515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Polsko
Dvě tváře Polska - jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova
Jednodenní zájezd 26.7. do Osvětimi a Krakova (UNESCO). Nástupní místa po celé ČR. Poznejte místa, která ovlivnila historii a navštivte památky UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Dvě tváře Polska - jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
52 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

26. 7. 2013 – 26. 7. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

Není podstatné, jak dobře (ne)znáte polská města a památky, podstatné je, jestli je chcete poznat! A pokud ano, dnešní nabídka Vám přináší jedinečnou příležitost k poznání nejkrásnějšího polského města - Krakova, a zároveň také smutné upomínky 2. světové války - Osvětimi a Březinky.

Dvě tváře Polska za jediný den 

Po příjezdu do Osvětimi začnete prohlídkou rozsáhlého areálu Auschwitz–Birkenau s autentickými místy koncentračního tábora.

Nejen z hodin dějepisu si jistě pamatujete, že Osvětim (německy Auschwitz) byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem. Možná už si ale nepamatujete, že byla postavena v roce 1940 a že zde podle odhadů zemřelo přes 1,3 miliónu osob, což z Osvětimi dělá smutnou připomínku brutálních dějin 20. století.

Z obrovského komplexu budov se dochovalo 45 zděných a 22 dřevěných stavení. Patrné jsou také zbytky plynových komor a kremačních jam. Jako připomínka hrůzných dějin zde také uvidíte příjezdovou rampu a památník obětem holocaustu.

Poté se přesunete do Krakova, kde v odpoledních hodinách následuje prohlídka centra Krakova s českým průvodcem, návštěva zámku Wawel a katedrály (místa korunovace polských králů), procházka starým městem tzv. Královskou cestou (Via regia), návštěva renesanční Sukenice (bývalé soukenické krámy) a nakonec návštěva Mariánského chrámu s největším gotickým oltářem na světě.

Program zájezdu

Díky dvěma cestovním trasám a nástupním místům po celé republice máte skvělou možnost využít tohoto jednodenního poznávacího zájezdu i Vy! Nastupovat můžete tady:

 • TRASA 1: Brno – Olomouc – Ostrava za 549 Kč
 • TRASA 2: Praha – Pardubice za 749 Kč (příplatek 200 Kč) 

Odjezd je v nočních hodinách z ČR, ráno příjezd do Osvětimi a prohlídka. Odpoledne prohlídka Krakova a návrat do ČR. Příjezd v nočních, popř. ranních hodinách.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínu 26.7.2013.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře zde. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevoteka.cz, Vaše číslo kuponu,  jména cestujících a jejich datum narození. Vyplňte formulář do 1 týdne od obdržení kupónu.
 • Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací email o závazně provedené rezervaci a 5 dnů před odjezdem obdržíte pokyny na cestu.
 • Za příplatek 200 Kč si ve 2. kroku objednávky můžete zvolit trasu číslo 2.
 • Cena nezahrnuje vstupy, český výklad v Osvětimi a cestovní pojištění. Vstupné do Osvětimi (s výkladem) je povinné a platí se na místě (cca 20 PLN).
 • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena