515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Chorvatsko
First minute Chorvatsko na 8 dní v oblíbené lokalitě
Letní dovolená v Chorvatsku na 8 dní v Severní Dalmácii (Vodice). Možnost dokoupit dopravu i polopenzi. Na výběr 10 termínů přes celé léto! Atraktivní lokalita u Šibeniku a NP Kornati a Krka.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

First minute Chorvatsko na 8 dní v oblíbené lokalitě

-42 %
First minute Chorvatsko na 8 dní v oblíbené lokalitě

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 71 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 6. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

MORAVA Tour s.r.o.
Milíčova 16
702 00 Ostrava 2

www.moravatour.cz
tel. +420 596 118 488, +420 596 116 797 
e-mail: info@moravatour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

First minute letní dovolená v Chorvatsku

Sluníčko, teplo, vyhřáté pláže a naprostá pohoda. Také už se těšíte na letní dovolenou? Nenechávejte plánování na poslední chvíli a vyberte si již dnes jeden z 10 termínů za super first-minute cenu!

First minute letní dovolená v Chorvatsku

Tešte se na týden v nádherné přírodě Severní Dalmácie, kousek od pláže i centra města a hlavně jen nedaleko historického Šibeniku a skvostů chorvatské přírody - Národních parků Krka a Kornati.

Penzion Katka kousek od moře i centra

Ubytováni budete v Penzionu Katka vzdáleného 400 metrů od pláže a 600m od centra města. Vybrat si můžete hned z několika typů komfortního ubytování:

 • STUDIO 3: pokoj (3 lůžka), kuchyň, koupelna s WC
 • STUDIO 4: pokoj (2 lůžka) s kuchyní, pokoj (2 lůžka), koupelna s WC
 • TRILO 4: pokoj (2 lůžka), pokoj (2 lůžka), kuchyň, koupelna s WC
 • POKOJ 2: 2 lůžka, koupelna s WC, lednička na patře
 • POKOJ 3: 3 lůžka, koupelna s WC, lednička na patře

Penzion Katka kousek od moře i centra

Minimální obsazenost pokojů jsou dvě osoby. Rozhodnutí, zda si uděláte romantickou dovolenou ve dvou, s celou rodinou nebo s partou přátel je samozřejmě na Vás.

Ubytováni budete v Penzionu Katka vzdáleného 400 metrů od pláže a 600m od centra města

Všechny pokoje a apartmány mají vlastní balkon. Parkoviště se nachází hned u domu a součástí penzionu je i jídelna.

Pláže s pozvolným vstupem do moře

Vodice vynikají velice příjemnými a čistými plážemi s průzračným mořem. Dlouhá přírodní štěrková a kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře kombinovaná s kamennými moly obklopená borovými lesy a čistým mořem láká jak k odpočinku, stejně jako k zábavě jako např. jízda na vodním skútru, šlapadle, člunu či nafukovacím banánu, jízdy na tobogánu či kurzům potápění.

Pláže s pozvolným vstupem do moře

S ohledem na kamínkovou pláž a občasný výskyt ježků je pohodlnější přibalit i obuv do vody.

Jak se do Vodic dostanu? Autem nebo autobusem!

Volbu, jakým způsobem se do Vodic dostanete, také necháváme na Vás. Pokud nechcete plánovat cestu, využijte možnost vydat se s Morava Tour s.r.o autobusem (za příplatek 2100 Kč/osoba/cesta tam i zpět). Nástupní místa jsou po celé ČR (nabídka dle CK). Cesta trvá asi 13 hodin a jediné, co k ní potřebujete je pas nebo občanka.

Pokud preferujete dobrodružnější způsob cestování, zvolte cestu autem. Vydejte se směr Mikulov a Vídeň, dále na Graz a na hraniční přechod do Slovinska Spielfeld/Šentilj. Ve Slovinsku je třeba zakoupit dálniční známku

Dále pojedete asi 45 km po slovinské dálnici a zbývajících 13 km, k chorvatskému hraničnímu přechodu, po „obyčejné“ silnici. Po 25 km jízdy po slovinské dálnici odbočte doprava na dálnici směr Zagreb. Pokud se budete chtít vyhnout placenému úseku přes Maribor, cesta vás navede opět na dálnici, kde můžete zaplatit vysokou pokutu.

Dále směrujte na Záhřeb a cestou k Šibeniku. Asi 14 km před Šibenikem se nachází Vodice. Cesta by Vám měla trvat kolem 10 hodin. Podobnou cestu zvolte také, pokud jedete z Bratislavy, Ostravy i Prahy.

Oblíbené Vodice plné historie

Vodice se řadí k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším letoviskům Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce 14 km severně od města Šibenik. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Vodice si můžete blíže prohlédnout zde.

Oblíbené Vodice plné historie

Stará část města s malými kamennými náměstíčky a křivolakými uličkami nabízí spoustu obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytvářejí atmosféru města. Místo veselé, hlučné a čarovné při západu slunce.

Stará část města s malými kamennými náměstíčky a křivolakými uličkami nabízí spoustu obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytvářejí atmosféru města

Lákavým cílem procházek je "marina", kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisko nabízí příjemné promenády, můžete se projet vyhlídkovým vláčkem, dále sportovní a kulturní vyžití (tenisové kurty, půjčovny kol), podél pláže je možno dojít do malebného přístavního městečka Tribunj, odkud je překrásný výhled na zapadající slunce.

Možnost polopenze a orientační ceny jídla

Pokud se nechcete zatěžovat chystáním jídla, můžete si přikoupit ještě polopenzi (za příplatek 2 050 Kč/osoba/pobyt). Na snídaních formou bufetu a večeři si pochutnáte přímo v penzionu.

Co ochutnat v restauraci? Určitě nějakou mořskou pochoutku - například Lignje na žaru, tedy kalamáry na grilu o ceně asi 40 - 55 kun (asi 140 - 190 Kč). Mnoho restaurací však nabízí ucelené menu, kdy za výhodnou cenu ochutnáte speciality středomořské kuchyně (ryby, mořské plody a chorvatské speciality). Na pláži Vám jistě přijdou vhod "krafny" - velké koblihy plněné čokoládou asi za 4 kuny (asi 14 Kč). Kopeček zmrzliny (o velikosti tří českých) vyjde asi na 5 kun (17 Kč). Ledovou kávu si vychutnáte od 8 - 10 kun (28 - 35 Kč).

Ve Vodicích se nachází několik poboček potravinového řetězce Konzum, ve kterém najdete vše potřebné od potravin až po drogerii a suvenýry. Ceny zde jsou podobné jako v Česku, vyplatí se nakupovat v různých akcích.

Fakultativní výlety do okolí

Vedle lenošení u moře se vydejte také poznávat okolí města. Fakultativní výlety do Šibeniku nebo Národních parků Krka a Kornati si můžete domluvit u delegáta Morava Tour s.r.o.

Šibenik leží asi 14 km za Vodicemi a je to nádherné, historické město s přístavem a mnoha památkami. Navštivte katedrálu sv. Jakuba zapsanou na seznamu UNESCO a nevynechejte ani klášter a chrám sv. Františka nebo městskou pevnost. Dobrodružnější povahy se mohou do Šibeniku vydat samy pomocí chorvatské meziměstské dopravy.

Šibenik leží asi 14 km za Vodicemi a je to nádherné, historické město s přístavem a mnoha památkami

Národní park Krka je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Chorvatsku, stejně tak i řeka Krka je jedna z nejčistších v zemi. NP Krka je velice podobný Plitvickým jezerům, které můžete znát z filmů o Vinetouovi. Divokou přírodu, vodopády, jezírka a nespoutanou krajinu - to uvidíte v NP Krka.

Přírodní skvost, který nevynechejte je Národní park Kornati, nebo-li Kornatské ostrovy. Skupina malých ostrovů a ostrůvků Vás překvapí krásou divokých útesů a čisté přírody. Navíc výlet spojte s plavbou po moři a třeba také s typickým středomořským občerstvením.

Přírodní skvost, který nevynechejte je Národní park Kornati


Doplňující informace

 • Morava Tour s.r.o má bohaté a dlouhodobé zkušenosti s organizováním letních i zimních pobytů po celé Evropě.
 • Výběr z 10 termínů (cena platí vždy pro 1 osobu na 8 dní/7 nocí):
  • VARIANTA A: pobyt za 2990 Kč
   • v termínu 14.6. - 21.6.2014
  • VARIANTA B: pobyt za 2940 Kč
   • v termínu 21.6. - 28.6.2014
   • v termínu 28.6. - 5.7.2014
  • VARIANTA C: pobyt za 3250 Kč
   • v termínu 5.7. - 12.7.2014
   • v termínu 12.7. - 19.7.2014
   • v termínu 19.7. - 26.7.2014
   • v termínu 26.7. - 2.8.2014
   • v termínu 16.8. - 23.8.2014
   • v termínu 23.8. - 30.8.2014
  • VARIANTA D: pobyt za 3140 Kč
   • v termínu 30.8. - 6.9.2014
 • Vámi zvolený termín nahlásíte při objednávce zájezdu přímo v CK.
 • Maximální počet kuponů na 1 osobu je 6 kupónů.
 • Před rezervací ubytování a případné autobusové dopravy je nutné se předem kontaktovat s CK z důvodu zjištění volné kapacity. 
 • OBJEDNÁVKA POBYTU:
  • telefonicky na +420 596 118 488 nebo +420 596 116 797 (PO - PÁ 9.00 - 12.30 hod. a 13.30 - 17.00 hod.)
  • e-mailem na info@moravatour.cz
 • Cena zájezdu zahrnuje ubytování, služby delegáta CK v místě pobytu a pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje dopravu a polopenzi a pobytovou taxu (250 Kč/osoba/pobyt 7 nocí).
 • Sleva je platná při obsazení 2 osob na 1 pokoji (není možný pobyt pro 1 osobu).
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Příplatky za další děti se řeší individuálně v CK.
 • Příplatek za polopenzi v jídelně pensionu 2050 Kč/osoba/pobyt.
 • Příplatek za autobusovou dopravu 2100 Kč/osoba/cesta tam i zpět. 
 • Nástupní místa na Moravě dle nabídky CK bez příplatku.
 • Nástupní místa v Čechách dle nabídky CK za příplatek 300 Kč.
 • Doprava i polopenze se hradí přímo v CK při objednání pobytu. 
 • Více informací na www.moravatour.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena