515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Jednodenní zájezd do adventního Mariazell s vánočními trhy
Nechte se okouzlit jedinečnou vánoční atmosférou rakouského městečka Mariazell, které je známé jako tradiční poutní místo. V rámci tohoto zájezdu se můžete těšit na prohlídku baziliky, návštěvu andělského poštovního úřadu a ADVENTNÍ TRHY.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Jednodenní zájezd do adventního Mariazell s vánočními trhy

-23 %
Jednodenní zájezd do adventního Mariazell s vánočními trhy
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 12. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CK Bena Tour s. r. o.
Vodičkova 20
110 00 Praha 1

www.benatour.cz
tel.: 224 949 183
e-mail: prodejna@benatour.cz

Nechte se unést pravou vánoční náladou

Vánoce a adventní čas jsou zase pomalu ale jistě tady! Nenechte se strhnout předvánočním šílenstvím a raději načerpejte klid a atmosféru vánočních trhů v rakouském poutním městě Mariazell. Toto malebné historické městečko nabízí mnoho vánočních atrakcí - andělský poštovní úřad, živé jesličky, betlémy a gigantickou perníkovou chaloupku. Kouzelnou atmosféru doplňují zasněžené Alpy v pozadí.

Mariazell - oblíbené poutní místo

Toto historické městečko, ležící v oblasti severních vápencových Alp, (asi 130 km jihozápadně od Vídně) je proslulé výrobou tradičních medových perníků Pirker a svíček z včelího vosku. 

Vánoční atrakce - společně s průvodcem navštívíte křížovou cestu v pohyblivém betlému, 5 metrů vysokou perníkovou chaloupku, andělský poštovní úřad a živé jesličky. Během prohlídky také nahlédnete do tajů výroby vosku, medoviny a perníčků. Budete moci také navštívit místní muzeum perníků a pivovar.

Prohlídka města v zimním čase

Součástí návštěvy této krásné horské vesničky bude prohlídka baziliky s kaplí se soškou Panny Marie s oltářní výzdobou Johanna Bernharda Fischera von Erlach. Bazilika je také známa svými mechanickými jeslemi se 120 pohyblivými figurkami a betlémem. Je to opravdu nádherná podívaná.

Největší adventní věnec - jedná se o největší adventní věnec na světě, který je vystavený přímo na vánočním trhu před bazilikou. Samotný trh je plný vánočních přírodních produktů - z jedlového dřeva, vosku, medu a dalších.

Lanovka na Bürgeralpe - nabízí nádherný výhled na celé okolí Mariazell.

Rej čertů - probíhá v sousední vesničce, kde má bohatou historii. Kostýmy čertů jsou zde děděny z generace na generaci. Pekelnou hrůzu podnítí nejen masky, ale i doprovodná hudba a světelné efekty. Čerti jsou doprovázeni alegorickými vozy. prezentaci byly použity fotografie https://www.mariazellerland-blog.athttps://www.mariazell.athttps://www.mariazell-buergeralpe.at


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit pouze v sobotu 7.12.2013. 
 • Kupon platí pro jednu osobu.
 • Před zakoupením kupónu si prosím ověřte dostupnost volných míst.
 • Rezervace zájezdu e-mailem na prodejna@benatour.cz nebo na tel.: 224 949 183.
 • Po zakoupení je nutné do 5 dnů kontaktovat CK k sepsání cestovní smlouvy (nejpozději do 2. 12. 2013, jinak kupon propadá).
 • Nástupní místa: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.
 • POZOR: zájezd nutno rezervovat, nestačí se jen dostavit na dané nástupní místo!
 • Cena zahrnuje:
  • dopravu autobusem
  • služby průvodce
  • pojištění úpadku CK  
 • Cena nezahrnuje pojištění léčebných výloh.
 • Více informací na www.benatour.cz.
nabídka byla ukončena