515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Polsko
Dvě tváře Polska - jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova
Jednodenní zájezd 26.7. do Osvětimi a Krakova (UNESCO). Nástupní místa po celé ČR. Poznejte místa, která ovlivnila historii a navštivte památky UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Dvě tváře Polska - jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

-58 %
Dvě tváře Polska - jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 52 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 26. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře ZDE. Do kolonky "Vzkaz" zadejte číslo kuponu.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jednodenní zájezd do Osvětimi a Krakova

Není podstatné, jak dobře (ne)znáte polská města a památky, podstatné je, jestli je chcete poznat! A pokud ano, dnešní nabídka Vám přináší jedinečnou příležitost k poznání nejkrásnějšího polského města - Krakova, a zároveň také smutné upomínky 2. světové války - Osvětimi a Březinky.

Dvě tváře Polska za jediný den 

Po příjezdu do Osvětimi začnete prohlídkou rozsáhlého areálu Auschwitz–Birkenau s autentickými místy koncentračního tábora.

Nejen z hodin dějepisu si jistě pamatujete, že Osvětim (německy Auschwitz) byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem. Možná už si ale nepamatujete, že byla postavena v roce 1940 a že zde podle odhadů zemřelo přes 1,3 miliónu osob, což z Osvětimi dělá smutnou připomínku brutálních dějin 20. století.

Z obrovského komplexu budov se dochovalo 45 zděných a 22 dřevěných stavení. Patrné jsou také zbytky plynových komor a kremačních jam. Jako připomínka hrůzných dějin zde také uvidíte příjezdovou rampu a památník obětem holocaustu.

Poté se přesunete do Krakova, kde v odpoledních hodinách následuje prohlídka centra Krakova s českým průvodcem, návštěva zámku Wawel a katedrály (místa korunovace polských králů), procházka starým městem tzv. Královskou cestou (Via regia), návštěva renesanční Sukenice (bývalé soukenické krámy) a nakonec návštěva Mariánského chrámu s největším gotickým oltářem na světě.

Program zájezdu

Díky dvěma cestovním trasám a nástupním místům po celé republice máte skvělou možnost využít tohoto jednodenního poznávacího zájezdu i Vy! Nastupovat můžete tady:

 • TRASA 1: Brno – Olomouc – Ostrava za 549 Kč
 • TRASA 2: Praha – Pardubice za 749 Kč (příplatek 200 Kč) 

Odjezd je v nočních hodinách z ČR, ráno příjezd do Osvětimi a prohlídka. Odpoledne prohlídka Krakova a návrat do ČR. Příjezd v nočních, popř. ranních hodinách.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit v termínu 26.7.2013.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd objednáte vyplněním elektronického formuláře zde. Do kolonky "Vzkaz" zadejte heslo Slevoteka.cz, Vaše číslo kuponu,  jména cestujících a jejich datum narození. Vyplňte formulář do 1 týdne od obdržení kupónu.
 • Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací email o závazně provedené rezervaci a 5 dnů před odjezdem obdržíte pokyny na cestu.
 • Za příplatek 200 Kč si ve 2. kroku objednávky můžete zvolit trasu číslo 2.
 • Cena nezahrnuje vstupy, český výklad v Osvětimi a cestovní pojištění. Vstupné do Osvětimi (s výkladem) je povinné a platí se na místě (cca 20 PLN).
 • Více informací na tel. +420 773 601 414 a www.topcestovatel.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena