515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Česko
Dárek, kterým potěšíte: věnujte voucher s kredity na dovolenou dle vlastního výběru
Vsaďte při výběru dárků na jistotu! Darujte svým blízkým dárkový poukaz s kredity, za jejichž hodnotu si poté sami vyberou svoji dovolenou snů. Hodnota voucherů začíná na 500 Kč a končí na 10 000 Kč!
Dárek, kterým potěšíte: věnujte voucher s kredity na dovolenou dle vlastního výběru
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Nejlepší dárek je voucher na dovolenou dle vlastního výběru: věnujte odpočinek a zážitky

Dárek, kterým potěšíte: věnujte voucher s kredity na dovolenou dle vlastního výběru

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 316 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2018

Kde uplatnit voucher

Slevoteka.cz
podpora@slevoteka.cz
+420 608 919 454 (Po–Pá 8:00–16:00)

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Marně přemýšlíte, čím své blízké obdarovat na narozeniny, výročí nebo v jiný významný den? Vsaďte tentokrát na jistotu a vyberte dárek, kterým nemůžete zklamat! Stačí vybrat hodnotu voucheru, vytisknout jej a pak už jen čekat, až přijde onen slavný den, kdy budete svůj voucher moci darovat.

Nakupování dárků bez stresu? Jde to!

Mají vaši blízcí raději dovolenou plnou odpočinku, poznávání, anebo sportu? Že si nejste jistí? Nic se neděje, vždyď oni si vyberou z nabídky Slevotéky sami! Na vás pouze je, abyste zvolili hodnotu voucheru, který jim darujete, a o víc už se nemusíte starat. Nezáleží přitom, zda je chcete potěšit spíše symbolicky, anebo jim dopřát opravdový luxus – hodnoty našich voucherů začínají na 500 Kč a končí až pěticifernou částkou. 

Potěšte své bližní originálním dárkem

K radosti vašich blízkých vedou 3 snadné kroky:

 1. Vyberte voucher s kredity v konkrétní hodnotě.
 2. Uhraďte objednávku a vyčkejte na voucher, který vám přijde na e-mail.
 3. Vytiskněte voucher. 

Zvolit si ale můžete také možnost zaslání voucheru v exkluzivním dárkovém provedení. Stačí opět zaplatit objednávku a počkat, než vám zalaminovaný voucher uložený v ručně vyráběné obálce přijde poštou na vaši adresu. 

Jak vaši blízcí voucher uplatní?

Na podpora@slevoteka.cz nám obdarovaný pošle kód voucheru a my na jeho zákaznický účet u Slevotéky připíšeme kredit (totožný s hodnotou voucheru). Poté si vybere z nabídky libovolný pobyt nebo zájezd, v průběhu objednávky uplatní kredity a udělá rezervaci. Poté už ho nic nedělí od jeho dovolené snů!

Vybrat si samozřejmě může i pobyt či zájezd za vyšší cenu. V tomto případě bude jenom stačit, aby cenový rozdíl doplatil. Pokud u nás není registrovaný, najde přímo na voucheru instrukce, jak účet vytvořit. Na vyčerpání kreditů bude mít čas až do konce roku 2018 a kredity z voucheru může využít jednorázově i postupně.


Doplňující informace

 • Po uhrazení objednávky vám na e-mail přijde voucher, který poté vytisknete a předáte. Nebo ho můžete rovnou přeposlat, třeba s nějakým osobním přáním. Ať už tištěný či elektronický, zajistí 100% radost, to vám garantujeme :-).

Hodnocení pobytu

4,4 z 5
Celkem hodnotilo 19 zákazníků.
Pokoj:
Organizace zájezdu :
Doprava:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Marie 29. 8. 2017

  Úžasné prostředí a skvělé jídlo.

 • zdpetrzilkova 14. 5. 2017

  Zájezd hodnotím čtyřmi hvězdičkami. Pochvala náleží zejména řidiči autobusu..

zobrazit hodnocení / 19 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena