515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Německo
Adventní víkend v Berlíně - vánoční trhy i nákupy v Primarku
Užijte si krásný adventní víkend v Berlíně s dopravou a ubytováním v ceně. Projdete se centrem metropole, uvidíte slavnou Berlínskou zeď, vánočně se naladíte hned na několika různých trzích a čas vám zůstane i na nákupy v oblíbeném Primarku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Německo

Adventní víkend v Berlíně - vánoční trhy i nákupy v Primarku

-31 %
Adventní víkend v Berlíně - vánoční trhy i nákupy v Primarku

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 12. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Europa Trip - Quality Travel
Kozí 2 (naproti KB)
602 00 Brno

www.zkustotaky.cz
Tel.: +420 722 947 776
E-mail: rezervace@quality-travel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jak zvládnout vánoční nákupy a přitom si užívat slavnostní atmosféru s vonícím punčem v ruce? Vyrazte na adventní zájezd do Berlína, kde vás čeká hned několik krásných vánočních trhů a dostatek času a příležitostí k nakoupení (ne)tradičních vánočních dárků! 

Vyrazte na adventní zájezd do Berlína

Krásy německé metropole

Hlavním bodem programu jsou vánoční trhy a dostatek volného času, ale samozřejmě se počítá i s prohlídkou města s průvodcem. Do centra půjdete od salvné Braniborské brány k památníku holokaustu, přes hraniční přechod Charlie Checkpoint na ulici Unter den Linden a přes řeku k Berlínskému dómu a Červené radnici, kde už budou čekat vánoční trhy.

Vydejte se na prohlídku Berlína

Druhý den se zastavíte také u Berlínské zdi, která je pokreslena řadou maleb.

Adventní trhy, kam se podíváš

Do Berlína se mouhou těišt všichni milovníci vánoční atmosféry a trhů. Čeká vás zde jich totiž hned několik. Průvodce vás zavede na tři, patřící k těm nejznámějším - u Červené radnice, na náměstí Alexanderplatz a Potsdamerplatz.

Vánočních trhů je zde několik

V malebných dřevěných chatkách si koupíte punč, něco dobrého k zakousnutí, vánoční ozdoby - zkrátka klasiku, která na žádných trzích nezklame. Akvšak najdete zde více moderních a umělecky kreativních výrobků než jinde, vzhledem k tomu, že město je sídlem mnoha mladých umělců. No není to ideální pro nákup netradičních vánočních dárků?

PRIMARK - módní kousky za nízké ceny

Pokud si chcete na zimu dostatečně vybavit šatník, zvolte variantu zájezdu, která zahrnuje také návštěvu obchodního domu PRIMARK, jenž je populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží.

PRIMARK - módní kousky za nízké ceny

PRIMARK je irský oděvní maloobchod, provozovaný v Belgii, Irsku, Rakousku, Německu, Portugalsku, Španělsku, Nizozemí a Spojeném království. V obchodě najdete oblečení pro dámy, pány i děti, ale také nejrůznější doplňky do domácnosti.

Program zájezdu

1. den (pátek):
 • Odjezd v ranních hodinách (Praha cca 6:00), příjezd do Berlína kolem poledne.
 • Procházka s průvodcem centrem od Braniborské brány k památníku holokaustu, přes hraniční přechod Charlie Checkpoint na ulici Unter den Linden, přes řeku k Berlínskému dómu a Červené radnici.
 • Vánoční trhy u Červené radnice.
 • Pokračování k Alexanderplatz - vánoční trhy, obchody, Primark.
 • Večer odjezd na hotel na okraji Berlína.
2. den (sobota):
 • Po snídani odjezd do centra města.
 • Zastávka u Berlínské zdi.
 • Odjezd do centra k náměstí  Potsdamerplatz - adventní trhy, nákupní galerie Berlin.
 • V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat pozdě večer (Praha cca 21:00/22:00)

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Europa Trip - Quality Travel. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • ihned po zakoupení prostřednictvím rezervačního e-mailu. 
  • Na e-mail rezervace@quality-travel.cz pošlete: jméno a příjmení každého účastníka, datum narození, bydliště včetně PSČ, nástupní místo, čísla kuponů, termín, telefonní kontakt.
  • Na základě rezervačního e-mailu vám zašlou z CK předvyplněnou Smlouvu o zájezdu, kde je nutné doplnit ostatní údaje a poté zaslat podepsané (naskenované) zpět. 
  • Kompletní informace o zájezdu obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění (typ B - Union pojišťovna, a.s.) - lze přikoupit k zájezdu v 2. kroku objednávky za 36 Kč/os./zájezd
  • vstupy v rámci programu
 • Cestovní pojištění typ B - Union pojišťovna, a.s. zahrnuje:
  POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU (oprávněná osoba má právo na úhradu stornopoplatků příp. jeho části, uplatněného poskytovatelem služby - v případě onemocnění, úrazu, živelné události, trestného činu nebo v případě úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby),
  POJIŠTĚNÍ LÉČEBNÝCH VÝLOH V ZAHRANIČÍ (limit pojistného plnění 2 500 000 Kč, ubytování blízké osoby v případě hospitalizace, nákup nebo oprava dioptrických brýlí nebo protetických pomůcek, zubní ošetření - 7 500 Kč, převoz tělesných ostatků a asistenční služby v zahraničí),
  POJIŠTĚNÍ ZAVAZADEL (poškození, zničení, ztráta - platí při uložení v zavazadlovém prostoru nikoli v prostoru pro přepravu cestujících, opožděné dodání zavazadel leteckou společností, poškození, zničení či ztráta cestovních dokladů),
  POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU (újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení, majetková újma na věci nebo na zvířeti, jiná majetková újma, advokátní služby v ČR i v zahraničí, náklady kauce).

 • Zájezd se koná při naplnění kapacit minimálně 40 osobami. V opačném případě bude zákazníkům nabídnut nejbližší možný termín, který tuto podmínku splňuje, nebo vráceny peníze, dle výběru klienta. Pokud bude na některých nástupních místech málo klientů, má CK právo změnit nástupní místo na nejbližší možné, nebo má klient nárok na vrácení příplatku.
 • Zakoupením kuponu souhlasíte se všeobecnými podmínkami CK EUROPA TRIP – QUALITY TRAVEL, s. r. o. 
 • Více informací na www.zkustotaky.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena