled.
V prezentaci byly použity fotografie z www.aqualandia.it.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínech:
  • 28.6. – 5.7.2014 - VYPRODÁNO
  • 5.7. – 12.7.2014 - VYPRODÁNO
  • 12.7. – 19.7.2014 - VYPRODÁNO
  • 19.7. – 26.7.2014 - VYPRODÁNO
  • 26.7. – 2.8.2014 - VYPRODÁNO
  • 2.8. – 9.8.2014 - VYPRODÁNO
  • 23.8. – 30.8.2014 - VYPRODÁNO
  • 30.8. – 6.9.2014
  • 6.9. – 13.9.2014
 • Před nákupem si, prosím, v CK ověřte volná místa (tel.č.: 542 216 936, e-mail: diamantclub@ck-diamant.cz).
 • Cena zahrnuje: Ubytování na 7 nocí, polopenzi, služby českého zástupce a zákonné pojištění CK. 
 • Cena nezahrnuje: Lázeňský poplatek 1€/ den. 
 • Možnost autokarové dopravy za příplatek 1 990 Kč.
 • Dítě do 2 let zdarma. 
 • Dítě od 2 do 6 let za 4590 Kč.
 • Dítě od 6 do 12 let za 5540 Kč.
 • Příplatky se platí v CK.
 • Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji je možná za příplatek 1700 Kč.
nabídka byla ukončena