515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Polsko
Výlet pro JEDNOHO do koncentračních táborů Osvětim a Březinka
Nevšední návštěva koncentračního tábora Osvětim a Březinka v Polsku. Jednodenní výlet pro JEDNOHO s dopravou a službami průvodce v ceně. Poznejte historii a silnou atmosféru tohoto neblaze proslulého místa.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Výlet pro JEDNOHO do koncentračních táborů Osvětim a Březinka

-35 %
Výlet pro JEDNOHO do koncentračních táborů Osvětim a Březinka
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 126 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 17. 11. 2016

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674, Brno – Modřice

www.expressbus.cz
+420 547 385 464, +420 776 776 156, +420 727 981 789
zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro Vás aktuální nabídku: Výlet pro JEDNOHO do koncentračních táborů Osvětim a Březinka

Člověk se nemusí více zajímat o historii, aby věděl, jaké strašné věci se odehrávaly za ostnatými dráty osvětimského koncentračního tábora. Dnešní nabídka vám přináší jedinečnou příležitost k poznání smutné upomínky 2. světové války - výlet do Osvětimi a Březinky.

Nechvalně známá a zajímavá Osvětim

Nejen z hodin dějepisu si jistě pamatujete, že tábor Osvětim (německy Auschwitz) byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem. Možná už si ale nepamatujete, že byla postavena v roce 1940 a že zde podle odhadů zemřelo přes 1,3 miliónu osob, což z Osvětimi dělá smutnou připomínku brutálních dějin 20. století.

Z obrovského komplexu budov se dochovalo 45 zděných a 22 dřevěných stavení. Patrné jsou také zbytky plynových komor a kremačních jam na pece. Jako připomínku hrůzných dějin zde také uvidíte příjezdovou rampu a památník obětem holocaustu.

Celý areál, včetně sesterského tábora Březinka, si prohlédnete s profesionálním průvodcem.  V jednotlivých "barácích" uvidíte, v jak nelidských podmínkách zde lidé přežívali a nevyhnete se ani děsivému pohledu na hromady kufrů, hraček, bot i vlasů, které zde připomínají krutou historii.

Nechvalně známá Osvětim

Koncentrační tábor Osvětim

Obrovský komplex budov

Program výletu

 • V ranních a dopoledních hodinách odjezd z uvedených nástupních míst.
 • Příjezd do Osvětimi, následná prohlídka tábora s profesionálním průvodcem.
 • Příjezd do ČR v nočních hodinách.
Z bezpečnostních důvodů mohou mít návštěvníci během prohlídky muzea u sebe pouze mobilní telefon, fotoaparát, peníze a vodu.
 
Počest obětem holocaustu

V prezentaci byly použity fotografie z www.auschwitz.org.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů. Do 3 dnů od zakoupení kuponu je nutné provést registraci na zájezd.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (31.P JEDNODENNÍ VÝLET za poznáním historie do koncentračního tábora Osvětim a Březinka 2016).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena nezahrnuje - povinné příplatky:
  • vstupné do Osvětimi s výkladem místního průvodce + sluchátka (placené) za 40 PLN/osoba (částka bude vybírána v autobuse).
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (lze sjednat u CK).
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množstí skupin, se jezdí i autobusy, která mají sedadla i v protisměru, jedná se o 4 sedadla.

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Všechny zájezdy - Polsko

nabídka byla ukončena