515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Výlet do Drážďan za podmanivou vánoční atmosférou na tradiční trhy pro JEDNOHO
V Drážďanech se každý rok koná jeden z nejkrásnějších vánočních trhů Evropy. Je to tradiční Striezelmarkt, který vás vánočně naladí. Můžete si vybrat odjezd z Prahy nebo Ústí nad Labem.
Výlet do Drážďan za podmanivou vánoční atmosférou na tradiční trhy pro JEDNOHO
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Výlet do Drážďan za podmanivou vánoční atmosférou na tradiční trhy pro JEDNOHO

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 100 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2018

Kde uplatnit voucher

CA Best Tour
Voctářova 261/6, Praha 8

www.besttour.cz
+420 284 814 141, +420 602 322 603
besttour@besttour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Tradiční vánoční trh Striezelmarkt je tím, kam se jezdí, když se potřebujete dostat do vánoční nálady. Místní originálně vyzdobené stánky a v nich vkusné dárky, neodolatelná vůně punče a různých dobrot, k tomu vánoční koledy – no není pochyb, v Drážadnech se vánočně naladí třeba i ten největší bručoun.

Kouzlo nejstaršího vánočního trhu v nádherném prostředí města

Drážďanský vánoční trh Striezelmarkt má nejdelší tradici v celém Německu, pravidelně se koná od roku 1434. V době adventu zaplní náměstí Altmarkt desítky stánků s tradičními pekařskými dobrotami i řemeslnými výrobky a rozsvítí se Krušnohorská stupňovitá pyramida a další nádherná výzdoba. Právě díky tomu patří k nejkrásnějším v celé Evropě. A velký trh není sám. Stačí si udělat procházku městem a narazíte hned na několik dalších, většinou tématických tržišť. Oblíbená je třeba vánoční středověká tržnice. Pokud byste chtěli projít všechny, dá se to, ale připravte se na dlouhou několikakilometrovou trasu. O mapku se všemi trhy si můžete říct v Informačním centru. Ke stažení je také na internetu, například ZDE.

Procházka městem se určitě vyplatí, protože se pokocháte i krásou místních budov. K nejznámějším patří Frauenkirche (česky kostel Panny Marie), zámek, který se nachází ve středu Starého města (Altstadt) a nové Albertinum, kde se jsou k vidění sbírky umění od romantismu až do současnosti. A kdyby náhodou bylo počasí pod psa, určitě se zahřejete alko i nealko punčem (hrneček si můžete koupit na památku), nebo zajdete do nedalekého nákupního střediska, kde se nachází slavný Primark!

Vánoční atmosféru podtrhuje i prostředí města

Program zájezdu:

 1. Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci v 8:30 nebo z Ústí nad Labem od čerpací stanice Globus v ulici Tyršova 867 v 10:00.
 2. Příjezd do Drážďan v dopoledních hodinách, následuje rozchod a volný program.
 3. Odjezd z místa v 17:00.
 4. Návrat do ČR ve večerních hodinách – do Ústí nad Labem v cca 18:00, do Prahy v cca 19:00.

Doplňující informace

 • Voucher je možné uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd je nutné rezervovat, nestačí se pouze dostavit na dané nástupní místo. Před koupí voucheru kontaktujte CK a ověřte si volnou kapacitu ve vámi zvolený termín.
 • Uplatnění voucheru – rezervace: 
  • Po zakoupení voucheru kontaktujte CA Best Tour do 31. 10. 2018 na tel. čísle +420 273, 132 244 nebo na e-mailu terezie.winkelhoferova@besttour.cz, po 1. 11. 2018 na tel. čísle +420 284 814 141, +420 602 322 603 nebo na e-mailu besttour@besttour.cz. Uveďte počet osob, jejich jména, data narození, požadovanou destinaci a termín, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy kuponů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek kupon propadá. Storno kuponu vždy potvrzuje písemně CA – storno zájezdu je možné učinit nejpozději 72 hodin před termínem zájezdu.
  • Cena je stejná pro všechny věkové kategorie, sleva pro děti není možná.
 • Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění

Hodnocení zájezdu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 13 zákazníků.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • placha28 22. 10. 2018

  Vše ok

 • miso.kadan 19. 10. 2017

  všechno

zobrazit hodnocení / 13 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena