515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Adventní Vídeň s možností nákupů v obchodním domě Primark - termíny od konce listopadu
Vydejte se na jednodenní zájezd do Vídně. Nejen, že na vánočních trzích nasajete tu pravou sváteční atmosféru, ale také si výhodně nakoupíte v obchodním domě Primark za bezkonkurenční ceny! Na výběr ze 4 termínů a odjezdy z jižní Moravy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Adventní Vídeň s možností nákupů v obchodním domě Primark - termíny od konce listopadu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 12. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

CA Expressbus
Nádražní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
Tel.: +420 727 981 789,+420 727 854 699, +420 547 385 464
E-mail: zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Je to tak, Vídeň patří mezi stálice a hvězdy předvánočního období. Nádherně nazdobené památky, zářící široké bulváry i vánoční stromečky, horký punč v tradičních hrnečcích a všudypřítomné zvuky koled naladí na vánoční notu i Grinche!

Nasajte vánoční atmosféru

S horkým punčem na tradičních vánočních trzích

Vídeň se v době adventu proměňuje v kouzelné vánoční město plné tradičních trhů, pro které je charakteristická vůně pečených brambor, kaštanů a sladkých pražených mandlí

Tradiční vánoční trhy

Vyrazte je navštívit také a zahřejte se horkým punčem snad všech ovocných příchutí z typických hrníčků a užívejte si atmosféry historických trhů!

Vídeňský vánoční trh totiž existuje více než 700 let. Jeho tradice začala roku 1294, kdy císař Albrecht II. udělil vídeňským obchodníkům privilegium k pořádání „Prosincového trhu“

Obrovský adventní věnec a stromeček před radnicí

Vídeňský adventní trh si v poslední době našel své místo před vídeňskou radnicí, kam se přesunul z historických uliček roku 1975. Malé adventní městečko čítá kolem 150 dřevěných chat s vánočním sortimentem, u kterých si můžete být jistí, že vyberete ty pravé vánoční dárky.

Vánoční strom bude slavnostně rozsvícen v sobotu 15. 11. a na svém místě zůstane až do 6. 1 .2016.

Vyberte vánoční dárky

Na stánky narazíte i na mnohých dalších vídeňských náměstích či jen tak v uličkách. Projděte si třeba ulici Neubaugasse. V té se celoročně konají bleší trhy, které v době adventu střídají trhy vánoční.

A začnou-li vás bolet nohy, svezte se od trhů k trhům stylově – kočárem taženým koňmi.

Každoročně adventní trh navštíví neuvěřitelné 3 milióny návštěvníků, z nichž 500 tisíc přijíždí ze zahraničí včetně návštěvníků z Japonska a USA. Takovou raritu už stojí za to navštívit, nemyslíte?

Prohlídka rakouské metropole s průvodcem

Nepřijdete ani o prohlídku města s průvodcem. Uvidíte novou radnici, Herrengasse se šlechtickými paláci, také Hofburg - hlavní sídlo rakouských císařů - a neopomenete ani uchvacující dóm sv. Štěpána.

Trhy se nachází před radnicí

Projdete se i k domu z Figarovy svatby, kde bydlel Mozart. Navštívíte Baziliškův dům s pověstí a seznámíte se s Milým Augustýnem v řecké čtvrti.

Poblíž trhu se nachází také dvě největší vídeňská muzea - Kunsthistorisches Museum (uměleckohistorické muzeum) a Naturhistorisches Museum (přírodovědecké muzeum), která můžete navštívit. Nedaleko je také Albertina, proslulá galerie umění. 

Poznejte i místní památky

PRIMARK - módní kousky za nízké ceny

Pokud si chcete na zimu dostatečně vybavit šatník, zvolte variantu zájezdu, která zahrnuje také návštěvu obchodního domu PRIMARK, jenž je populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží.

PRIMARK - módní kousky za nízké ceny

PRIMARK je irský oděvní maloobchod, provozovaný v Belgii, Irsku, Rakousku, Německu, Portugalsku, Španělsku, Nizozemí a Spojeném království. Hlavní sídlo společnosti se nachází v irském Dublinu. Primark byl poprvé otevřen v červnu 1969 v Mary Street v Dublinu. V obchodě najdete oblečení pro dámy, pány i děti, ale také nejrůznější doplňky do domácnosti.

Obchodní dům navštívíte v dopoledních hodinách, v poledne se přesunte na tradiční adventní trhy do Vídně.

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v ranních hodinách.
  • individuální program na adventních trzích.
  • v případě zájezdu s návštěvou Primarku - v ranních hodinách příjezd do obchodního domu, ve 12:00 hod. odjezd na adventní trhy.
  • prohlídka města s průvodcem (nová radnice, Herrengasse se šlechtickými paláci, Hofburg, dóm sv. Štěpána, Baziliškův dům).

Odjezd zpět do ČR v 22:00 hod.

Skvěle nakupte

V prezentaci byly použity fotografie z www.christkindlmarkt.at.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz - vídeňské adventní trhy (36R. Poznejte krásy Vánoc v romantické Vídni a projděte si vyhlášené adventní trhy 2015), vídeňské adventní trhy + PRIMARK (37R. Výlet do adventní Vídně s nákupy v superlevném Primarku).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
   
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění
  • případné vstupy
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množství skupin, se jezdí i autobusy, která mají sedadla i v protisměru.

Hodnocení zájezdu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Organizace zájezdu :
Doprava:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena