515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Chorvatsko
Dovolená v Chorvatsku na 8 dní s ubytování přímo na pláži
Fist-minute dovolená na Makarské riviéře na 8 dní s polopenzí a ubytováním v Penzionu Mala Duba přímo na oblázkové pláži s výhledem na moře nebo pohoří Biokovo. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s bohatou nabídkou sportovního vyžití!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

Dovolená v Chorvatsku na 8 dní s ubytování přímo na pláži

-22 %
Dovolená v Chorvatsku na 8 dní s ubytování přímo na pláži
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

FOR-LINE tour s.r.o.
Joštova 4
60200 Brno

www.forline.cz
tel. 515 915 290, 739 478 029
e-mail: prodej@forline.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Městěčko Živogošče na jihu Makarské riviéry

Co víc si přát než 8 volných dní,  průzračné moře a pláže co by kamenem dohodil? Pohodová dovolená pro rodiny i páry kousek od Makarské.

Klidné městečko Živogošče na úpatí pohoří Biokovo se skládá ze tří menších osad podél pobřeží - Porat, Mala Duba a Blato. Živogošče Vám nabízí nadmíru příjemné prostředí pro trávení klidné dovolené u průzračného, sluncem prozářeného moře.

Penzion Mala Duba v klidném prostředí na pláži

Na pláži situovaný penzion Vám nabídne ubytování s parádním výhledem na moře nebo pohoří Biokovo. 

V penzionu je několik typů ubytování:

 • pokoj P2 balkon: pokoj s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením a menším balkonem s výhledem na pohoří. U některých pokojů s možností 3. pevného lůžka.
 • pokoj P2M: pokoj s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením a balkonem s výhledem na moře. U některých pokojů s možností 3. pevného lůžka.
 • apartmán BILO 4 (pro minimálně 4 kupóny): Jediný apartmán v budově se nachází v posledním patře penzionu. Má velký obývací pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby, propojený s vybavenou kuchyní a samostatnou ložnici se dvěma lůžky. Koupelna, toaleta a terasa s výhledem na moře.
Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a nápojovou ledničkou. V penzionu jsou také povolena domácí zvířata a to zcela zdarma, takže na dovolenou můžete vyrazit i se svým čtyřnohým kamarádem.
 

Z pokoje rovnou do moře

Penzion Mala Duba má naprosto unikátní polohu - leží hned na krásné pláži. Kdykoliv se tedy rozhodnete skočit do moře, nemusíte se složitě pakovat na půlku dne! Stačí si jen vzít plavky a ručník, vyjít před penzion a rovnou si užívat vodních radovánek, slunění a všeho, co nádherné chorvatské pláže nabízejí...

A až Vás koupání omrzí, posedíte v restauraci na terase s vychlazeným drinkem v ruce a můžete hledět na mořskou hladinu nebo v klidu kontrolovat děti, které tak budete mít stále pod dohledem. Můžete zajít i do centra města, kam to máte jen 15 minut pěšky.

Mala Duba - ideální místo k odpočinku

Malá poklidná vesnička Mala Duba Vás uchvátí svěží mediteranskou zelení a krásnými plážemi z drobných oblázků.  Z ní je vstup do moře velmi pozvolný, proto je místo vhodné i pro nejmenší děti. Příznivci nuda pláží to budou mít za svým cílem jen 200 m od penzionu. Na své si pak u pohoří Biokovo přijdou i turisté a horolezci.

Sportovní vyžití a výlety podle představ

Kolem městečka Živogošče nejde nepřeberné množství nabídek ke sportovnímu vyžití a výletům po okolí. V půjčovnách lodí a vodáckého náčiní se například můžete vybavit na výlet po hladině i pod ní. 

 • Národní park Svatý Jur se rozkládá na nejvyšším vrcholu Biokovo. Překonáte-li výšku 1762 m, můžete navštívit stejnojmennou kapličku a samozřejmě se Vám naskytne výhled zahrnující široké okolí - Makarskou riviéru, ostrovy střední Dalmácie a v jasných dnech pak i vrcholky italských Apenin.
 • Za návštěvu jistě stojí krasové reliéfy, které tvoří Imotské Červené a Modré jezero. Svá jména nesou právě podle zbarvení vodní hladiny, která odráží barvu okolních skal. Jedinečná podívaná!
 • Naloďte se a vydejte se na nedlouhou plavbu na nejdelší a nejslunnější ostrov Hvar, který je zároveň jedním z nejdéle osídlených v Chorvatsku. Že tu o zábavu, kulturu, historii a poznání nebudete mít nouze, není pochyb.
 • Dále nevynechejte údolí za Starým Gradem zapsané na listině světového dědictví UNESCO - krásné údolí, kde se pěstuje kvalitní vinná réva a olivy, na svazích levandule.
 • Pravou atmosféru si milovníci přírody a rybaření najdou u Bacínského jezera. 20-ti km cesta z Male Duby za malými plážemi, loukami a topoly kolem jezera jistě bude stát za to.

Doplňující informace

 • Kupon lze využít vždy od soboty do soboty v libovolných termínech od 28.6. 2014 do 30.8.2014.
 • Rezervace zájezdu před zakoupením kuponu na prodej@forline.cz nebo po-pá 8-18 hod. na tel. 515 915 290. Při rezervaci prosím uveďte jméno, číslo kupónu, telefonní kontakt a e-mail.
 • Dítě na přistýlce do 11 let včetně za 4 290 Kč.
 • Cena zahrnuje: 7 x ubytování s polopenzí, spotřebu energií a vody, ložní prádlo, služby delegáta CK, pobytovou taxu, parkování u hotelu a závěrečný úklid.
 • Domací zvíře zdarma.
 • Příplatky se platí zvlášť na účet CK.
 • Více informací na www.forline.cz.
nabídka byla ukončena