515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd do Drážďan s návštěvou porcelánky Míšeň
Zájezd pro JEDNOHO do Drážďan a světově proslulé porcelánky Míšeň v termínu 19.10.2013 s odjezdem z Prahy nebo Ústí nad Labem. Pro děti speciální program a pro dospělé celosvětově největší výprodej slavného míšeňského porcelánu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd do Drážďan s návštěvou porcelánky Míšeň

-40 %
Jednodenní zájezd do Drážďan s návštěvou porcelánky Míšeň
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: + 420 602 376 940, +420 222 310 859
email: ckakord@volny.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nezapomenutelný den v historických Drážďanech a porcelánce Míšeň

Za poznáním, zábavou a nezapomenutelnými zážitky se právě nyní můžete vydat do německých Drážďan a světově proslulé porcelánky Míšeň! Nejen, že uvidíte všechy slavné pamětihodnosti obou měst, ale navštívíte také výrobní halu porcelánky, která Vám poodhalí tajemství výroby porcelánu. A v tento speciální den se těšte také na světově největší výprodej porcelánu a programy pro děti!

Dopoledne v Míšni - návštěva porcelánky a památek města

V kalendáři si zaškrtněte datum 19.10.2013 - ten den totiž v 6.30 hod. budete odjíždět z pražského nádraží Na Florenci (nebo Ústí nad Labem) směr německé hranice. Po příjezdu do Míšně (Meissenu) hned zavítáte do výrobní haly známé porcelánky (vstupné v ceně kuponu), jejíž historie se datuje od roku 1710.

Po prohlídce budete pokračovat pěší prohlídkou někdejší residence míšeňských markrabat v údolí řeky Labe. Následuje prohlídka pamětihodností města - uvidíte Hradní vrch se dvěma zámky a dómem, zámek Albrechtsburg s historickými freskami a nástěnnými plátny (vstupné 8 EUR) a samozřejmě také gotický kostel Panny Marie s nejstarší zvonkohrou v Evropě.

Odpoledne v historických Drážďanech - "Florencii na Labi"

V době oběda se pak přesunete do Drážďan (cesta asi 40 min.), kterým se přezdívá Florencie na Labi. Začnete s pěší procházkou starým městem, při které shlédnete Brühlovy terasy nad Labem, renesanční zámecký komplex, barokní Taschenbergský palác, nádvoří s grafitovou malbou na míšeňském porcelánu Fürstenzug, kostel Hofkirche, Semperovu operu, náměstí Neumarkt, kostel Panny Marie, náměstí Altmarkt s pozdně barokním chrámem Kreuzkirche a Novou radnici s věží a vyhlídkovým ochozem, který měří 100 metrů.

Po prohlídce města budete mít volno k možnosti nákupů a prohlídky muzeí, jako je slavné Albertinum s jedinečnými antickými sbírkami a jednu z nejslavnějších obrazáren světa Galerie AlteMeister v zámku Zwinger (Rembrandt, Rubens, Durer, Tizian, Boticelli, Rafaelova Sixtinská Madona aj.).

Zájezd vhodný pro všechny generace

Těžko pohledáte zážitek, který by uspokojil požadavky dětí, rodičů i prarodičů. Avšak díky tomu, že se tento zájezd koná právě 19.10.2013, má předpoklad uspokojit zážitkové buňky malým i velkým. Na co se ještě těšit?

Při návštěvě porcelánky a po její prohlídce můžete děti zapojit do speciálního programu, při kterém si vyzkouší, jak modelovat porcelán v tkz. bílé výrobě a zapojit je také do soutěže v malování

A zatímco si děti hrají, maminky a babičky mohou nakupovat unikátní kousky porcelánu na světově největší výprodeji. Najdou zde jak kousky exkluzivního, tak i zlevněného porcelánu v obchodech Meissen Boutique nebo v outletovém prodeji.

Ani tatínkové a dědečkové nepřijdou zkrátka - mohou se snažit přijít na kloub výrobnímu tajemství celosvětově známého porcelánu nebo třeba obdivovat porcelánová pera a hodinky hodící se do rukou každého gentlemana ;-).


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit 19.10.2013.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. + 420 602 376 940, +420 222 310 859.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 14.10., jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Ústí nad Labem.
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • vstupné do výrobní haly porcelánky
  • služby delegáta
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh a vstupy do kulturních památek: 
  • zámek Albrechtsburg 8 EUR
  • galerie Zwinger 10 EUR/dospělý, studenti 5 EUR
  • katedrála v Míšni 3 EUR
  • Albertinum 10 EUR
 • Více informací na www.ckakord.cz.
nabídka byla ukončena