515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Itálie
Capri a další nejkrásnější místa Itálie v nabitém poznávacím zájezdu na 5 dní
Capri, Neapol, Řím, Vatikán, Pompeje a mnoho dalšího v nabitém poznávacím zájezdu pro JEDNOHO na 5 dní s dopravou a ubytováním ve 3* hotelu. 5 termínů přes celé léto a 21 odjezdových míst napříč ČR.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Capri a další nejkrásnější místa Itálie v nabitém poznávacím zájezdu na 5 dní

-33 %
Capri a další nejkrásnější místa Itálie v nabitém poznávacím zájezdu na 5 dní
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 49 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

CA Quality Travel
OD Centrum
Kobližná 24, 602 00 Brno

www.kamnadovolenou.net
Tel.: 722 947 776, 722 905 202
Email: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ciao Italy - to nejlepší z Apeninského poloostrova

Itálie toho světu dala nespočet - od římského práva, přes zmrzlinu, pizzu a kabelky Prada až po dolce far niente, sladké nicnedělání, které přesně vystihuje pohodu vládnoucí na poloostrově ve tvaru boty. A co lepšího dělat v létě, než poznat to nejlepší z téhle bohaté kultury na vlastní kůži!?

Ciao Italy - to nejlepší z Apeninského poloostrova

Pět dní - pět měst a nekončící zážitky

Samotný poznávací zájezd úplné nicnedělání nebude, naopak na Vás čeká nabitý program, na který jen tak nezapomenete:

 • 1. den - odjezd, cesta přes SRN a Rakousko do Itálie
 • 2. den - ráno příjezd do Říma, prohlídka města začne na Piazza di Popolo. Po břehu řeky Tibery kolem Justičního paláce dojdete k Andělskému hradu. Poté si prohlédnete Vatikán
 • Zde v rámci osobního volna budete mít dostatek času k návštěvě Baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled na okolí. Odpoledne se vydáme přes Piazza Navona po stopách antického Říma – Pantheon, Kapitol, Forum Romanum, Coloseum. Navečer prohlídku zakončíme u Fontány di Trevi a Španělských schodů. Odjezd na ubytování.
Pět dní - pět měst a nekončící zážitky
 • 3. den - po snídaní odjezd na jih. Výjezd na sopku Vesuv, procházka kolem kráteru vulkánu s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. Poté přesun do nedalekých Pompejí, antického města, které bylo r. 79 zasypáno sopečným popelem. Osobní volno na prohlídku tohoto unikátního archeologického areálu. 
Vesuv je činný stratovulkán na Apeninském poloostrově v Itálii
 • Pak návštěva Neapole, historické jádro města je zapsáno do UNESCO. Procházka kolem hradu Castel Nuovo, Galerie Umberto, Teatro San Carlo, nejstarší činné operní scény v Evropě. Na Piazza del Plebiscito uvidíte královský palác – Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola zajímavý tím, že se podobá římskému Pantheonu. Pak vyhlídka Santa Lucia, ze které je pěkný výhled na přístav a hrad Castel dell´Ovo. Osobní volno a návrat na nocleh.
Neapole, historické jádro města je zapsáno do UNESCO
 • 4. den - po snídani odjezd do přístavu, kde se buď můžete vydat na celodenní výlet na ostrov Capri nebo mít osobní volno na pobřeží. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR
 • 5. den - přes Rakousko, SRN, návrat do ČR
Ubytováni budete v Hotelu dei Platanikde je pro Vás přichystaná i bohatá snídaně.
 
Ubytováni budete v Hotelu dei Platani, kde je pro Vás přichystaná i bohatá snídaně

Zájezd pro Vás pořádá oblíbená CA Quality Travel ve spolupráci s Europa Trip - Quality Travel, s.r.o.

Řím a Vatikán - centrum Itálie na vlastní oči

Řím jistě znáte minimálně z fotek, ale nic se nevyrovná tomu jej vidět na vlastní oči. Navštivte dějiště významných historických událostí, plné památek, dobrého jídla a kávy.

Řím a Vatikán - centrum Itálie na vlastní oči 
Chcete poznat Řím i jinak, než jen obdivováním památek? Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny. Zkrátka si užijte jedinečnou atmosféru této úžasné metropole!

 Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny

K zájezdu do hlavního města Itálie bezpochyby patří i návštěva Vatikánu. Ten se totiž nachází uprostřed Říma a je od něj oddělen hradbami. K hlavním pamětihodnostem Vatikánu patří bazilika svatého Petra a fresky Michelangela v Sixtinské kapli. Navštívit můžete i Vatikánská muzea.

Neapolský záliv s jedinou činnou sopkou v Evropě - Vesuvem

Část zájezdu strávíte v nádherné oblasti Kampárie, nad kterou se tyčí jediná činná sopka v Evropě - Vesuv. Ta měří 1279 metrů a jejímu kráteru vede 11 kilometrů dlouhá silnice. Nejznámější erupcí Vesuvu byla ta v roce 79, jejímž následkem bylo zničení Pompejí a několika dalších měst. Nemusíte se ale ničeho bát, poslední výbuch byl zaznamenán v roce 1944.

Neapolský záliv s jedinou činnou sopkou v Evropě - Vesuvem

Pod Vesuvem se rozprostírá nádherná Neapol, třetí největší italské město a mnohými také považované za nejkrásnější město Itálie vůbec. Vittorie de Sica nazval Neapol "svůdným městem", na čemž určitě mělo svůj podíl i historické srdce města, které je zapsáno na seznamu památek UNESCO.

Pod Vesuvem se rozprostírá nádherná Neapol, třetí největší italské město a mnohými také považované za nejkrásnější město Itálie vůbec

Na seznamu památek UNESCO najdete samozřejmě i Pompeje. Objevení zničených Pompejí způsobilo Evropě kulturní šok a to hlavní díky všudypřítomnosti erotického umění, které převrátilo dosavadní pohled na antickou kulturu. Popel, který město zasypal, dokonale zakonzervoval budovy a předměty a umožnil tak poznat vzhled starořímského města střední velikosti a život jeho obyvatel. 

Na seznamu památek UNESCO najdete samozřejmě i Pompeje

Perla Tyrhénského moře ostrov Capri

Ostrov Capri vyrůstá z vod Neapolského zálivu. Je to ostrov snů a legend, zamilovali se do něj římští císaři, básníci a skladatelé o něm psali básně a písně a z celého světa se sem sjíždějí návštěvníci na ideální dovolenou v nádherné přírodě

Pobřeží Capri lemuje více než dvanáct jeskyní. Modrá jeskyně je z nich nejznámější, a pokud je moře klidné, mohou malé čluny vplout i dovnitř. Při okružní jízdě kolem ostrova Capri lze za 1,5 hodiny zhlédnout i ostatní pobřežní jeskyně a také další krásy ostrova - sošku Neapolského chlapce, Korálovou jeskyni, útesy a mnoho dalšího.

Perla Tyrhénského moře ostrov Capri

V prezentaci byly použity fotografie autorů Moyan Brenn, které najdete zde, Aah-Yeah, které najdete zde a Nick Price, které najdete zde. Autorům tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu:
  • 30.4.-4.5.2014
  • 7.-11.5.2014
  • 4.-8.6.2014
  • 2.-6.7.2014
  • 6.-10.8.2014
 • Kupón je nutné uplatnit do 20.4.2014 (u prvního a druhého termínu) a do 20.5. (u zbývajících termínů) prostřednictvím rezervačního mailu. Na email rezervace@quality-travel.cz pošlete:
  • jméno a příjmení každého účastníka
  • datum narození
  • bydliště
  • nástupní místo
  • čísla kupónů
  • telefon
 • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné všechny údaje zkontrolovat a poté ji zaslat podepsanou (naskenovanou) zpět. 
 • Kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Potvrzení o pojištění CK proti úpadku zde.
 • Zájezd zajišťuje CA Quality Travel ve spolupráci s Europa Trip - Quality Travel, s.r.o. CA Quality Travel za poslední 3 roky odbavilo více než 10 000 spokojených klientů.
 • Cena je platná při obsazení dvoulůžkového pokoje dvěma platícími osobami. Doplatek za jednolůžkový pokoj je 990 Kč/osoba/celý zájezd.
 • Cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem s WC, TV, DVD a možností zakoupení občerstvení na palubě, ubytování ve 3* hotelu na 2 noci se snídaní, informační materiály, služby certifikovaného průvodce, pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění (90 Kč/zájezd, lze sjednat u CA viz níže), vstupy do objektů (40–50 EUR kapesné), výlet lodí na Capri (cca 30 EUR), pobytovou taxu a dopravu po Římě (celkem: 3 EUR + 10 EUR).
 • Trasy a nástupní místa: 
  • Příbram – Dobříš – Praha – Brno – Pohořelice – Mikulov (bez příplatku)
  • Nový Jičín – Frýdek Místek – Příbor – Ostrava – Olomouc – Prostějov (příplatek: 400 Kč)
  • Uherské Hradiště – Zlín – Otrokovice – Kroměříž – Vyškov  (příplatek: 350 Kč)
  • České Budějovice – Tábor (příplatek: 300 Kč)
  • Hradec Králové – Pardubice (příplatek: 300 Kč)
 • Kompletní cestovní pojištění vč. storna zájezdu si můžete sjednat v CA. Pojištění od UNION pojišťovny - 18 Kč/den.
 • Zájezd se koná při naplnění kapacity minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje nebo vráceny peníze. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má CA právo změnit nástupní místo na nejbližší možné nebo vrátí peníze.
 • Více informací na www.kamnadovolenou.net
nabídka byla ukončena