515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jednodenní zájezd do Drážďan s návštěvou porcelánky Míšeň
Zájezd pro JEDNOHO do Drážďan a světově proslulé porcelánky Míšeň v termínu 19.10.2013 s odjezdem z Prahy nebo Ústí nad Labem. Pro děti speciální program a pro dospělé celosvětově největší výprodej slavného míšeňského porcelánu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jednodenní zájezd do Drážďan s návštěvou porcelánky Míšeň

-40 %
Jednodenní zájezd do Drážďan s návštěvou porcelánky Míšeň
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 19. 10. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CK AKORD
Křižíkova 75
186 00 Praha 8 - Karlín

www.ckakord.cz
tel.: + 420 602 376 940, +420 222 310 859
email: ckakord@volny.cz

Nezapomenutelný den v historických Drážďanech a porcelánce Míšeň

Za poznáním, zábavou a nezapomenutelnými zážitky se právě nyní můžete vydat do německých Drážďan a světově proslulé porcelánky Míšeň! Nejen, že uvidíte všechy slavné pamětihodnosti obou měst, ale navštívíte také výrobní halu porcelánky, která Vám poodhalí tajemství výroby porcelánu. A v tento speciální den se těšte také na světově největší výprodej porcelánu a programy pro děti!

Dopoledne v Míšni - návštěva porcelánky a památek města

V kalendáři si zaškrtněte datum 19.10.2013 - ten den totiž v 6.30 hod. budete odjíždět z pražského nádraží Na Florenci (nebo Ústí nad Labem) směr německé hranice. Po příjezdu do Míšně (Meissenu) hned zavítáte do výrobní haly známé porcelánky (vstupné v ceně kuponu), jejíž historie se datuje od roku 1710.

Po prohlídce budete pokračovat pěší prohlídkou někdejší residence míšeňských markrabat v údolí řeky Labe. Následuje prohlídka pamětihodností města - uvidíte Hradní vrch se dvěma zámky a dómem, zámek Albrechtsburg s historickými freskami a nástěnnými plátny (vstupné 8 EUR) a samozřejmě také gotický kostel Panny Marie s nejstarší zvonkohrou v Evropě.

Odpoledne v historických Drážďanech - "Florencii na Labi"

V době oběda se pak přesunete do Drážďan (cesta asi 40 min.), kterým se přezdívá Florencie na Labi. Začnete s pěší procházkou starým městem, při které shlédnete Brühlovy terasy nad Labem, renesanční zámecký komplex, barokní Taschenbergský palác, nádvoří s grafitovou malbou na míšeňském porcelánu Fürstenzug, kostel Hofkirche, Semperovu operu, náměstí Neumarkt, kostel Panny Marie, náměstí Altmarkt s pozdně barokním chrámem Kreuzkirche a Novou radnici s věží a vyhlídkovým ochozem, který měří 100 metrů.

Po prohlídce města budete mít volno k možnosti nákupů a prohlídky muzeí, jako je slavné Albertinum s jedinečnými antickými sbírkami a jednu z nejslavnějších obrazáren světa Galerie AlteMeister v zámku Zwinger (Rembrandt, Rubens, Durer, Tizian, Boticelli, Rafaelova Sixtinská Madona aj.).

Zájezd vhodný pro všechny generace

Těžko pohledáte zážitek, který by uspokojil požadavky dětí, rodičů i prarodičů. Avšak díky tomu, že se tento zájezd koná právě 19.10.2013, má předpoklad uspokojit zážitkové buňky malým i velkým. Na co se ještě těšit?

Při návštěvě porcelánky a po její prohlídce můžete děti zapojit do speciálního programu, při kterém si vyzkouší, jak modelovat porcelán v tkz. bílé výrobě a zapojit je také do soutěže v malování

A zatímco si děti hrají, maminky a babičky mohou nakupovat unikátní kousky porcelánu na světově největší výprodeji. Najdou zde jak kousky exkluzivního, tak i zlevněného porcelánu v obchodech Meissen Boutique nebo v outletovém prodeji.

Ani tatínkové a dědečkové nepřijdou zkrátka - mohou se snažit přijít na kloub výrobnímu tajemství celosvětově známého porcelánu nebo třeba obdivovat porcelánová pera a hodinky hodící se do rukou každého gentlemana ;-).


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit 19.10.2013.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na ckakord@volny.cz nebo na tel. + 420 602 376 940, +420 222 310 859.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 14.10., jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Ústí nad Labem.
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • vstupné do výrobní haly porcelánky
  • služby delegáta
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh a vstupy do kulturních památek: 
  • zámek Albrechtsburg 8 EUR
  • galerie Zwinger 10 EUR/dospělý, studenti 5 EUR
  • katedrála v Míšni 3 EUR
  • Albertinum 10 EUR
 • Více informací na www.ckakord.cz.
nabídka byla ukončena