515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Řecko
First-minute dovolená v Řecku na Chalkidiki na 10 a více dní
Zamluvte si svoji letní dovolenou už teď a ušetřete! Oblíbené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki, 4 termíny pobytu, 10 nástupních míst po celé ČR a ubytování jen kousek od pláže! Neváhejte a navštivte zemi řeckých bohů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Řecko

First-minute dovolená v Řecku na Chalkidiki na 10 a více dní

-45 %
First-minute dovolená v Řecku na Chalkidiki na 10 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 4. 7. 2014

Kde uplatnit voucher

CK Apollon
Starobrněnská 3
602 00 Brno

www.ck-apollon.cz
tel. +420 777 571 108
e-mail: rezervace@ck-apollon.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pohodová dovolená v prosluněném Řecku

Zapomeňte na zimu za okny a přeneste se s námi do jedné z nejteplejších oblastí v Evropě, s příjemně vyhřátým mořem,  nekonečnými plážemi, dobrým jídlem a pohodovou atmosférou. Díky dnešní nabídce nemusíte jen snít! Naplánujte si svou dovolenou již teď a užijte si parádní volno, ze kterého přijedete nejen opálení, ale i maximálně spokojení.

Takže hledáte-li ideální dovolenou v prosluněné oblasti s krásnou přírodou a průzračně čistým mořem, pak zkuste dovolenou na Chalkidiki ve vyhlášeném letovisku Nea Vrasna!

4 termíny, 10 nástupních míst - stačí si jen vybrat

Nikoho nebaví listovat v katalozích a hledat tu nejlepší nabídku letní dovolené. Všechnu tuto práci jsme udělali za Vás a ve spolupráci s CK Apollon jsme si pro Vás připravili skvělou letní dovolenou ve 4 termínech s různou délkou trvání, na Vás je si jen vybrat.

Stačí dokoupit dopravu pohodlným autokarem a můžete si vybrat z 10 nástupních míst!

 • Brno, Břeclav, Bratislava 
 • Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín 
 • Jihlava, Olomouc, Zlín 
 • Praha 

A když do Řecka, tak se specialistou - tím je právě CK Apollon, která se zaměřuje na pobyty v této nádherné zemi

Vyhlášené letovisko Nea Vrasna na Chalkidiki

Pokud zalovíte v paměti, možná si vzpomenete, že Chalkidiki je ten trojcípý poloostrov u Egejského moře, kde se narodil Aristoteles. A právě zde najdete velmi oblíbené přímořské letovisko - Nea Vrasna. To se rozkládá na březích Strimonského zálivu a leží přibližně 75 km od Thessaloniki, což je hlavní město severního Řecka.

Letovisko Nea Vrasna je oblíbené mezi turisty především díky prostorným písečným plážím a čistě průzračnému moři.

Ubytování v komfortních vilách

A právě nedaleko těchto bílých pláží budete bydlet. K dispozici je zde několik vil s komfortně vybavenými studii pro minimálně dva a maximálně čtyři osoby. Na dovolenou se tedy můžete vypravit se svou drahou polovičkou nebo kamarády. Pokud plánujete jet s celou rodinou a dětmi je tu pro Vás připravený apartmán, který se skládá ze dvou samostatných ložnic, má dva balkóny a je umístěn v přízemí. Děti i rodiče jistě ocení 10 metrů vzdálené hřiště.

Budete ubytováni ve Vile Makedonia nebo ve Vile Christos. Apartmány i studia jsou vybavena kuchyňkou s potřebným vybavením, vlastním sociálním zařízením, ventilátorem a Wi-Fi. Všechny vily leží v klidném prostředí asi 200-400 metrů od pláže. V horkých letních dnech jistě oceníte i zahradu u domu pro venkovní grilování.

Můžete také využít možnosti stravování v typické řecké restauraci Zinon, které si můžete zajistit již před odjezdem v CK:

 • večeře - výběr z 12 druhů jídel, hlavní jídlo, salát nebo ovoce a nápoj (240Kč/os/den; 180 Kč/dítě do 12 let/den)
 • polopenze (300 Kč/os/den, 240 Kč/dítě do 12 let/den)

Krásu oblasti Nea Vrasna podtrhávají upravené pláže a úchvatné pobřeží lemované palmami. V Nea Vrasna najdete řadu plážových barů, restaurací, taveren a různých občerstvení nabízejících nejen místní speciality. 

Veškerý komfort Vám zajistí lehátka, slunečníky i sprchy se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky si můžete vypůjčit za konzumaci. Díky vlajkám na pláži navíc vždy poznáte kvalitu a čistotu vody. Nechybí také půjčovny sportovních a vodních potřeb.

V Nea Vrasna se nikdy nebudete nudit

Střed městečka je svými obchůdky přímo stvořený k procházkám, nákupům a poznávání místních tradic. Čeká na vás řada tradičních mini obchůdků a po cestě se můžete zastavit v některé z mnoha místních taveren, kde ochutnáte místní gastronomické speciality. Každé pondělí se zde také konají místní trhy, která Vám jistě nemohou uniknout!

Strimonský záliv je doslova pokladnicí přírodních krás. Mnoho světla a stínu, divočiny a klidu, hor a nížin, historie i současnosti. Nea Vrasna je ideální ke strávení dovolené jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří touží zažít zábavu a bohatý noční život, který poskytují blízká městečka Stavros nebo Asprovalta.

Jedinečné zážitky díky fakultativním výletům

Oblast Nea Vrasna je velice bohatá na přírodní a historické zajímavosti. Díky fakultativním výletům je můžete všechny poznat:

 • večerní Thessaloniki - druhé největší město Řecka - Vás naprosto okouzlí. Za 23 EUR/dospělý (18 EUR/děti do 12-ti let) si prohlídnete město s průvodcem, budete mít čas na nákupy a poté se nalodíte na menší loď a poplujete Thermajským zálivem, abyste viděli krásy večerního města i z moře. V ceně je započítán lodní lístek i jeden nealko nápoj či káva.
 • zábavu si užijete ve Waterlandu - zábavním vodním parku asi 8 km od Thessalonik. Cena 31 EUR/dospělý, 23 EUR/dítě do 12-ti let.
 • fascinující jsou také Kláštery Meteora, cestou k nimž uvidíte také Soluň a další zajímavosti. Do unikátních klášterů ovšem můžete jen se zahalenými rameny, muži v dlouhých kalhotách a ženy v dlouhé sukni (kalhoty jsou zakázané). Vstup do každého z klášterů, jejichž stáří je až 700 let, jsou 2 EUR/osoba. Občerstvit se můžete v taverně při zpáteční cestě. Cena 30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let.
 • můžete se také plavit kolem mnišského státu Athos (30 EUR/dospělý, 20 EUR/děti do 12-ti let). Podobně jako Tibet je místem s druhou největší koncentrací mnichů na světě, jež vyznávají východní pravoslaví a pocházejí z mnoha zemí světa a ženy sem mají už více než 1000 let přísný zákaz vstupu.
Díky CK si můžete vybírat ještě z mnohem širší nabídky výletů, jejichž přehled i s popisem najdete ZDE.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínech:
  • 23.5. – 1.6.2014: 10 dnů (7 nocí) bez příplatku - celkem  1 700 Kč (54 volných míst)
  • 30.5. – 8.6.2014: 10 dnů (7 nocí) příplatek 275 Kč - celkem 1 975 Kč (56 volných míst)
  • 13.6. – 25.6.2014: 13 dnů (10 nocí) příplatek 1 055 Kč - celkem 2 755 Kč (54 volných míst)
  • 23.6. – 4.7. 2014: 12 dnů (9 nocí) příplatek 1 350 Kč - celkem 3 050 Kč (50 volných míst)
 • Vyhovující termín vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Před nákupem doporučujeme ověření volných kapacit v CK.
 • Po obdržení kupónu (přijde vám e-mailem) zašlete e-mail na rezervace@ck-apollon.cz. Do e-mailu uveďte jména všech účastníků, jejich data narození, telefonní číslo objednavatele, termín zájezdu, nástupní místo, zda máte zájem o stravu, cestovní pojištění, místenku a opište všechny kódy kupónů.
 • Povinné dokoupení dopravy autobusem: 2 900 Kč/osoba. Fakultativně místenka v autobuse 200Kč/os./obousměrně.
 • Dítě do 8 let (se dvěma platícími osobami) ubytování zdarma, doprava 1 900 Kč.
 • Dítě od 8 do 15 let (se dvěma platícími osobami) paušál 3 790Kč.
 • 10 nástupních míst:
  • Brno, Břeclav, Bratislava (zdarma)
  • Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín (příplatek 300 Kč)
  • Jihlava, Olomouc, Zlín (příplatek 250 Kč)
  • Praha (příplatek 330 Kč)
 • Kupon platí pro jednoho. Minimální počet osob ve studiu jsou dvěmaximální čtyři. Minimální počet osob v apartmánu jsou čtyři, maximální šest. Pobyt není možný pro jednotlivce. 
 • Příplatek za večeře 240 Kč/den/dospělý nebo za polopenzi 300 Kč/den/dospělý.
 • Příplatek za večeři 180 Kč/den/dítě do 12-ti let nebo za polopenzi 240 Kč/den/dítě do 12-ti let.
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh do zahraničí včetně storna 30 Kč/os./den.
 • Více informací na www.ck-apollon.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena