515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Řecko
First-minute dovolená v Řecku na Chalkidiki na 10 a více dní
Zamluvte si svoji letní dovolenou už teď a ušetřete! Oblíbené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki, 4 termíny pobytu, 10 nástupních míst po celé ČR a ubytování jen kousek od pláže! Neváhejte a navštivte zemi řeckých bohů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Řecko

First-minute dovolená v Řecku na Chalkidiki na 10 a více dní

-45 %
First-minute dovolená v Řecku na Chalkidiki na 10 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 4. 7. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CK Apollon
Starobrněnská 3
602 00 Brno

www.ck-apollon.cz
tel. +420 777 571 108
e-mail: rezervace@ck-apollon.cz

Pohodová dovolená v prosluněném Řecku

Zapomeňte na zimu za okny a přeneste se s námi do jedné z nejteplejších oblastí v Evropě, s příjemně vyhřátým mořem,  nekonečnými plážemi, dobrým jídlem a pohodovou atmosférou. Díky dnešní nabídce nemusíte jen snít! Naplánujte si svou dovolenou již teď a užijte si parádní volno, ze kterého přijedete nejen opálení, ale i maximálně spokojení.

Takže hledáte-li ideální dovolenou v prosluněné oblasti s krásnou přírodou a průzračně čistým mořem, pak zkuste dovolenou na Chalkidiki ve vyhlášeném letovisku Nea Vrasna!

4 termíny, 10 nástupních míst - stačí si jen vybrat

Nikoho nebaví listovat v katalozích a hledat tu nejlepší nabídku letní dovolené. Všechnu tuto práci jsme udělali za Vás a ve spolupráci s CK Apollon jsme si pro Vás připravili skvělou letní dovolenou ve 4 termínech s různou délkou trvání, na Vás je si jen vybrat.

Stačí dokoupit dopravu pohodlným autokarem a můžete si vybrat z 10 nástupních míst!

 • Brno, Břeclav, Bratislava 
 • Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín 
 • Jihlava, Olomouc, Zlín 
 • Praha 

A když do Řecka, tak se specialistou - tím je právě CK Apollon, která se zaměřuje na pobyty v této nádherné zemi

Vyhlášené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki

Pokud zalovíte v paměti, možná si vzpomenete, že Chalkidiki je ten trojcípý poloostrov u Egejského moře, kde se narodil Aristoteles. A právě zde najdete velmi oblíbené přímořské letovisko - Nea Vrasna. To se rozkládá na březích Strimonského zálivu a leží přibližně 75 km od Thessaloniki, což je hlavní město severního Řecka.

Letovisko Nea Vrasna je oblíbené mezi turisty především díky prostorným písečným plážím a čistě průzračnému moři.

Ubytování v komfortních vilách

A právě nedaleko těchto bílých pláží budete bydlet. K dispozici je zde několik vil s komfortně vybavenými studii pro minimálně dva a maximálně čtyři osoby. Na dovolenou se tedy můžete vypravit se svou drahou polovičkou nebo kamarády. Pokud plánujete jet s celou rodinou a dětmi je tu pro Vás připravený apartmán, který se skládá ze dvou samostatných ložnic, má dva balkóny a je umístěn v přízemí. Děti i rodiče jistě ocení 10 metrů vzdálené hřiště.

Budete ubytováni ve Vile Makedonia nebo ve Vile Christos. Apartmány i studia jsou vybavena kuchyňkou s potřebným vybavením, vlastním sociálním zařízením, ventilátorem a Wi-Fi. Všechny vily leží v klidném prostředí asi 200-400 metrů od pláže. V horkých letních dnech jistě oceníte i zahradu u domu pro venkovní grilování.

Můžete také využít možnosti stravování v typické řecké restauraci Zinon, které si můžete zajistit již před odjezdem v CK:

 • večeře - výběr z 12 druhů jídel, hlavní jídlo, salát nebo ovoce a nápoj (240Kč/os/den; 180 Kč/dítě do 12 let/den)
 • polopenze (300 Kč/os/den, 240 Kč/dítě do 12 let/den)

Krásu oblasti Nea Vrasna podtrhávají upravené pláže a úchvatné pobřeží lemované palmami. V Nea Vrasna najdete řadu plážových barů, restaurací, taveren a různých občerstvení nabízejících nejen místní speciality. 

Veškerý komfort Vám zajistí lehátka, slunečníky i sprchy se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky si můžete vypůjčit za konzumaci. Díky vlajkám na pláži navíc vždy poznáte kvalitu a čistotu vody. Nechybí také půjčovny sportovních a vodních potřeb.

V Nea Vrasna se nikdy nebudete nudit

Střed městečka je svými obchůdky přímo stvořený k procházkám, nákupům a poznávání místních tradic. Čeká na vás řada tradičních mini obchůdků a po cestě se můžete zastavit v některé z mnoha místních taveren, kde ochutnáte místní gastronomické speciality. Každé pondělí se zde také konají místní trhy, která Vám jistě nemohou uniknout!

Strimonský záliv je doslova pokladnicí přírodních krás. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie i současnosti. Nea Vrasna je ideální ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří touží zažít zábavu a bohatý noční život, který poskytují blízká městečka Stavros nebo Asprovalta.

Jedinečné zážitky díky fakultativním výletům

Oblast Nea Vrasna je velice bohatá na přírodní a historické zajímavosti. Díky fakultativním výletům je můžete všechny poznat:

 • večerní Thessaloniki - druhé největší město Řecka - Vás naprosto okouzlí. Za 23 EUR/dospělý (18 EUR/děti do 12-ti let) si prohlídnete město s průvodcem, budete mít čas na nákupy a poté se nalodíte na menší loď a poplujete Thermajským zálivem, abyste viděli krásy večerního města i z moře. V ceně je započítán lodní lístek i jeden nealko nápoj či káva.
 • zábavu si užijete ve Waterlandu - zábavním vodním parku asi 8 km od Thessalonik. Cena 31 EUR/dospělý, 23 EUR/dítě do 12-ti let.
 • fascinující jsou také Kláštery Meteora, cestou k nimž uvidíte také Soluň a další zajímavosti. Do unikátních klášterů ovšem můžete jen se zahalenými rameny, muži v dlouhých kalhotách a ženy v dlouhé sukni (kalhoty jsou zakázané). Vstup do každého z klášterů, jejichž stáří je až 700 let, jsou 2 EUR/osoba. Občerstvit se můžete v taverně při zpáteční cestě. Cena 30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let.
 • můžete se také plavit kolem mnišského státu Athos (30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let). Podobně jako Tibet je místem s druhou největší koncentrací mnichů na světě, jež vyznávají východní pravoslaví a pocházejí z mnoha zemí světa a ženy sem mají už více než 1000 let přísný zákaz vstupu.
Díky CK si můžete vybírat ještě z mnohem širší nabídky výletů, jejichž přehled i s popisem najdete ZDE.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínech:
  • 23.5. – 1.6.2014: 10 dnů (7 nocí) bez příplatku - celkem  1 700 Kč (54 volných míst)
  • 30.5. – 8.6.2014: 10 dnů (7 nocí) příplatek 275 Kč - celkem 1 975 Kč (56 volných míst)
  • 13.6. – 25.6.2014: 13 dnů (10 nocí) příplatek 1 055 Kč - celkem 2 755 Kč (54 volných míst)
  • 23.6. – 4.7. 2014: 12 dnů (9 nocí) příplatek 1 350 Kč - celkem 3 050 Kč (50 volných míst)
 • Vyhovující termín vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Před nákupem doporučujeme ověření volných kapacit v CK.
 • Po obdržení kupónu (přijde vám e-mailem) zašlete e-mail na rezervace@ck-apollon.cz. Do e-mailu uveďte jména všech účastníků, jejich data narození, telefonní číslo objednavatele, termín zájezdu, nástupní místo, zda máte zájem o stravu, cestovní pojištění, místenku a opište všechny kódy kupónů.
 • Povinné dokoupení dopravy autobusem: 2 900 Kč/osoba. Fakultativně místenka v autobuse 200Kč/os./obousměrně.
 • Dítě do 8 let (se dvěma platícími osobami) ubytování zdarma, doprava 1 900 Kč.
 • Dítě od 8 do 15 let (se dvěma platícími osobami) paušál 3 790Kč.
 • 10 nástupních míst:
  • Brno, Břeclav, Bratislava (zdarma)
  • Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín (příplatek 300 Kč)
  • Jihlava, Olomouc, Zlín (příplatek 250 Kč)
  • Praha (příplatek 330 Kč)
 • Kupon platí pro jednoho. Minimální počet osob ve studiu jsou dvěmaximální čtyři. Minimální počet osob v apartmánu jsou čtyři, maximální šest. Pobyt není možný pro jednotlivce. 
 • Příplatek za večeře 240 Kč/den/dospělý nebo za polopenzi 300 Kč/den/dospělý.
 • Příplatek za večeři 180 Kč/den/dítě do 12-ti let nebo za polopenzi 240 Kč/den/dítě do 12-ti let.
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh do zahraničí včetně storna 30 Kč/os./den.
 • Více informací na www.ck-apollon.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena