515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Chorvatsko
Dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO na 8 dní - termíny přes celé léto!
Letní dovolená na Makarské riviéře na 8 dní s polopenzí a ubytováním v Penzionu Mala Duba s výhledem na moře nebo pohoří Biokovo, jen 10 m od pláže. Užijte si slunnou dovolenu kdykoliv během července a srpna!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

Dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO na 8 dní - termíny přes celé léto!

-22 %
Dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO na 8 dní - termíny přes celé léto!
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 38 zákazníků
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

FOR-LINE tour s.r.o.
Joštova 4
60200 Brno

www.forline.cz
tel. 515 915 290, 739 478 029
e-mail: prodej@forline.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Slunná letní dovolená přímo u pláže

Co si přát na léto víc než 8 volných dní,  průzračné moře, pláže co by kamenem dohodil? Tak na co ještě čekáte?! Pohodová dovolená mezi mořem a pohořím kousek od Makarské Vám už drží místo. A termín si můžete od července do srpna vybrat sami!

Městěčko Živogošče na jihu Makarské riviéry

Klidné městečko Živogošče na úpatí pohoří Biokovo se skládá ze tří menších osad podél pobřeží - Porat, Mala Duba a Blato. Živogošče Vám nabízí nadmíru příjemné prostředí pro trávení klidné dovolené u průzračného, sluncem prozářeného moře.

Penzion Mala Duba v klidném prostředí na pláži

Na pláži situovaný penzion Vám chystá ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. K dispozici je vlastní sociální zařízení, lednice, ložní a koupelnové prádlo a balkón s parádním výhledem na moře nebo pohoří. 

K dispozici je také jeden apartmán tipu Bilo 4. Skládá se z obývacího pokoje s letištěm a kuchyňským koutem, ložnicí s manželskou postelí, sociálním zařízením a terasou. 

Z pokoje rovnou do moře

Penzion Mala Duba má naprosto unikátní polohu - leží hned na krásné pláži. Kdykoliv se tedy rozhodnete skočit do moře, nemusíte se složitě pakovat na půlku dne! Stačí si jen vzít plavky a ručník, vyjít před penzion a rovnou si užívat vodních radovánek, slunění a všeho, co nádherné chorvatské pláže nabízejí...

A až Vás koupání omrzí, posedíte na terase s vychlazeným drinkem v ruce a můžete hledět na mořskou hladinu (nebo kontrolovat děti, které nemají moře nikdy dost :-)).

Mala Duba - ideální místo k odpočinku

Malá poklidná vesnička Mala Duba Vás uchvátí svěží mediteranskou zelení a krásnými plážemi z drobných oblázků.  Z ní je vstup do moře velmi pozvolný, proto je místo vhodné i pro nejmenší děti. Příznivci nuda pláží to budou mít za svým cílem jen 200 m od penzionu. Na své si pak u pohoří Biokovo přijdou i turisté a horolezci.

Sportovní vyžití a výlety podle představ

Kolem městečka Živogošče nejde nepřeberné množství nabídek ke sportovnímu vyžití a výletům po okolí. V půjčovnách lodí a vodáckého náčiní se například můžete vybavit na výlet po hladině i pod ní. 

 • Národní park Svatý Jur se rozkládá na nejvyšším vrcholu Biokovo. Překonáte-li výšku 1762 m, můžete navštívit stejnojmennou kapličku a samozřejmě se Vám naskytne výhled zahrnující široké okolí - Makarskou riviéru, ostrovy střední Dalmácie a v jasných dnech pak i vrcholky italských Apenin.
 • Za návštěvu jistě stojí krasové reliéfy, které tvoří Imotské Červené a Modré jezero. Svá jména nesou právě podle zbarvení vodní hladiny, která odráží barvu okolních skal. Jedinečná podívaná!
 • Naloďte se a vydejte se na nedlouhou plavbu na nejdelší a nejslunnější ostrov Hvar, který je zároveň jedním z nejdéle osídlených v Chorvatsku. Že tu o zábavu, kulturu, historii a poznání nebudete mít nouze, není pochyb.
 • Dále nevynechejte údolí za Starým Gradem zapsané na listině světového dědictví UNESCO - krásné údolí, kde se pěstuje kvalitní vinná réva a olivy, na svazích levandule.
 • Pravou atmosféru si milovníci přírody a rybaření najdou u Bacínského jezera. 20-ti km cesta z Male Duby za malými plážemi, loukami a topoly kolem jezera jistě bude stát za to.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit během července a srpna 2013. Pobyt vždy od soboty do soboty.
 • Rezervace zájezdu před zakoupením kuponu na prodej@forline.cz nebo tel. 515 915 290, 739 478 029. Při rezervaci prosím uveďte jméno, číslo kupónu, telefonní kontakt a e-mail.
 • Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, pobytová taxa, spotřeba energií a vody, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta CK, závěrečný úklid. 
 • Možnost dokoupení autobusové dopravy, 45 nástupních míst po celé ČR
  • dospělý 2590 Kč
  • dítě do 11 let vč. 2390 Kč.
 • Pes za příplatek 1000 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.forline.cz.
nabídka byla ukončena