515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Jarní poznávací zájezd - legendární Orlí hnízdo, jezera a další krásy Německa
Jednodenní poznávací zájezd za fascinující historií Německa. Jedno z nejhlubších a nejčistších jezer střední Evropy. Druhý nejvyšší vrchol Německa, termální prameny, solné doly, ale také proslulé Orlí hnízdo - to vše za super cenu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Jarní poznávací zájezd - legendární Orlí hnízdo, jezera a další krásy Německa

-55 %
Jarní poznávací zájezd - legendární Orlí hnízdo, jezera a další krásy Německa
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
Brno – Modřice
664 42

www.expressbus.cz
Telefon: +420 776 776 156
E-mail:  coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se za poznáním fascinujících míst nedávné historie

Zajímá vás, kde se psaly novodobé dějiny? Chtěli byste na vlastní oči vidět místa, kde se děly jejich zásadní okamžiky? Nyní můžete poznat nejen tyto, ale i mnoho dalších nádherných míst jižního Bavorska! Za výbornou cenu zažijete zajímavou sobotu a poznáte jedinečnou atmosféru míst nedaleko českých hranic.

Za přírodou a poznáním do jižního Bavorska

Kdy si tedy udělat místo v diáři? Zapište si datum 31.5.2014. - tehdy se totiž vydáte poznávat krásy jižních Bavor. Vyjedete z Brna již ve 3:00 a zpět se vrátíte tentýž den ve večerních hodinách.

Doprava je zajištěna autobusem s klimatizací. Celou cestu se o Vás bude starat společnost Expressbus Coufalík.

Program zájezdu

Příjezd do Bavorska je naplánován pod druhou nejvyšší německou horu Watzmann – speciálními autobusy vyjedete do výšky 1 717 m n.m., projdete tunelem do středu hory Kehlstein a vyjedete výtahem na „Orlí hnízdo“, kde vstoupíme do míst, odkud byla zahájena II. světová válka a kde byla přijímána osudová rozhodnutí o podrobení Evropy (cca 15,5 EUR).

Poté se vydáte k jezeru Königsee, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a pyšní se neuvěřitelnými 180 m hloubky. Strmé štíty stoupají přímo od břehů osm kilometrů dlouhé a 1,5 km široké vodní plochy s úžasně čistou vodou a nad tím vším se tyčí typický rozeklaný štít 2 713 m vysokého Watzmanna, druhé nejvyšší hory Německa.

 

Můžete podniknout vyhlídkovou plavbu lodí k ostrůvku St. Bartholomä (cca 12 EUR). Navštívíte i solné doly Berchtesgaden, které jsou staré již 485 let (cca 14 EUR). Zde nasednete na minivláček a vydáte se do podzemí. Následuje přibližně hodinová prohlídka včetně dvou skluzavek, holografické projekce, plavby po podzemním jezeře či interaktivní expozice soli.

Orlí hnízdo - místo, kde se psaly světové dějiny

Orlímu hnízdu se dostanete po velkolepé klikaté horské silnici Kehlsteinstrasse, která patří k nejúžasnějším silničním stavbám na světě a která podle mínění mnoha expertů předběhla o mnoho let svoji dobu.

Uvidíte soustavu několika budov v nadmořské výšce asi 1000 metrů n.m. V chatě Wachenfeld prý Hitler po svém návratu z vězení sepisoval Mein Kampf. Za války pak občasně pobýval v horském zámku Berghof, který se však nestal jeho oblíbeným - bál se totiž komplikací s výtahem, a proto jej navštívil jen párkrát. Celý komplex budov je na svou dobu naprostým unikátem.

Z této proslulé stavby se nám naskytne fascinující výhled na celý národní park. Krajina Berchtesgadener Land patří k nejkrásnějším a nejmalebnějším regionům nejen v Německu, ale i v celé Evropě. Orlí hnízdo leží jen 25 km od historického Salzburku (UNESCO).

Omamná atmosféra Königsee

Křišťálově jasná smaragdová voda, tajemná atmosféra, nesčetné množství různých druhů ryb a na hladině odraz skalní stěny masivu Watzmann. To je Vaše další zastávka - Königsee (Královské jezero), které je nejhlubším jezerem v Německu.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 31.5.2014.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese www.zajezd.expressbus.cz.
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CA Expressbus ve spolupráci s CK Metal.
 • Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem a technický doprovod.
 • K zájezdu je možno zajistit cestovní pojištění za výhodné ceny přes CA.
 • Cena nezahrnuje pojištění, vstupy do objektů:
  • jízdenku k Orlímu hnízdu 15,5 EUR
  • vstupné do solných dolů 14 EUR
  • lze koupit jako výhodný společný vstup - Orlí hnízdo + Solné doly 27 EUR/osobu, 16,5 EUR/děti do 16 let
  • jezero Königsee 12 EUR
 • Odjezd z Brna ve 3:00 od Janáčkova divadla. Příjezd do Brna ve večerních hodinách.
 • Více informací na www.expressbus.cz.
nabídka byla ukončena