515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Polsko
Poznejte historii při jednodenním zájezdu do Osvětimi v termínu 2.11.2013
Celodenní poznávací zájezd do koncentračního tábora Osvětim a Březinka v Polsku s odjezdem z Moravy dne 2.11.2013. Doprava autobusem a 7 nástupních míst. Poznejte neblaze proslulá místa, která psala historii lidstva!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Poznejte historii při jednodenním zájezdu do Osvětimi v termínu 2.11.2013

-63 %
Poznejte historii při jednodenním zájezdu do Osvětimi v termínu 2.11.2013
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 39 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Expressbus Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
tel: +420 776 776 156
e-mail: coufalik@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jednodenní zájezd do Osvětimi - poznejte historii

Není podstatné, jak dobře (ne)znáte historii, podstatné je, jestli ji chcete poznat! A pokud ano, dnešní nabídka Vám přináší jedinečnou příležitost k poznání smutné upomínky 2. světové války - Osvětimi a Březinky.

Po příjezdu do Osvětimi budete mít celý den na prohlídku rozsáhlého areálu Auschwitz–Birkenau s autentickými místy koncentračního tábora v Osvětimi.

Co všechno uvidíte?

Nejen z hodin dějepisu si jistě pamatujete, že Osvětim (německy Auschwitz) byla největším nacistickým koncentračním a vyhlazovacím táborem. Možná už si ale nepamatujete, že byla postavena v roce 1940 a že zde podle odhadů zemřelo přes 1,3 miliónu osob, což z Osvětimi dělá smutnou připomínku brutálních dějin 20. století.

Z obrovského komplexu budov se dochovalo 45 zděných a 22 dřevěných stavení. Patrné jsou také zbytky plynových komor a kremačních jam na pece. Jako připomínka hrůzných dějin zde také uvidíte příjezdovou rampu a památník obětem holocaustu.

Celý areál, včetně sesterského tábora Březinka, si můžete projít buď sami nebo absolvovat prohlídku v češtině (za příplatek). V jednotlivých "barácích" uvidíte v jak nelidských podmínkách zde lidé přežívali a nevyhnete se ani děsivému pohledu na hromady kufrů, hraček, bot i vlasů, které zde připomínají děsivou historii.

Návštěvy Osvětimi se však nebojte a raději se poučte z nedávné historie. Návštěva místa, kde za 2. světové války zemřelo miliony lidí, pro Vás bude jedním z nejsilnějších životních zážitků. Koncentrační tábor Auschwitz-Birkenau v polské Osvětimi takovým místem je. Možná díky tomu však pochopíte mnoho z naší minulosti a dozvíte se, proč je tak důležité neopakovat chyby našich předků.

V prezentaci byly použity fotografie z www.auschwitz.org.


Doplňující informace

 • Zájezd bude realizován v termínu 2.11.2013.
 • Po obdržení kupónu si zájezd rezervujte na e-mailu: coufalik@expressbus.cz.
 • V e-mailu uveďte následující informace:
  • 1. jméno a příjmení (každého účastníka)
  • 2. termín zájezdu
  • 3. nástupní místo
  • 4. číslo kuponu, název slevového portálu (Slevotéka) a název zájezdu (Poznejte historii při jednodenním zájezdu do Osvětimi v termínu 2.11.2013)
  • 5. telefonní číslo na kontaktní osobu
 • Nástupní místa: nástupní místa: Brno - 5:00hod., Rousínov benzinka - 5:35hod., Vyškov (vlakové nádraží) - 6:00hod., Prostějov hlavní nádraží - 6:40hod., Olomouc hlavní nádraží- 7:10, Ostrava hlavní nádraží, ul. Vatova- 8:35hod., Osvětim, Březinky.
 • Základní cena zahrnuje: dopravu autobusem a služby průvodce.
 • Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění, cestovní pojištění, možnost prohlídky Osvětimi s výkladem v češtině, místním průvodcem + sluchátka  (placené), kino (placené), na suvenýry 30 ZLT.
 • Zájezd musí být obsazen minimálně 30 cestujícími. Pokud nebude splněn limit cestujících, CA si vyhrazuje právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný nebo vrátit peníze (dle výběru klienta).
 • Více informací na tel. +420 776 776 156 (p. Coufalíková) nebo na www.expressbus.cz
nabídka byla ukončena