515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Maďarsko
Jednodenní výlet do maďarských lázní Győr s celodenním vstupným v ceně - odjezdy Modřice, Brno, Břeclav, Bratislava
Jednodenní výlet pro JEDNOHO do maďarského města Győr známého svými termálními lázněmi. Doprava klimatizovaným autobusem, celodenní vstupenka do lázní, prohlídka města a na výběr ze 7 termínů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Jednodenní výlet do maďarských lázní Győr s celodenním vstupným v ceně - odjezdy Modřice, Brno, Břeclav, Bratislava

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 2. 2016

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674, Brno – Modřice

www.expressbus.cz
Tel.: +420 727 981 789,+420 727 854 699, +420 547 385 464
E-mail: zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Zpříjemněte si čím dál více studené dny a vyrazte na jeden den do lázeňského města Győr - zrelaxujete své tělo i mysl v lázních, prohlídnete si místní památky a domů si přivezete třeba tokajské víno, čabajku nebo jinou maďarskou specialitu z tradičních tržnic!

Zpříjemněte si čím dál více studené dny a vyrazte na jeden den do lázeňského města Győr

Termální a zážitkové lázně po celý rok

Győr nebo Ráb se nachází mezi Bratislavou a Budapeští na soutoku řek Dunaj, Rába a Rabča. Jedná de o jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, jedinečnou atmosférou a nespočtem nádherných památek. 

Při prohlídce města neminete biskupskou rezidenci, baziliku, hrobku Vilmose Apora a obraz Madony s Ježíškem. Neminete ani jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly na Széchenyiho náměstí či karmelitánský kostel, ve kterém se nachází vzácný obraz Černé madony.

Hlavní náplní výletu jsou však místní termální a zážitkové lázně. Byly otevřeny a kompletně zrekonstruovány v roce 2003 a zařadily se mezi nejoblíbenější a nejmoderněji vybavené maďarské lázně vůbec.

Návštěvníci se mohou koupat ve vodě s léčebnými účinky (na revmatizmus, klouby a páteř, svaly a pohybové ústrojí, kůži)o různých teplotách ve 3 venkovních bazénech, 2 vnitřních a 5 rekreačních bazénech s atrakcemi (podvodní trysky, vodopády, perličkové lázně…). K dispozici jsou další 2 venkovní plavecké bazény, 2 dětské bazény, 2 tobogány (vnitřní a venkovní). Relaxovat můžete také v sauně, jacuzzi, vyzkoušejte i vodní bar, sauna bar nebo masáže.

Při prohlídce města neminete biskupskou rezidenci, baziliku, hrobku Vilmose Apora a obraz Madony s Ježíškem

Jedná de o jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, jedinečnou atmosférou a nespočtem nádherných památek

Hlavní náplní výletu jsou však místní termální a zážitkové lázně

Termální a zážitkové lázně po celý rok

Program výletu

 • Odjezd v ranních hodinách z uvedených nástupních míst.
 • Dopoledne příjezd do Győru - koupání v termálních lázních.
 • Před koupáním možno absolvovat krátkou prohlídku městem s návštěvou tradiční tržnice s možností nákupů typických maďarských specialit (čabajky, paprika, tokajské víno…).
 • Odjezd zpět do ČR cca v 18:00 hod.

Zrelaxujete své tělo i mysl v lázních, prohlídnete si místní památky a domů si přivezete třeba tokajské víno, čabajku nebo jinou maďarskou specialitu z tradičních tržnic

V prezentaci byly použity fotografie z webu www.traveltop.net. Tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz (30M. Győr – Maďarsko – termální lázně včetně celodenní vstupenky 2015 + 2016).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění
  • služby v lázních (masáže, sauna ...)
 • Doporučené kapesné cca 15 €/osoba.
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množství skupin se jezdí i autobusy, které mají sedadla i v protisměru.

Hodnocení zájezdu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • janasavlova 25. 11. 2015
 • bodiova91 24. 11. 2015

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena