515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Jednodenní zájezdy a výlety

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z jednodenních výletů a zájezdů se slevou

Občas padne vhod udělat si volno i na jediný den. Neztrácejte ho však doma, ale vyberte se na jednodenní zájezd, který Vám přinese zajímavé oživení. Na našem slevovém portálu se nachází množství slev, které Vám nabízejí ideální příležitost právě na jednodenní zájezdy. Vybrat se můžete například na krátkou turistiku, navštívit zajímavé akce doma nebo v zahraničí, zúčastnit se výletu k proslulým kulturním památkám či do jedné z evropských metropolí. A to bez starostí se zajišťováním dopravy a organizováním programu výletu. O vše je již postaráno. Oblíbené jsou levné jednodenní wellness zájezdy.

ikonka slevyNabízíme vám jednodenní zájezdy a jednodenní výlety se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný jednodenní zájezd najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky zájezdu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.