515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Adventní zájezd do Mariazellu s tradiční čertovskou veselicí
Nechte se okouzlit jedinečnou vánoční atmosférou rakouského městečka Mariazell. Čekají vás tradiční vánoční trhy, jesličky, perníková chaloupka, největší adventní věnec na světě a unikátní rej čertů. Pojeďte zahájit advent v alpském stylu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Adventní zájezd do Mariazellu s tradiční čertovskou veselicí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Europa Trip - Quality Travel
Kozí 2 (naproti KB)
602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: +420 722 947 776
E-mail: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vánoce a adventní čas jsou zase pomalu ale jistě tady! Nenechte se strhnout předvánočním šílenstvím a raději načerpejte klid a atmosféru vánočních trhů v rakouském poutním městě Mariazell - poznejte, jak probíhá zahájení adventu v Alpách!

Rakouské poutní město Mariazell

Toto malebné historické městečko nabízí mnoho vánočních atrakcí - andělský poštovní úřad, živé jesličky, betlémy a gigantickou perníkovou chaloupku. Kouzelnou atmosféru doplňují zasněžené Alpy v pozadí. A co teprve strašidelný čertovský rej?

Zahájení adventu v alpském stylu v Mariazellu

Mariazell je malebné historické městečko ležící v oblasti severních vápencových Alp (asi 140 km jihozápadně od Vídně). Město je proslulé výrobou tradičních medových perníků Pirker a svíček z včelího vosku. Interaktivní mapu adventního Mariazellu si můžete prohlédnout zde.

Načerpejte vánoční atmosféru

Rozhodně si nenechte ujít možnost vyjet lanovkou na Bürgeralpe, odkud se vám naskytne nádherný výhled na celé okolí Mariazellu.

Nespočet vánočních atrakcí

Společně s průvodcem půjdete křížovou cestu k pohyblivém betlému, navštívíte 5 metrů vysokou perníkovou chaloupku, andělský poštovní úřad a živé jesličky. Během prohlídky také nahlédnete do tajů výroby vosku, medoviny a perníčků. Budete moci také navštívit místní likérku, muzeum perníků a pivovar.

Domů si můžete přivézt pěkné dárky

Uvidíte také největší adventní věnec na světě, který je vystavený přímo na vánočním trhu před bazilikou! Samotný trh je plný vánočních přírodních produktů z jedlového dřeva, vosku, medu a dalších.

Největší adventní věnec na světě

Tradiční rej čertů

Rej čertů probíhá v sousední vesničce, kde má bohatou historii. Kostýmy čertů jsou zde děděny z generace na generaci. Pekelnou hrůzu podnítí nejen masky, ale i doprovodná hudba a světelné efekty. Čerti jsou doprovázeni alegorickými vozy.

Tradiční rej čertů

Některé masky jsou přímo děsivé

Mariazellský likér - prohlídka s degustací

Mariazellský likér se vyrábí od roku 1883 dle domácí receptury, kterou zná pouze jeden člověk a předává se z generace na generaci! Tajná receptura se skládá z více než 33 různých léčivých rostlin.

Navštívit můžete i místní likérku

Pokud se rozhodnete využít prohlídky likérky (vstup do likérky 2-3 €/os., degustace mariazellského likéru 3 €) , čeká vás i degustace - celkem ochutnáte 3 druhy likérů – tzv.: sladký, polohořký a hořký lahodný likér! Součástí prohlídky je výklad, který je přeložen z němčiny do češtiny vaším delegátem

Program zájezdu

 • V ranních hodinách odjezd z vámi zvoleného odjezdového místa, transfer do Rakouska.
 • Příjezd mezi 11 a 12 hod. do města Mariazell.
 • Poté následuje krátká prohlídka města, návštěva místní likérky a degustace.
 • Volný program – vánoční trhy.
 • V odpoledních hodinách přejezd na čertovskou veselici – program.
 • Ve večerních hodinách (cca 19–20 hod) odjezd zpět do ČR.
 • V nočních hodinách příjezd do ČR.
 

V prezentaci byly použit fotografie z www.mariazellerland-blog.at.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Europa Trip - Quality Travel. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • ihned po zakoupení prostřednictvím rezervačního e-mailu. 
  • Na e-mail rezervace@quality-travel.cz pošlete: jméno a příjmení každého účastníka, datum narození, bydliště včetně PSČ, nástupní místo, čísla kuponů, termín, telefonní kontakt.
  • Na základě rezervačního e-mailu vám zašlou z CK předvyplněnou Smlouvu o zájezdu, kde je nutné doplnit ostatní údaje a poté zaslat podepsané (naskenované) zpět. 
  • Kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (typ B - Union pojišťovna, a.s.) - lze přikoupit k zájezdu v 2. kroku objednávky za 18 Kč/os./zájezd
  • vstupy do míst, která můžete navštívit: vstup do likérky 2-3 €/os., degustace mariazellského likéru 3 €, Muzeum perníků 3,5 €, mechanické jesličky 1,5 €, pivovar
 • Cestovní pojištění typ B - Union pojišťovna, a.s. zahrnuje:
  POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU (oprávněná osoba má právo na úhradu stornopoplatků příp. jeho části, uplatněného poskytovatelem služby - v případě onemocnění, úrazu, živelné události, trestného činu nebo v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby),
  POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V ZAHRANIČÍ (limit pojistného plnění 2 500 000 Kč, ubytování blízké osoby v případě hospitalizace, nákup nebo oprava dioptrických brýlí nebo protetických pomůcek, zubní ošetření - 7 500 Kč, převoz tělesných ostatků a asistenční služby v zahraničí),
  POJIŠTĚNÍ ZAVAZADEL (poškození, zničení, ztráta - platí při uložení v zavazadlovém prostoru nikoli v prostoru pro přepravu cestujících, opožděné dodání zavazadel leteckou společností, poškození, zničení či ztráta cestovních dokladů),
  POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU (újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení, majetková újma na věci nebo na zvířeti, jiná majetková újma, advokátní služby v ČR i v zahraničí, náklady kauce).

 • Zájezd se koná při naplnění kapacit minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má CK právo změnit nástupní místo na nejbližší možné, nebo má klient nárok na vrácení příplatku.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK EUROPA TRIP – QUALITY TRAVEL, s. r. o. 
 • Více informací na www.zkustotaky.cz.

Hodnocení zájezdu

1,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • Dalibor 22. 10. 2015

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena