515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Čertovský průvod ve Schladmingu s návštěvou Salzburgu
Udělejte si pěkný výlet za vánoční atmosférou! Navštívíte adventní trhy, projdete se vyzdobeným Salzburgem (UNESCO) a zažijete nevídanou podívanou na největší čertovský průvod - krampuslauf - na světě v Schladmingu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Čertovský průvod ve Schladmingu s návštěvou Salzburgu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 176 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 21. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Europa Trip - Quality Travel
Kozí 2 (naproti KB)
602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: +420 722 947 776
E-mail: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Skvosty architektury, vánočně vyzdobená města s adventními trhy, památky UNESCO a navíc zábava při průvodu čertů. Vydejte se na vánočně laděný výlet do Rakouska a užijte si příchod adventu!

Tradiční průvod čertů

Mozartovo město s adventními trhy

Salzburg - překrásné město, rodiště Mozarta, je plné krásné historické architektury a patří mezi památky UNESCO. Nedá se snad ani popsat slovy, o jak zajímavé město jde. Musíte jej vidět na vlastní oči a nadechnout se atmosféry plné historie a nyní i Vánoc!
 
Salzburg je rodištěm Mozarta
 
Společně s průvodcem se projdete po vánočně vyzdobených uličkách a uvidíte zámek Mirabell, rodný dům W. A. Mozarta, Kapitulní náměstí, dóm a pevnost Hohensalzburg. 
 
 
Poté se vydáte na náměstí Domplatz a Residenzplatz, kde vás přivítá vůně punče a pečených kaštanů. Na oblíbených vánočních trzích se můžete zahřát nápoji, zakousnout něco dobrého, nakoupit drobnosti a jen tak si užívat přicházející Vánoce.

Největší čertovský průvod na světě

Velké čertovské průvody zvané krampuslaufy mají bohatou tradici po celém Rakousku. Ten největší krampuslauf se tradičně koná ve Schladmingu. Na této velkolepé podívané vás čeká několik čertovských družin s pekelnými vozy, ze kterých šlehají ohně. 
 
Největší čertovský průvod na světě
 
Strašidelnou atmosféru umocňují opravdu úchvatné kostýmy s dřevěnými maskami, které jsou často propracované do nejmenších detailů. A jelikož taková maska přijde třeba i na 500 €, není se čemu divit, že se často dědí z generace na generaci.
 
Strašidelnou atmosféru umocňují skvělé kostýmy

Program zájezdu

 • Odjezd ve velmi brzkých ranních hodinách z vámi zvoleného odjezdového místa, transfer do Rakouska.
 • V poledních hodinách příjezd do Mozartova města - Salzburgu. 
 • Společná procházka po vánočně vyzdobeném městě.
 • Návštěva adventních trhů na náměstí Domplatz a Residenzplatz. 
 • Odpoledne odjezd do Schladmingu na největší čertovský průvod na světě, začíná v 19.30 (vstup cca 8 €/dospělý, cca 5 €/děti do 14 let). 
 • Po skončení průvodu (orientačně kolem 23.30) odjezd zpět do ČR. 
 • Návrat v neděli v brzkých ranních hodinách.

V prezentaci byly použity fotografie z www.pichlmayrgut.at, www.salzburger-bergadvent.at a www.salzburg.info. Autorům tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Europa Trip - Quality Travel. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • ihned po zakoupení prostřednictvím rezervačního e-mailu. 
  • Na e-mail rezervace@quality-travel.cz pošlete: jméno a příjmení každého účastníka, datum narození, bydliště včetně PSČ, nástupní místo, čísla kuponů, termín, telefonní kontakt.
  • Na základě rezervačního e-mailu vám zašlou z CK předvyplněnou Smlouvu o zájezdu, kde je nutné doplnit ostatní údaje a poté zaslat podepsané (naskenované) zpět. 
  • Kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (typ B - Union pojišťovna, a.s.) - lze přikoupit k zájezdu v 2. kroku objednávky za 36 Kč/os./zájezd
  • vstupné na čertovský průvod cca 8 €/dospělý, 6 €/děti do 14 let
 • Cestovní pojištění typ B - Union pojišťovna, a.s. zahrnuje:
  POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU (oprávněná osoba má právo na úhradu stornopoplatků příp. jeho části, uplatněného poskytovatelem služby - v případě onemocnění, úrazu, živelné události, trestného činu nebo v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby),
  POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V ZAHRANIČÍ (limit pojistného plnění 2 500 000 Kč, ubytování blízké osoby v případě hospitalizace, nákup nebo oprava dioptrických brýlí nebo protetických pomůcek, zubní ošetření - 7 500 Kč, převoz tělesných ostatků a asistenční služby v zahraničí),
  POJIŠTĚNÍ ZAVAZADEL (poškození, zničení, ztráta - platí při uložení v zavazadlovém prostoru nikoli v prostoru pro přepravu cestujících, opožděné dodání zavazadel leteckou společností, poškození, zničení či ztráta cestovních dokladů),
  POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU (újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení, majetková újma na věci nebo na zvířeti, jiná majetková újma, advokátní služby v ČR i v zahraničí, náklady kauce).

 • Zájezd se koná při naplnění kapacit minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má CK právo změnit nástupní místo na nejbližší možné, nebo má klient nárok na vrácení příplatku.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK EUROPA TRIP – QUALITY TRAVEL, s. r. o. 
 • Více informací na www.zkustotaky.cz.

Hodnocení zájezdu

1,5 z 5
Celkem hodnotili 4 zákazníci.
Organizace zájezdu :
Doprava:

 • Bohumír 19. 11. 2015
 • trkin 16. 10. 2015

zobrazit hodnocení / 4 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena