515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Chorvatsko
Dovolená v Chorvatsku (Makarská riviéra) na 8 dní v apartmánech
Letní dovolená na 8 dní v jednom z nejoblíbenějších letovisek Makarské riviéry - Gradac. Ubytování v klimatizovaných apartmánech a studiích jen 60 metrů od moře. Termíny od června do září a možnost dokoupit dopravu i polopenzi. Užijte si Jaderské moře!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

Dovolená v Chorvatsku (Makarská riviéra) na 8 dní v apartmánech

-30 %
Dovolená v Chorvatsku (Makarská riviéra) na 8 dní v apartmánech

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 26. 9. 2015

Kde uplatnit voucher

Duha Tour s.r.o.
Opavská 823/61
708 00 Ostrava-Poruba

www.duhatour.cz
tel. 775 637 066
email: duhatour@seznam.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu

Užijte si letní dovolenou v jednom z nejoblíbenějších letovisek Makarské riviéry - Gradac. Skvělá lokalita, ubytování v komfortních klimatizovaných apartmánech a studiích pouhých 50 metrů od moře a na výběr termíny od června do září!

Letní dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu

Klimatizované apartmány a studia Vesna

Apartmánový dům Vesna najdete pouhých 60 metrů od moře. Studia i apartmány jsou klimatizované, s plně vybaveným kuchyňským koutem, sprchovým koutem, WC, TV, SAT (české programy) a Wi-Fi. Všechna studia a apartmány mají svůj vlastní balkón.

Klimatizované apartmány a studia Vesna

Vybrat si můžete z následujících typů ubytování:

 • dvoulůžkové studio
 • třílůžkový apartmán s možností přistýlky
 • čtyřlůžkový apartmán s možností přistýlky

Sleva je platná při obsazení celého studia nebo apartmánu (2, 3 nebo 4 osoby - jinak je nutné doplatit neobsazené lůžko).

Sleva je platná při obsazení celého studia nebo apartmánu

Apartmánový dům Vesna najdete pouhých 60 metrů od moře

Velkou předností tohoto domu je sluneční terasa - solárium s venkovní sprchou, volně přístupná pro všechny klienty ubytované v apartmánovém domě. Na terase jsou plastová lehátka se slunečníky.

Velkou předností tohoto domu je sluneční terasa - solárium s venkovní sprchou, volně přístupná pro všechny klienty ubytované v apartmánovém domě

Parkování zdarma na parkovacích místech na městském parkovišti vzdáleném 100 m od domu. Dům má k dispozici prostory pro klienty v den příjezdu a odjezdu (místo pro uložení zavazadel, WC, ...).

Krásné, dlouhé oblázkové pláže

Gradac se stal v posledních letech jedním z nejpopulárnějších letovisek Makarské riviéry. Leží na úpatí horského pásma Rilič, 40 km jižně od Makarské a 13 km severně od přístavu Ploče.

Krásné, dlouhé oblázkové pláže

Najdete zde krásné, dlouhé, dosti široké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které se táhnou podél celého letoviska. Jsou částečně stíněné vegetací. Nejznámější z nich je pláž Gornja Vala na jižním okraji letoviska, která se pokládá za jednu z nejpěknějších na Jadranu.

Najdete zde krásné, dlouhé, dosti široké oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře

Pláže lemuje kolonáda se spoustou obchůdků a stylových restaurací. Pokud jste milovníci tanců, můžete si zatančit na některé z místních diskoték.

Možnost polopenze a pohodlné autobusové dopravy

Pokud se nechcete zatěžovat chystáním jídla či organizováním vlastní dopravy, můžete si přikoupit ještě polopenzi a autobusovou dopravu.

Stravování: polopenze v restauraci za 2600,- Kč / dosp.osoba, 2100,- Kč / dítě do 12 let. Večeře v restauraci za 1800,- Kč / dosp.os., 1500,- Kč  / dítě do 12 let.

Doprava: doprava autobusem s klimatizací, TV, DVD a možností zakoupení občerstvení během jízdy. Cena za cestu tam a zpět je 2500,- Kč / osoba, jednosměrná jízdenka pak za 1500,- Kč / osoba. Nástupní místa jsou po celé ČR (např. Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno, Břeclav, Děčín, Ústí nad Labem Most, Praha, České Budějovice, Pardubice, Šumperk, Hradec Králové, .....).

Fakultativní výlety - vyrazte na výlet

Protože u moře strávíte krásných dlouhých 8 dní, tak svoji letní dovolenou u moře zpestřete poznáním okolních měst! Fakultativní výlety si můžete domluvit u delegáta CK.

Makarská - známé krásné jadranské letovisko. Udělejte si romantickou podvečerní procházku kolonádou a poseďte na lodi Makarský Jadran, na které můžete ochutnat speciality z jadranského moře za velmi příznivé ceny (ryby, mušle, škampi apod.). 

Omiš - historické pirátské městečko Omiš, jehož počátky sahají až do 11. stol. n. l. Starší z pevností, „Mirabela“, se nachází v samém centru Omiše, mladší pirátskou pevnost „Fortica“ můžeme vidět na samém vrcholu skalního masivu tyčícího se nad Omiší. Půvabné úzké uličky města ve vás jistě zanechají ty nejkrásnější a nejromantičtější vzpomínky.

Fakultativní výlety - vyrazte na výlet

Dubrovník - jedno z nejkrásnějších a na historii bohaté město Chorvatska. Po cestě do Dubrovníku projíždíte chráněnou oblastí Bačinských jezer.

Split - další krásné historické město. Hlavní dominantou a zároveň chloubou je Diokleciánův palác, který byl zařazen mezi kulturní dědictví památek UNESCO.

Národní park Krka - je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Chorvatsku, stejně tak i řeka Krka je jedna z nejčistších v zemi. NP Krka je velice podobný Plitvickým jezerům, která můžete znát z filmů o Vinetouovi. Divokou přírodu, vodopády, jezírka a nespoutanou krajinu - to vše uvidíte v NP Krka. 

Národní park Krka - je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Chorvatsku


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v jednom z následujících termínů (cena platí vždy pro 1 osobu na 8 dní/7 nocí):
  • 06. 6. - 13. 6. za 2 790 Kč
  • 13. 6. - 20. 6. za 3 140 Kč
  • 20. 6. - 27. 6. za 3 490 Kč
  • 27. 6. - 04. 7. za 3 840 Kč
  • 29. 8. - 05. 9. za 3 490 Kč
  • 05. 9. - 12. 9. za 3 140 Kč
  • 12. 9. - 19. 9. za 2 790 Kč
  • 19. 9. - 26. 9. za 2 440 Kč
 • OBJEDNÁVKA POBYTU:
 • Před zakoupením si v cestovní kanceláři DUHA TOUR s.r.o. telefonicky (pondělí-pátek, 9-17 hod., tel : 596 918 333, 596 911 424, 558 322 000 nebo 775 637 066) nebo e-mailem (duhatour@seznam.czověřte dostupnost vámi vybraného termínu a ubytování, proveďte si rezervaci na vaše jméno. 
 • Po zakoupení co nejdříve uplatněte kupón u cestovní kanceláře DUHA TOUR s.r.o. - pošlete číslo kupónu, termín a nástupní místo e-mailem na duhatour@seznam.cza to nejpozději do 31.5.2015 ! Po zakoupení podepíšete s kanceláří DUHA TOUR s.r.o. standardní smlouvu o zájezdu. Od této chvíle se stáváte klientem cestovní kanceláře.
 • Základní cena zájezdu zahrnuje ubytování ve studiu / apartmánu pro 1 osobu na 7 nocí, klimatizaci, TV, Wi-fi, SAT, použití lůžkovin, spotřebu el.energie a vody, pobytovou taxu,  služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
 • Základní cena nezahrnuje dopravu, polopenzi, cestovní pojištění (lze zakoupit u CK).
 • Sleva je platná při obsazení celého studia nebo apartmánu (2, 3 nebo 4 osoby - jinak je nutné doplatit neobsazené lůžko). Za neobsazené lůžko - v termínu od 6.6. - 12.9.2015 doplatek 2990,- Kč, od 12.9. - 26.9.2015 doplatek 2490,- Kč.
 • Stravování: vlastní nebo je možné dokoupit polopenzi v restauraci za 2600,- Kč / dosp.osoba, 2100,- Kč / dítě do 12 let. Pouze večeře 1800,- Kč / dosp.os., 1500,- Kč  / dítě do 12 let.
 • Doprava: vlastní nebo je možnost dokoupení dopravy autobusem s klimatizací (TV, video, možnost zakoupení občerstvení během jízdy) - cena tam a zpět 2500,- Kč / osoba, jednosměrná jízdenka 1500,- Kč / osoba. Autobusová doprava s nástupem z celé ČR (např. Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno, Břeclav, Děčín, Ústí nad Labem Most, Praha, České Budějovice, Pardubice, Šumperk, Hradec Králové, .....)
 • Pobyt s dětmi:
  • dítě do 6 let v doprovodu dvou dospělých osob pobyt zdarma bez nároku na lůžko.
  • dítě od 6 do 15 let za cenu kupónu poníženou o 300 Kč.
  • dítě starší 15 let nebo další dospělá osoba na přistýlce (jako 4. nebo 5. osoba v apartmánu) za cenu kupónu poníženou o 1000 Kč.
 • Doprava, polopenze i příplatek za děti se hradí přímo v CK při objednání pobytu. 
 • Více informací na www.duhatour.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena