515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Legendární karneval v Benátkách s dopravou z Bratislavy
Perfektní vánoční dárek! Kouzlo světoznámého benátského karnevalu - dvoudenní zájezd pro jednoho do Itálie s největší přehlídkou masopustních masek a lodní přepravou do Benátek. Na výběr dva termíny s odjezdem z Bratislavy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Legendární karneval v Benátkách s dopravou z Bratislavy

-35 %
Legendární karneval v Benátkách s dopravou z Bratislavy
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

CK Legiotour
Račianska 33
831 02 Bratislava

www.legiotour.sk
tel. +421 903 452 900
e-mail: legiotour@legiotour.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznávací zájezd do romantických Benátek

Toužíte poznat nejromantičtější město světa nebo vzít své děti poznávat historii a památky? To vše Vám mohou nabídnout Benátky! Město na ostrovech, spojených mosty s křivolakými uličkami a tiše plujícími gondolami.

Trocha o historii benátského karnevalu

Proslulý benátský karneval byl poprvé slaven již v 11. století a po staletí se stal součástí života ve městě. V 18. století však upadl v zapomnění a v celé své kráse byl opět obnoven až v roce 1979, kde se stal znovu velice oblíbeným.

Karneval se slaví vždy deset dní před Popeleční středou a symbolizuje poslední možnost užít si zábavy před tím, než začne postní období. A věřte, že v ulicích plných masek, hudby, pouličního divadla a ohňostrojů si zábavy užijete dosyta!

Čas zůstane i na individuální program, kdy si můžete pronajmout symbol Benátek - gondolu, která slouží jako místní transportní systém, ale spíše je využívána jako turistická atrakce. Na gondolu se vejde 4-6 osob a  cena záleží od toho, kde si gondolu pronajmete (v centru jsou ceny vyšší) a kudy přesně budete chtít jet.

Doprava je zajištěna autobusem a služby průvodce s odborným výkladem Vám budou po ruce po celou dobu zájezdu. Poznávací zájezd do Benátek zajišťuje Expressbus Coufalík, který má za sebou dlouholetou tradici a zkušenosti.

Program zájezdu

 • V pátek 21. nebo 28. 2. večer odjezd z Bratislavy.
 • V sobotu ráno příjezd do přístavu Punta Sabbioni.
 • Odtud přesun lodí na náměstí Sv. Marka (během plavby budete mít možnost vidět nádherná panoramata Benátek).
 • Celodenní prohlídka karnevalu.
 • Večer plavba zpět do Punta Sabbioni a cesta autobusem do Bratislavy.
 • Příjezd do Bratislavy plánován v ranních hodinách 23. 2 nebo 2. 3. 2014.

Nejzajímavější benátské památky

 • Ponte di Rialto je nejznámější most, který spojuje městské části San Marco a San Polo a který je podpírán 12 000 kůly. Dříve byl tento most skutečným obchodním centrem, dnes zde naleznete zejména stánky se suvenýry, které sem lákají davy turistů.
 • Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco je hlavním místem, které byste neměli v Benátkách minout. Tento kostel v sobě ukrývá velké umělecké bohatství, směsici několika slohů s úchvatnými mozaikami, které doplňují interiér. Za svých časů zde byli přijímáni papežové a nejvyšší hlavy států.
 • Piazza San Marco - je jediným náměstím Benátek. Můžete zde například spatřit krásnou Baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a také věž Campanile (Markovu věž), odkud je překrásný výhled na celé Benátky.
 • Dóžecí palác je gotický palác ze 12. století, který byl nejen domovem dóžete a jeho rodiny, ale také sídlem vlády. Zde zasedala Velká rada a Senát.

Nejkrásnější masky v Evropě

Karneval se slaví vždy deset dní před Popeleční středou a symbolizuje poslední možnost užít si zábavy před tím, než začne postní období. A věřte, že v ulicích plných masek, hudby, pouličního divadla a ohňostrojů si zábavy užijete dosyta!

Benátský karneval je jeden z největších v Evropě - co do velikosti sice nemůže konkurovat největšímu karnevalu světa v brazilském Rio de Janeiru, avšak co do krásy masek, patří karneval v Benátkách ke špičce.

Nejoblíbenější masky jsou ty z barokní italské Commedia dell´arte Harlekýn a Kolombína. Pokud uvidíte masku se zobákem, představuje morového doktora a samozřejmě nesmí chybět ani kurtizány.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínu konání zájezdu, tedy od 21.2. do 23.2.2014 nebo od 28.2. do 2.3.2014
 • Rezervace zájezdu na tel. +421 903 452 900
   nebo emailu legiotour@legiotour.sk.
 • Poté, co si zájezd rezervujete se od CK dozvíte přesný čas a místo odjezdu.
 • Cena zahrnuje dopravu komfortním autobusem Mercedes a služby průvodce.
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh v zahraničí. Nabízíme uzavření pojištění v CK prostřednictvím pojišťovny Union. Doporučujeme uzavření pojištění (buď individuálně nebo v CK).
 • Zpáteční lístek do Punta Sabbioni je potřeba dokoupit za 18 EUR/osoba.
 • Více informací na www.legiotour.sk.
nabídka byla ukončena