515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Česko
Nejlepší dárek je voucher na dovolenou dle vlastního výběru: věnujte odpočinek a zážitky
Vsaďte při výběru dárků na jistotu! Darujte svým blízkým dárkový poukaz s kredity, za jejichž hodnotu si poté sami vyberou svoji dovolenou snů. Hodnota voucherů začíná na 500 Kč a končí na 10 000 Kč!
Nejlepší dárek je voucher na dovolenou dle vlastního výběru: věnujte odpočinek a zážitky

Nejlepší dárek je voucher na dovolenou dle vlastního výběru: věnujte odpočinek a zážitky

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
Koupit za 500 Kč
dosud zakoupilo 86 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2020

Kde uplatnit voucher

Slevoteka.cz
podpora@slevoteka.cz
+420 515 550 650 (Po–Pá 8:00–18:00)

Když se rozhodnete darovat voucher s kredity na dovolenou dle vlastního výběru, máte jedinou jistotu – tento váš dárek bude bezkonkurenčně nejlepší, protože se 100% trefíte každému do noty. A navíc, konečně si uvědomte, že věcné dary zavání fádností, zatímco cestování dává prostor originalitě.

Nakoupíte bez stresu a rychle

Nad nákupem perfektního dárku v podobě voucheru na pobyt není nutné přemýšlet. Nemusíte totiž vědět, jestli vaši blízcí dávají přednost dovolené plné odpočinku s wellness, poznávání, nebo sportu. Na vás pouze je, abyste zvolili hodnotu voucheru, který jim darujete, a o víc už se nemusíte starat. Nezáleží na tom, zda je chcete potěšit spíše symbolicky, anebo jim dopřát opravdový luxus – hodnoty našich voucherů začínají na 500 Kč a končí až pěticifernou částkou. Obdarovaný si pak už jen sám vybere, kam vyrazí. Výběr máme bohatý, v nabídce jsou české lázně, vinařské pobyty na Moravě, maďarské i slovenské termály a mnoho dalších.

Potěšte své bližní originálním dárkem

K radosti vašich blízkých vedou 3 snadné kroky:

 1. Vyberte voucher s kredity v konkrétní hodnotě.
 2. Uhraďte objednávku a vyčkejte na voucher, který vám přijde na e-mail.
 3. Vytiskněte voucher. 

Zvolit si ale můžete také možnost zaslání voucheru v dárkovém provedení. Stačí opět zaplatit objednávku a počkat, než vám zalaminovaný voucher uložený v ručně vyráběné obálce přijde poštou na vaši adresu. 

Jak vaši blízcí voucher uplatní?

Na podpora@slevoteka.cz nám obdarovaný pošle kód voucheru a my na jeho zákaznický účet u Slevotéky připíšeme kredit (totožný s hodnotou voucheru). Poté si vybere z nabídky libovolný pobyt nebo zájezd, v průběhu objednávky uplatní kredity a udělá rezervaci. Poté už ho nic nedělí od jeho dovolené snů!

Vybrat si samozřejmě může i pobyt či zájezd za vyšší cenu. V tomto případě bude jenom stačit, aby cenový rozdíl doplatil. Pokud u nás není registrovaný, najde přímo na voucheru instrukce, jak účet vytvořit. Na vyčerpání kreditů bude mít čas až do konce roku 2020 a kredity z voucheru může využít jednorázově i postupně.


Doplňující informace

Postup využití voucheru:
Na podpora@slevoteka.cz obdarovaný pošle kód voucheru a my na jeho zákaznický účet u Slevotéky připíšeme kredit (totožný s hodnotou voucheru). Zákaznický účet si založí jednoduše – stačí se na stránkách www.slevoteka.cz nebo www.relaxero.sk přihlásit pod odkazem „Můj účet“ (vpravo nahoře). Zde zadá e-mail, heslo zaslané e-mailem a přihlásí se. Pokud by heslo náhodou zapomněl, nechá si e-mailem zaslat nové.

Poté najde pobyt nebo zájezd, o který má zájem, klikne na tlačítko „Koupit za ...Kč nebo EUR“. Následně vyplní objednávkový formulář a do kolonky „Kredit“ vepíše počet kreditů, které si přeje uplatnit. Celková cena se přepočítá. Poté už ho nic nedělí od jeho dovolené snů! Vybrat si samozřejmě může i pobyt či zájezd za vyšší cenu. V tomto případě bude jenom stačit, aby cenový rozdíl doplatil.

Pokud u nás není registrovaný, najde přímo na voucheru instrukce, jak účet vytvořit. Na vyčerpání kreditů bude mít čas až do konce roku 2020 a kredity z voucheru může využít jednorázově i postupně.

Hodnocení pobytu

4,4 z 5
Celkem hodnotilo 19 zákazníků.
Organizace zájezdu :
Pokoj:
Jídlo:
Doprava:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Marie 29. 8. 2017

  Úžasné prostředí a skvělé jídlo.

 • zdpetrzilkova 14. 5. 2017

  Zájezd hodnotím čtyřmi hvězdičkami. Pochvala náleží zejména řidiči autobusu..

zobrazit hodnocení / 19 zákazníků

Výběr varianty

Koupit za 500 Kč