515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Chorvatsko
Last-minute Chorvatsko na 8 dní v apartmánech
Letní dovolená v Chorvatsku na 8 dní v apartmánech v Severní Dalmácii (Vodice). Možnost dokoupit dopravu i polopenzi. Na výběr 7 termínů přes celé léto - poslední volná místa! Atraktivní lokalita u Šibeniku a NP Kornati a Krka!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

Last-minute Chorvatsko na 8 dní v apartmánech

-30 %
Last-minute Chorvatsko na 8 dní v apartmánech

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 35 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

MORAVA Tour s.r.o.
Milíčova 16
702 00 Ostrava 2

www.moravatour.cz
tel. +420 596 118 488, +420 596 116 797 
e-mail: info@moravatour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Last minute letní dovolená v Chorvatsku pro dva, celou rodinu nebo partu přátel

Nestihli jste si zajistit letní dovolenou? Tak rychle vyberte termín a hurá do Chorvatska za super cenu!

Do diáře si zapište jeden ze SEDMI termínů, kdy strávíte týden v nádherné přírodě Severní Dalmácie, ve vybaveném apartmánu kousek od pláže i centra města a hlavně jen nedaleko historického Šibeniku a skvostů chorvatské přírody - Národních parků Krka a Kornati.

Na cenu se ohlížet nemusíte - je totiž naprosto bezkonkurenční a Vaši peněženku nezatíží ani v dobách krize!

Vyberte si jeden ze sedmi termínů

Letní sezóna začíná v Chorvatsku již koncem května - my jsme si pro Vás však připravili termíny na vrcholu sezóny, kdy už je moře teplé, slunce jasné a bary i restaurace připravené uspokojit Vaše chuťové buňky. Kdy se tedy do Chorvatska vydáte Vy?

 • VARIANTA A: pobyt v termínu 29.06. – 06.07. za 2990 Kč
 • VARIANTA B: pobyt v termínu 06.07. – 13.07. za 3110 Kč
 • VARIANTA C: pobyt v termínu 13.07. – 20.07. za 3110 Kč
 • VARIANTA D: pobyt v termínu 20.07. – 27.07. za 3110 Kč
 • VARIANTA E: pobyt v termínu 27.07. – 03.08. za 3110 Kč - VYPRODÁNO
 • VARIANTA F: pobyt v termínu 17.08. - 24.08. za 3340 Kč
 • VARIANTA G: pobyt v termínu 24.08 - 31.08. za 2990 Kč
Pozor ale, nerozmýšlejte se moc dlouho - v každém termínu je jen 8 volných míst! Termín si závazně zvolíte při rezervaci v Morava Tour s.r.o, která celý pobyt zajišťuje. Morava Tour s.r.o má bohaté a dlouhodobé zkušenosti s organizováním letních i zimních pobytů po celé Evropě.

Apartmánové domy kousek od moře i centra

Pobřeží kolem přímořského letoviska Vodice je plné apartmánových domů. A v některém z nich budete bydlet i vy. Všechny apartmány jsou standardně a účelně vybavené s koupelnou s WC, vybavenou kuchyňkou, balkonem nebo terasou, každý apartmán má 2 samostatné 2-lůžkové pokoje, některé pokoje mají možnost 1 přistýlky.

Minimální obsazenost pokojů jsou dvě osoby. Parkoviště se nachází hned u domů. Všechny apartmány jsou v maximální vzdálenosti 400 metrů od pláže.

Rozhodnutí, zda si uděláte romantickou dovolenou ve dvou, s celou rodinou nebo s partou přátel necháme samozřejmě na Vás.

Pláže s pozvolným vstupem do moře

Vodice vynikají velice příjemnými a čistými plážemi s průzračným mořem. Dlouhá přírodní štěrková a kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře kombinovaná s kamennými moly obklopená borovými lesy a čistým mořem láká jak k odpočinku, stejně jako k zábavě jako např. jízda na vodním skútru, šlapadle, člunu či nafukovacím banánu, jízdy na tobogánu či kurzům potápění.

S ohledem na kamínkovou pláž a občasný výskyt ježků je pohodlnější přibalit i obuv do vody.

Jak se do Vodic dostanu? Autem nebo autobusem!

Volbu, jakým způsobem se do Vodic dostanete, také necháváme na Vás. Pokud nechcete plánovat cestu, využijte možnost vydat se s Morava Tour s.r.o autobusem (za příplatek 1900 Kč/osoba/cesta tam i zpět). Nástupní místa jsou po celém Česku (nabídka dle CK). Cesta trvá asi 13 hodin a jediné, co k ní potřebujete je pas nebo občanka.

Pokud preferujete dobrodružnější způsob cestování, zvolte cestu autem. Vydejte se směr Mikulov a Vídeň, dále na Graz a na hraniční přechod do Slovinska Spielfeld/Šentilj. Ve Slovinsku je třeba zakoupit dálniční známku (asi 30 EUR/měsíc). 

Dále pojedete asi 45 km po slovinské dálnici a zbývajících 13 km, k chorvatskému hraničnímu přechodu, po „obyčejné“ silnici. Po 25 km jízdy po slovinské dálnici odbočte doprava na dálnici směr Zagreb. Pokud se budete chtít vyhnout placenému úseku přes Maribor, cesta vás navede opět na dálnici, kde můžete zaplatit vysokou pokutu.

Dále směrujte na Záhřeb a cestou k Šibeniku. Asi 14 km před Šibenikem se nachází Vodice. Cesta by Vám měla trvat kolem 10 hodin. Podobnou cestu zvolte také, pokud jedete z Bratislavy, Ostravy i Prahy.

Oblíbené Vodice plné historie

Vodice se řadí k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším letoviskům Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce 14 km severně od města Šibenik. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí.

Stará část města s malými kamennými náměstíčky a křivolakými uličkami nabízí spoustu obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytvářejí atmosféru města. Místo veselé, hlučné a čarovné při západu slunce.

Lákavým cílem procházek je "marina", kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisko nabízí příjemné promenády, můžete se projet vyhlídkovým vláčkem, dále sportovní a kulturní vyžití (tenisové kurty, půjčovny kol), podél pláže je možno dojít do malebného přístavního městečka Tribunj, odkud je překrásný výhled na zapadající slunce.

Možnost polopenze a orientační ceny jídla

Pokud se nechcete zatěžovat chystáním jídla, můžete si přikoupit ještě polopenzi (za příplatek 2 200 Kč/osoba/pobyt). Na snídaních formou bufetu a večeři výběrem ze dvou menu si pochutnáte v restauraci Matilda.

Co ochutnat v restauraci? Určitě nějakou mořskou pochoutku - například Lignje na žaru, tedy kalamáry na grilu o ceně asi 40 - 55 kun (asi 140 - 190 Kč). Mnoho restaurací však nabízí ucelené menu, kdy za výhodnou cenu ochutnáte speciality středomořské kuchyně (ryby, mořské plody a chorvatské speciality). Na pláži Vám jistě přijdou vhod "krafny" - velké koblihy plněné čokoládou asi za 4 kuny (asi 14 Kč). Kopeček zmrzliny (o velikosti tří českých) vyjde asi na 5 kun (17 Kč). Ledovou kávu si vychutnáte od 8 - 10 kun (28 - 35 Kč).

Ve Vodicích se nachází několik poboček potravinového řetězce Konzum, ve kterém najdete vše potřebné od potravin až po drogerii a suvenýry. Ceny zde jsou podobné jako v Česku, vyplatí se nakupovat v různých akcích.

Fakultativní výlety do okolí

Vedle lenošení u moře se vydejte také poznávat okolí města. Fakultativní výlety do Šibeniku nebo Národních parků Krka a Kornati si můžete domluvit u delegáta Morava Tour s.r.o.

Šibenik leží asi 14 km za Vodicemi a je to nádherné, historické město s přístavem a mnoha památkami. Navštivte katedrálu sv. Jakuba zapsanou na seznamu UNESCO a nevynechejte ani klášter a chrám sv. Františka nebo městskou pevnost. Dobrodružnější povahy se mohou do Šibeniku vydat samy pomocí chorvatské meziměstské dopravy.

Národní park Krka je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Chorvatsku, stejně tak i řeka Krka je jedna z nejčistších v zemi. NP Krka je velice podobný Plitvickým jezerům, které můžete znát z filmů o Vinetouovi. Divokou přírodu, vodopády, jezírka a nespoutanou krajinu - to uvidíte v NP Krka.

Přírodní skvost, který nevynechejte je Národní park Kornati, nebo-li Kornatské ostrovy. Skupina malých ostrovů a ostrůvků Vás překvapí krásou divokých útesů a čisté přírody. Navíc výlet spojte s plavbou po moři a třeba také s typickým středomořským občerstvením.


Doplňující informace

 • Výběr ze 7 termínů (cena platí vždy pro 1 osobu na 8 dní/7 nocí):
  • VARIANTA A: pobyt v termínu 29.06. – 06.07. za 2990 Kč
  • VARIANTA B: pobyt v termínu 06.07. – 13.07. za 3110 Kč
  • VARIANTA C: pobyt v termínu 13.07. – 20.07. za 3110 Kč
  • VARIANTA D: pobyt v termínu 20.07. – 27.07. za 3110 Kč
  • VARIANTA E: pobyt v termínu 27.07. – 03.08. za 3110 Kč - VYPRODÁNO
  • VARIANTA F: pobyt v termínu 17.08. - 24.08. za 3340 Kč
  • VARIANTA G: pobyt v termínu 24.08 - 31.08. za 2990 Kč
 • V každém termínu je k dispozici 8 kuponů. Před nákupem doporučujeme ověření kapacit Vámi vybraného termínu telefonicky v CK
 • Vámi zvolený termín nahlásíte při objednávce zájezdu přímo v CK.
 • POZOR: Po zakoupení kuponu je potřeba ještě do 1 týdne objednat pobyt.
 • OBJEDNÁVKA POBYTU:
  • telefonicky na +420 596 118 488 nebo +420 596 116 797 (PO - PÁ 9.00 - 12.30 hod. a 13.30 - 17.00 hod.)
  • e-mailem na info@moravatour.cz
 • Sleva je platná při obsazení 2 osob na 1 pokoji (není možný pobyt pro 1 osobu).
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Příplatky za další děti se řeší individuálně v CK.
 • Příplatek za polopenzi 2 200 Kč/osoba/pobyt.
 • Příplatek za autobusovou dopravu 1900 Kč/osoba/cesta tam i zpět. 
 • Nástupní místa Ostrava – Olomouc – Prostějov – Přerov – Brno.
 • Nástupní místa v Čechách dle nabídky CK za příplatek 300 Kč.
 • Doprava i polopenze se hradí přímo v CK při objednání pobytu. 
 • Cena zájezdu zahrnuje ubytování, služby delegáta CK v místě pobytu a pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje dopravu a polopenzi a pobytové taxy (300 Kč/pobyt osob nad 18 let, 150 Kč/pobyt dětí od 12 do 18 let).
 • Více informací na www.moravatour.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena