515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Tropical Islands u Berlína - jednodenní zájezd do "ráje na zemi"
Vydejte se na jednodenní tropickou dovolenou do Tropical Islands u Berlína. V ceně doprava z Prahy nebo Ústí nad Labem a vstupné. Termíny až do března a děti do 5 let mají vstup zdarma! Jedinečná příležitost, jak si i v zimě užít tropického ráje!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Tropical Islands u Berlína - jednodenní zájezd do "ráje na zemi"

-35 %
Tropical Islands u Berlína - jednodenní zájezd do "ráje na zemi"
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 9. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Nejdříve zaklikněte ve sloupci vpravo vámi zvolený termín! Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jednodenní zájezd do tropického ráje

Představte si, že i v zimě budete ležet na bílém karibském písku, nad Vámi se budou vlnit palmy a budete se koupat v "moři". A přitom nemusíte letět na pravý tropický ostrov! Stačí, když se s námi vydáte do Tropical Islands u Berlína, kde si užijete všechny výhody tropického ráje na vlastní kůži!

Společně s CK TOP cestovatel jsme si pro Vás připravili tento jedinečný zájezd, který se koná vždy v pátek a na výběr máte 8 termínů až do března. Na Vaší cestě Vás bude doprovázet zkušený delegát, který Vám se vším ochotně poradí.

Program zájezdu do Tropical Islands

Pak buďte ve Vámi vybraný pátek na zastávce před Fantovou kavárnou na magistrále v Praze (budova ČD). Odtud ve 3:00 odjíždí autobus do německého Berlína. Po cestě můžete nastupovat i v Ústí nad Labem. Do Tropical Islands dorazíte asi kolem 7:00 hod.

Až do večerních hodin můžete lenošit na pláži, odjezd zpět do Prahy je ve 22:00. Na stejné zastávce v Praze budete v nočních, respektive brzkých ranních hodinách.

Co je Tropical Islands? Největší tropický ráj v Evropě

Pokud jste o Tropical Islands ještě neslyšeli, budete mile překvapeni. Představte si obří zrekonstruovanou bývalou halu na výrobu vzducholodí. Ta leží asi 60 km jihovýchodně od německého Berlína. Nikdy zde však žádná vzducholoď vyrobena nebyla - místo toho zde najdete tropický ráj, který naráz pojme až 6000 návštěvníků!

Tropical Islands je největším tropickým rájem v Evropě, který naprosto věrně simuluje podmínky opravdových tropů. Teplé klima, laguny, vodopády, pláže, palmy, saunový svět... to musíte vidět! A nemusíte se bát, díky nejmodernějším technologiím čištění vody se zde kvalita vody dá srovnat s pitnou vodou! 

Na co se můžete těšit? 

 • Největší vnitřní deštný prales na světě skrývá přes 50 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
 • Tropická vesnička vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
 • V nákupní uličce si můžete zakoupit nejen nové plavky, ale i ručně vyráběné suvenýry z exotických koutů světa, jako jsou třeba korálky, přívěsky či obrázky.
 • Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům třeba obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
 • Nejvyšší tobogán v Německu měří 25 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
 • Let balonem! Ano, díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
 • Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
 • Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem Praha - Tropical Islands a zpět
 • vstup do Tropical Islands
 • služby delegáta

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • vstup do části Sauna and Spa a další doplňkové služby v Tropical Islands

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit 18.10., 25.10., 1.11., 8.11.2013, 3.1., 10.1., 2.3. a 9.3.2014.
 • Kupón platí jen pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. - Nejprve vlevo ve sloupci Seznam termínů zaklikněte požadovaný termín! Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.
 • Po odeslání objednávky se s Vámi zkontaktuje CK TOP cestovatel, zašle Vám cestovní smlouvu a dohodne všechny podrobnosti.
 • Děti do 5 let mají vstup zdarma, platí pouze cestu 800 Kč.
 • Cena zájezdu nezahrnuje cestovní pojištění a vstup do části Sauna and Spa + další doplňkové služby v Tropical Island.
 • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.
nabídka byla ukončena