515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Jednodenní zájezd do adventního Mariazell s vánočními trhy
Nechte se okouzlit jedinečnou vánoční atmosférou rakouského městečka Mariazell, které je známé jako tradiční poutní místo. V rámci tohoto zájezdu se můžete těšit na prohlídku baziliky, návštěvu andělského poštovního úřadu a ADVENTNÍ TRHY.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní zájezd do adventního Mariazell s vánočními trhy

-23 %
Jednodenní zájezd do adventního Mariazell s vánočními trhy
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

CK Bena Tour s. r. o.
Vodičkova 20
110 00 Praha 1

www.benatour.cz
tel.: 224 949 183
e-mail: prodejna@benatour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nechte se unést pravou vánoční náladou

Vánoce a adventní čas jsou zase pomalu ale jistě tady! Nenechte se strhnout předvánočním šílenstvím a raději načerpejte klid a atmosféru vánočních trhů v rakouském poutním městě Mariazell. Toto malebné historické městečko nabízí mnoho vánočních atrakcí - andělský poštovní úřad, živé jesličky, betlémy a gigantickou perníkovou chaloupku. Kouzelnou atmosféru doplňují zasněžené Alpy v pozadí.

Mariazell - oblíbené poutní místo

Toto historické městečko, ležící v oblasti severních vápencových Alp, (asi 130 km jihozápadně od Vídně) je proslulé výrobou tradičních medových perníků Pirker a svíček z včelího vosku. 

Vánoční atrakce - společně s průvodcem navštívíte křížovou cestu v pohyblivém betlému, 5 metrů vysokou perníkovou chaloupku, andělský poštovní úřad a živé jesličky. Během prohlídky také nahlédnete do tajů výroby vosku, medoviny a perníčků. Budete moci také navštívit místní muzeum perníků a pivovar.

Prohlídka města v zimním čase

Součástí návštěvy této krásné horské vesničky bude prohlídka baziliky s kaplí se soškou Panny Marie s oltářní výzdobou Johanna Bernharda Fischera von Erlach. Bazilika je také známa svými mechanickými jeslemi se 120 pohyblivými figurkami a betlémem. Je to opravdu nádherná podívaná.

Největší adventní věnec - jedná se o největší adventní věnec na světě, který je vystavený přímo na vánočním trhu před bazilikou. Samotný trh je plný vánočních přírodních produktů - z jedlového dřeva, vosku, medu a dalších.

Lanovka na Bürgeralpe - nabízí nádherný výhled na celé okolí Mariazell.

Rej čertů - probíhá v sousední vesničce, kde má bohatou historii. Kostýmy čertů jsou zde děděny z generace na generaci. Pekelnou hrůzu podnítí nejen masky, ale i doprovodná hudba a světelné efekty. Čerti jsou doprovázeni alegorickými vozy. prezentaci byly použity fotografie https://www.mariazellerland-blog.athttps://www.mariazell.athttps://www.mariazell-buergeralpe.at


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit pouze v sobotu 7.12.2013. 
 • Kupon platí pro jednu osobu.
 • Před zakoupením kupónu si prosím ověřte dostupnost volných míst.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na prodejna@benatour.cz nebo na tel.: 224 949 183.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 2. 12. 2013, jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • služby průvodce
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.benatour.cz.
nabídka byla ukončena