515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Chorvatsko
Dovolená v Chorvatsku na 8 dní jen 10 metrů od pláže
Dovolená na Makarské riviéře na 8 dní s polopenzí a ubytováním v Penzionu Mala Duba s výhledem na moře nebo pohoří Biokovo, jen 10 m od pláže. Poslední šance na slunnou dovolenou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

Dovolená v Chorvatsku na 8 dní jen 10 metrů od pláže

-20 %
Dovolená v Chorvatsku na 8 dní jen 10 metrů od pláže

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

FOR-LINE tour s.r.o.
Joštova 4
60200 Brno

www.forline.cz
tel. 515 915 290, 739 478 029
e-mail: prodej@forline.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Slunná dovolená přímo u pláže

Co víc si přát než 8 volných dní,  průzračné moře, pláže co by kamenem dohodil? Tak na co ještě čekáte?! Pohodová dovolená mezi mořem a pohořím kousek od Makarské Vám už drží místo. 

Městěčko Živogošče na jihu Makarské riviéry

Klidné městečko Živogošče na úpatí pohoří Biokovo se skládá ze tří menších osad podél pobřeží - Porat, Mala Duba a Blato. Živogošče Vám nabízí nadmíru příjemné prostředí pro trávení klidné dovolené u průzračného, sluncem prozářeného moře.

Penzion Mala Duba v klidném prostředí na pláži

Na pláži situovaný penzion Vám chystá ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. K dispozici je vlastní sociální zařízení, lednice, ložní a koupelnové prádlo a balkón s parádním výhledem na moře nebo pohoří. 

K dispozici je také jeden apartmán tipu Bilo 4. Skládá se z obývacího pokoje s letištěm a kuchyňským koutem, ložnicí s manželskou postelí, sociálním zařízením a terasou. 

Z pokoje rovnou do moře

Penzion Mala Duba má naprosto unikátní polohu - leží hned na krásné pláži. Kdykoliv se tedy rozhodnete skočit do moře, nemusíte se složitě pakovat na půlku dne! Stačí si jen vzít plavky a ručník, vyjít před penzion a rovnou si užívat vodních radovánek, slunění a všeho, co nádherné chorvatské pláže nabízejí...

A až Vás koupání omrzí, posedíte na terase s vychlazeným drinkem v ruce a můžete hledět na mořskou hladinu (nebo kontrolovat děti, které nemají moře nikdy dost :-)).

Mala Duba - ideální místo k odpočinku

Malá poklidná vesnička Mala Duba Vás uchvátí svěží mediteranskou zelení a krásnými plážemi z drobných oblázků.  Z ní je vstup do moře velmi pozvolný, proto je místo vhodné i pro nejmenší děti. Příznivci nuda pláží to budou mít za svým cílem jen 200 m od penzionu. Na své si pak u pohoří Biokovo přijdou i turisté a horolezci.

Sportovní vyžití a výlety podle představ

Kolem městečka Živogošče nejde nepřeberné množství nabídek ke sportovnímu vyžití a výletům po okolí. V půjčovnách lodí a vodáckého náčiní se například můžete vybavit na výlet po hladině i pod ní. 

 • Národní park Svatý Jur se rozkládá na nejvyšším vrcholu Biokovo. Překonáte-li výšku 1762 m, můžete navštívit stejnojmennou kapličku a samozřejmě se Vám naskytne výhled zahrnující široké okolí - Makarskou riviéru, ostrovy střední Dalmácie a v jasných dnech pak i vrcholky italských Apenin.
 • Za návštěvu jistě stojí krasové reliéfy, které tvoří Imotské Červené a Modré jezero. Svá jména nesou právě podle zbarvení vodní hladiny, která odráží barvu okolních skal. Jedinečná podívaná!
 • Naloďte se a vydejte se na nedlouhou plavbu na nejdelší a nejslunnější ostrov Hvar, který je zároveň jedním z nejdéle osídlených v Chorvatsku. Že tu o zábavu, kulturu, historii a poznání nebudete mít nouze, není pochyb.
 • Dále nevynechejte údolí za Starým Gradem zapsané na listině světového dědictví UNESCO - krásné údolí, kde se pěstuje kvalitní vinná réva a olivy, na svazích levandule.
 • Pravou atmosféru si milovníci přírody a rybaření najdou u Bacínského jezera. 20-ti km cesta z Male Duby za malými plážemi, loukami a topoly kolem jezera jistě bude stát za to.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 24.8. do 7.9.2013. Pobyt vždy od soboty do soboty v termínech:
  • 24.8.-31.8.2013
  • 31.8.-7.9.2013
 • Rezervace zájezdu před zakoupením kuponu na prodej@forline.cz nebo po-pá 8-18 hod. na tel. 515 915 290, 739 478 029. Při rezervaci prosím uveďte jméno, číslo kupónu, telefonní kontakt a e-mail.
 • Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, pobytová taxa, spotřeba energií a vody, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta CK, závěrečný úklid. 
 • Možnost dokoupení autobusové dopravy, 45 nástupních míst po celé ČR
  • dospělý 2590 Kč
  • dítě do 11 let vč. 2390 Kč.
 • Pes za příplatek 1000 Kč/pobyt.
 • Více informací na www.forline.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena