515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Dovolená v Itálii na 8 dní v apartmánových domech
Itálie pro JEDNOHO na 8 dní v Rosolina Mare kousek od romantických Benátek. Ubytování v apartmánových domech. Cena zahrnuje dopravu autobusem. Opalování, výlety, zábava nebo sport - to vše může být Vaše letní dovolená v Itálii!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Dovolená v Itálii na 8 dní v apartmánových domech

-30 %
Dovolená v Itálii na 8 dní v apartmánových domech

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

MORAVA Tour s.r.o.
Milíčova 16
702 00 Ostrava 2

www.moravatour.cz
Telefon: +420 596 118 488
E-mail: info@moravatour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní dovolená v prosluněné Itálii

Dovolená v Itálii je již klasickou záležitostí, ale stále ji lze prožít velmi netradičně! Stačí výběr dobré lokality a skvělé ceny. Svůj čas můžete trávit tradičně na plážích a chytat vytoužený bronz, ale jedinečných zážitkem se může stát výlet do starobylého a romantického města, projížďka na kolech nebo bujará noc na diskotéce či karaoke. To všechno a mnohem víc je Itálie!

Rosolina Mare s CK Morava Tour

Městečko patří k přímořským letoviskům, kde najdete klid, pohodu, ale i množství zábavy. Nechybí zde obchody, restaurace a pizzerie, cukrárny s typickou italskou zmrzlinou, kolotoče, půjčovny kol a šlapacích čtyřkolek, projížďky vyhlídkovým vláčkem, minigolf, dětský parčík, bazén s tobogánem... Večer se můžete bavit v barech s karaoke či na místních diskotékách.

Zájezd pro Vás připravuje oblíbená CK Morava Tour, jejíž delegát se o Vás na místě pobytu ochotně postará.

V ceně balíčku je zajištěna doprava zájezdovým autobusem s klimatizací a s WC. Násupní místa po celé Moravě.

Prosluněná písečná pláž

Dlouhé široké pláže jsou tvořeny jemným pískem s pozvolným vstupem do moře. Lze si vybrat pláž privátní (placenou), která je vybavena plážovým servisem (slunečníky, lehátka) nebo volnou pláž se vstupem zdarma.

Pláže nabízejí široké možnosti sportovního vyžití (plážový volejbal, plážový fotbal, petanque, trampolíny, dětské skluzavky, půjčení vodních šlapadel...)  K denním či romantickým večerním procházkám při západu slunce láká turisty promenáda vedoucí kolem pláže.

Ubytování v apartmánových domech

Ubytováni budete v některém z apartmánových domů Wally (200m od pláže), Francesca (250m od pláže), Iolanda (150m od pláže), Domino (300m od pláže) nebo jiném z apartmánových domů.

Apartmány mají 2× samostatné 2- lůžkové pokoje, společnou místnost s pohovkou (přistýlka) a kuchyňským koutem, vlastní koupelnu s WC, balkon nebo terasu. Apartmány jsou standardně a účelně vybavené s menšími terasami.

Kam na výlet v okolí?

Městečko Rosolina Mare je dobrým výchozím bodem k výletům do blízkého okolí převážně do unikátního historického města Benátky ale také San Marina či Ravenny. Můžete využít bohatou nabídku fakultativních výletů:

 • Romantické Benátky (výlet lodí) - navštivte světoznámé město na laguně plné muzeí a památek. Stojí zde okázalé kostely, paláce z mramoru a kamene. Celé město zkrášlují gondoly plující romantickými vodními kanály.
 • Historické město Ravenna - jedno z nejznámějších měst Itálie! Hlavními památkami jsou unikátní raněkřesťanské kostely a baptisterium (křtitelnice) s bohatou mozaikovou výzdobou.
 • San Marino - jedinečné historické město na hoře Monte Titano obehnané hradbami a druhý nejmenší evropský stát!
 • Murano, Burano (výlet lodí) - benátské ostrovy s návštěvou sklárny.
 • Chioggia - rybářské městečko s možností návštěvy městského tržiště
 • Mirabilandia - velký zábavný park vhodný pro děti i dospělé

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínech:
  • 1) 05.07. – 14.07. 2013 (28 volných míst) za 4110 Kč (sleva 30% z původních 5880 Kč)
  • 2) 19.07. – 28.07. 2013 (8 volných míst) za 4410 Kč (sleva 25% z původních 5880 Kč). Tento termín zvolíte ve 2.kroku objednávky.
 • Oveření volných kapacit před nákupem kuponu NUTNÉ. Vyhnete se tak případným nejasnostem.
 • Po zakoupení kuponu si zájezd neprodleně rezervujte na emailu info@moravatour.cz. Při rezervaci uveďte číslo kuponu, počet dospělých i dětí (u dětí navíc uveďte věk).
 • Apartmány jsou pro 4-6 osob. Pokud se zájezdu účastníte ve dvou, bude počet osob v apartmánu doplněn o jinou skupinku účastníků. Pokud chcete mít apartmán jen pro dvojici, je nutno zakoupit kupony pro 4 osoby.
 • Není možný pobyt pro jednu osobu (nutno zakoupit dva kupony).
 • Zdarma dítě do 6 let s dvěma dospělími bez nároku na lůžko (v prípadě zájmu hradí pouze dopravu v CK).
 • Děti do 14 let na 5. a 6. lůžku cena za ubytování 500-1300 Kč dle termínu po domluvě v CK.
 • Stravování pouze vlastní.
 • Nástupní místa: Brno, Český Těšín, Frýdek - Místek, Hodonín, Hranice, Nový Jičín, Mikulov, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Příbor, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Vyškov, Znojmo. Svoz z Čech za příplatek.
 • Cena zahrnuje pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění a pobytovou taxu.
 • Více informací na www.moravatour.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena