515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Předvánoční Vídeň: zájezd na známé adventní trhy i k vídeňským památkám pro JEDNOHO
Nechte se unést tou pravou vánoční atmosférou a užijte si jeden den v adventní Vídni! Pochutnáte si na svařeném víně a pečených kaštanech, uvidíte slavný srdíčkový strom a podíváte se k těm největším skvostům vídeňské architektury.
Předvánoční Vídeň: zájezd na známé adventní trhy i k vídeňským památkám pro JEDNOHO

Předvánoční Vídeň: zájezd na známé adventní trhy i k vídeňským památkám pro JEDNOHO

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
Koupit za 349 Kč 1 699 Kč
do konce 120 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2017

Varianta zahrnuje

 • doprava autobusem
 • technický doprovod

Před koupí voucheru je nutné se informovat v CK ohledně volné kapacity termínů.

Termíny zájezdu:
sobota 18. 11.
sobota 25. 11. 
sobota 2. 12.
středa 6. 12. 
sobota 9. 12.
sobota 16. 12. 
středa 20. 12.

Varianta zahrnuje

 • doprava autobusem
 • technický doprovod

Před koupí voucheru je nutné se informovat v CK ohledně volné kapacity termínů.

Termíny zájezdu:
sobota 18. 11.
sobota 25. 11. 
sobota 2. 12.
středa 6. 12. 
sobota 9. 12.
sobota 16. 12. 
středa 20. 12.

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CA Best Tour
Voctářova 261/6, Praha 8

www.besttour.cz
+420 284 814 141, +420 602 322 603 
besttour@besttour.cz

Vyprodané termíny

18. 11. – 18. 11. 2017

Rok 2017 se začíná neúprosně chýlit ke konci, a jak už to tak bývá, následující týdny se ponesou ve znamení příprav na jedno z nejkrásnějších období v roce – Vánoce. Takové přípravy ovšem nemusí nutně znamenat jenom pečení cukroví a shánění dárků. Nejlepším receptem, jak se na tento kouzelný čas připravit, je alespoň na jeden den všeho nechat a uniknout do míst, kde už to vánoční atmosférou dávno ožilo. Dopřejte si krásný adventní den ve vánoční Vídni a poznejte to nezaměnitelné sváteční kouzlo, kterým je rakouská metropole tak pověstná! Vánoční Vídeň si zamilujete!

Poznejte atmosféru předvánoční Vídně i její skvostnou architekturu

Atmosféra vídeňských adventních trhů je překrásná. Spousta náměstí po celém městě se zaplní stovkami dřevěných stánků, všude jsou slyšet vánoční koledy a nad hlavami září tisíce drobných světýlek. Koho by to neuchvátilo!

Největším a současně nejznámějším místem s vánočními trhy je Radniční náměstí (Rathausplatz). Právě toto náměstí je lemováno řadou vysokých stromů, které se vždy v době adventu rozzáří ozdobami nejrůznějších barev i tvarů. Zdaleka nejznámější je ovšem dnes už legendární srdíčkový strom, který je symbolem všech zamilovaných. Najdete tu také obrovský adventní věnec, který – po vzoru svých menších kolegů – rovněž odpočítává čas do Vánoc. 

Napříč všemi náměstími i okolními ulicemi se linou typické vůně pečených brambor, horkých kaštanů a pražených mandlí, vždy v doprovodu nepostradatelné kořeněné vůně svařeného vína. Kromě těchto pochoutek si na trzích můžete koupit i krásné řemeslné předměty, ručně vyráběné vánoční ozdoby či tradiční dětské hračky. Součástí trhů jsou také nejrůznější doprovodné programy jako ukázky řemeslné výroby, vánoční představení, koncerty či výstavy – na své si tu přijde každý. 

Vánoční trhy však nejsou zdaleka to jediné, čím se může tato rakouská metropole pyšnit. I zdejší honosná architektura, která pamatuje mnoho významných historických epoch, si rozhodně zaslouží vaši pozornost! Takřka povinností je návštěva majestátní gotické katedrály sv. Štěpána z 12. století. Ujít byste si neměli nechat ani císařskou rezidenci Hofburg, barokní zámek se sbírkou umění Belvedere a samozřejmě ani nádherný zámek Schönbrunn, který býval letní rezidencí Habsburků. Když vás přepadne únava anebo zima, udělejte si pohodlí v některé z mnoha útulných kavárniček či hospůdek, kterých je po celém centru města nespočet. 

Opravdová atmosféra Vánoc

Program zájezdu:

 • odjezd z Prahy, ulice Na Florenci (v 6:30), anebo z Brna, autobusové nádraží na Benešově ulici (v 9:00)
 • celý den ve Vídni
 • návrat do ČR ve večerních hodinách – do Brna v cca 20:30, do Prahy v cca 23:00

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Zájezd je nutné rezervovat, nestačí se pouze dostavit na dané nástupní místo. Před koupí voucheru  je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace: 
  • Po zakoupení kuponu kontaktujte CA Best Tour na tel. čísle +420 284 814 141, +420 602 322 603 nebo na e-mailu besttour@besttour.cz – uveďte počet osob, jejich jména, data narození, požadovanou destinaci a termín, nástupní místo, telefonní kontakt (mobil) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. Storno voucheru vždy potvrzuje písemně CA – storno zájezdu je možné učinit nejpozději 72 hodin před termínem zájezdu. 
  • Cena je stejná pro všechny věkové kategorie, sleva pro děti není možná. 
 • Cena zahrnuje: 
  • dopravu autobusem
  • technický doprovod
 • Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění 

Hodnocení zájezdu

4,7 z 5
Celkem hodnotilo 6 zákazníků.

 • k.gajduskova 11. 12. 2016
 • alesvalda 12. 10. 2016

zobrazit hodnocení / 6 zákazníků

Výběr varianty

Koupit za 349 Kč 1 699 Kč