515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Maďarsko
Jedinečný dvoudenní poznávací zájezd do Budapešti
Nabitý 2-denní zájezd do Budapešti pro JEDNOHO s ubytováním v hotelu se snídaní. Prohlídka města s průvodcem, doprava autobusem, 5 nástupních míst po celé ČR a neopakovatelná atmosféra letní metropole na řece Dunaj.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Jedinečný dvoudenní poznávací zájezd do Budapešti

-37 %
Jedinečný dvoudenní poznávací zájezd do Budapešti
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 25. 8. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Cestovní kancelář MIKO s.r.o.
U Stadionu 1563 
434 01 Most

www.ckmiko.cz
tel: 606 601 323
e-mail: cestovkamiko@centrum.cz

Poznávací zájezd, na který jen tak nezapomenete

Patříte k vášnivým cestovatelům, rádi poznáváte nová místa a jste milovníky životem nabitých metropolí? Tak to určitě nezmeškejte příležitost a vydejte se na poznávací zájezd do historické metropole na Dunaji!

Po krásách Budapešti

Doprava do Budapešti je zajištěna autobusem. Po krásách této metropole na Dunaji Vás provede průvodce a seznámí Vás s tím nejlepším, co ve městě můžete najít. A samozřejmě Vám zbyde i čas na individuální prohlídku města.

Ubytování je zajištěno v hotelu ve 2-lůžkových pokojích, kde si můžete v klidu odpočinout po náročném dni. Hotel má k dispozici i bazén. Ráno se posilníte vydatnou snídaní, servírovanou v hotelu.

Jedinečná atmosféra maďarské metropole

Ptáte se, proč se vlastně do Budapešti jezdí? Město má totiž svou velmi zajímavou a netradiční atmosféru. Ulicemi zní podmanivá cikánská hudba, v restauraci servírují pikantní jídla, tančí se zde čardáš a pije tokajské víno. Právě za tímhle obvykle cestují návštěvníci do maďarské metropole ležící na řece Dunaj.

A nad městem se tyčí majestátní Budínský hrad (UNESCO), toho času sídlo uherských králů. Jeho historie sahá až do 13. století, kdy byl založen uherským králem Bélou IV. Hrad patří k symbolům Maďarska a patří k nejkrásnějším královským rezidencím v Evropě.

Program zájezdu

1.den - odjezd v ranních hodinách po trase Teplice (5.30 hod. ), Most (6.00 hod.) , Louny (6.20 hod.), Praha (7.20 hod), Brno (10.00 hod. ), kolem 14 hodiny příjezd do  Budapešti cca ve 14.20 hod.  - prohlídka města do večerních hodin, odjezd na nocleh.

2.den - po snídani pokračování v prohlídce města s průvodcem - Parlament, tržnice, osobní volno, odpoledne odjezd zpět do ČR (cca ve 14:30) s příjezdem v nočních hodinách.

Co v Budapešti rozhodně nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší město Evropské unie. Co vše uvidíte s průvodcem a co navštívit v osobním volnu?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget

Ubytování se snídaní a dostupná centra

Pro Váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***. Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min).

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. 

Hotel je nově zrekonstuovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu a vstup do hotelového bazénu. 


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu:
  • 24.8.-25.8.2013
 • Rezervace zájezdu emailem na cestovkamiko@centrum.cz.
 • Kupón platí pro jednu osobu.
 • Zájezd rezervujte neprodleně po zakoupení kuponu.
 • Cena zahrnuje dopravu, ubytování ve 2-lůžkových pokojích v hotelu se snídaní , průvodce.
 • Cena nezahrnuje vstupy, stravu a pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.ckmiko.cz.
nabídka byla ukončena