515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Adventní Vídeň s možností nákupů v obchodním domě Primark - termíny od konce listopadu
Vydejte se na jednodenní zájezd do Vídně. Nejen, že na vánočních trzích nasajete tu pravou sváteční atmosféru, ale také si výhodně nakoupíte v obchodním domě Primark za bezkonkurenční ceny! Na výběr ze 4 termínů a odjezdy z jižní Moravy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Adventní Vídeň s možností nákupů v obchodním domě Primark - termíny od konce listopadu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
34 zákazníků
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

21. 11. 2015 – 12. 12. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

CA Expressbus
Nádražní 674
664 42 Brno – Modřice

www.expressbus.cz
Tel.: +420 727 981 789,+420 727 854 699, +420 547 385 464
E-mail: zajezdy@expressbus.cz

Je to tak, Vídeň patří mezi stálice a hvězdy předvánočního období. Nádherně nazdobené památky, zářící široké bulváry i vánoční stromečky, horký punč v tradičních hrnečcích a všudypřítomné zvuky koled naladí na vánoční notu i Grinche!

Nasajte vánoční atmosféru

S horkým punčem na tradičních vánočních trzích

Vídeň se v době adventu proměňuje v kouzelné vánoční město plné tradičních trhů, pro které je charakteristická vůně pečených brambor, kaštanů a sladkých pražených mandlí

Tradiční vánoční trhy

Vyrazte je navštívit také a zahřejte se horkým punčem snad všech ovocných příchutí z typických hrníčků a užívejte si atmosféry historických trhů!

Vídeňský vánoční trh totiž existuje více než 700 let. Jeho tradice začala roku 1294, kdy císař Albrecht II. udělil vídeňským obchodníkům privilegium k pořádání „Prosincového trhu“

Obrovský adventní věnec a stromeček před radnicí

Vídeňský adventní trh si v poslední době našel své místo před vídeňskou radnicí, kam se přesunul z historických uliček roku 1975. Malé adventní městečko čítá kolem 150 dřevěných chat s vánočním sortimentem, u kterých si můžete být jistí, že vyberete ty pravé vánoční dárky.

Vánoční strom bude slavnostně rozsvícen v sobotu 15. 11. a na svém místě zůstane až do 6. 1 .2016.

Vyberte vánoční dárky

Na stánky narazíte i na mnohých dalších vídeňských náměstích či jen tak v uličkách. Projděte si třeba ulici Neubaugasse. V té se celoročně konají bleší trhy, které v době adventu střídají trhy vánoční.

A začnou-li vás bolet nohy, svezte se od trhů k trhům stylově – kočárem taženým koňmi.

Každoročně adventní trh navštíví neuvěřitelné 3 milióny návštěvníků, z nichž 500 tisíc přijíždí ze zahraničí včetně návštěvníků z Japonska a USA. Takovou raritu už stojí za to navštívit, nemyslíte?

Prohlídka rakouské metropole s průvodcem

Nepřijdete ani o prohlídku města s průvodcem. Uvidíte novou radnici, Herrengasse se šlechtickými paláci, také Hofburg - hlavní sídlo rakouských císařů - a neopomenete ani uchvacující dóm sv. Štěpána.

Trhy se nachází před radnicí

Projdete se i k domu z Figarovy svatby, kde bydlel Mozart. Navštívíte Baziliškův dům s pověstí a seznámíte se s Milým Augustýnem v řecké čtvrti.

Poblíž trhu se nachází také dvě největší vídeňská muzea - Kunsthistorisches Museum (uměleckohistorické muzeum) a Naturhistorisches Museum (přírodovědecké muzeum), která můžete navštívit. Nedaleko je také Albertina, proslulá galerie umění. 

Poznejte i místní památky

PRIMARK - módní kousky za nízké ceny

Pokud si chcete na zimu dostatečně vybavit šatník, zvolte variantu zájezdu, která zahrnuje také návštěvu obchodního domu PRIMARK, jenž je populární především nízkou cenou a módním vzhledem svého zboží.

PRIMARK - módní kousky za nízké ceny

PRIMARK je irský oděvní maloobchod, provozovaný v Belgii, Irsku, Rakousku, Německu, Portugalsku, Španělsku, Nizozemí a Spojeném království. Hlavní sídlo společnosti se nachází v irském Dublinu. Primark byl poprvé otevřen v červnu 1969 v Mary Street v Dublinu. V obchodě najdete oblečení pro dámy, pány i děti, ale také nejrůznější doplňky do domácnosti.

Obchodní dům navštívíte v dopoledních hodinách, v poledne se přesunte na tradiční adventní trhy do Vídně.

Program zájezdu

 • 1. den: odjezd z ČR v ranních hodinách.
  • individuální program na adventních trzích.
  • v případě zájezdu s návštěvou Primarku - v ranních hodinách příjezd do obchodního domu, ve 12:00 hod. odjezd na adventní trhy.
  • prohlídka města s průvodcem (nová radnice, Herrengasse se šlechtickými paláci, Hofburg, dóm sv. Štěpána, Baziliškův dům).

Odjezd zpět do ČR v 22:00 hod.

Skvěle nakupte

V prezentaci byly použity fotografie z www.christkindlmarkt.at.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu konání zájezdu.
 • Zájezd zajišťuje cestovní kancelář Metal ve spolupráci s CA Expressbus. Potvrzení o pojištění cestovní kanceláře proti úpadku zde.
 • Před koupí kuponu je nutné se informovat ohledně volné kapacity termínů.
 • Uplatnění kuponu – rezervace:
  • pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz - vídeňské adventní trhy (36R. Poznejte krásy Vánoc v romantické Vídni a projděte si vyhlášené adventní trhy 2015), vídeňské adventní trhy + PRIMARK (37R. Výlet do adventní Vídně s nákupy v superlevném Primarku).
  • Následně uzavřete s CA smlouvu o zájezdu. Po obdržení smlouvy o zájezdu je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
   
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky:
  • cestovní pojištění
  • případné vstupy
 • Změna programu vyhrazena. Program může být upraven v závislosti na situaci v metropoli. Veškeré reklamace musí být upraveny bezodkladně a řešeny s průvodcem na místě. Z důvodu velkého množství skupin, se jezdí i autobusy, která mají sedadla i v protisměru.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena