515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
Adventní Salzburg s největší čertovskou veselicí v Evropě - termíny od konce listopadu
Prožijte kouzlo rakouských vánoc! Vydejte se na adventní zájezd do předvánočního Salzburgu s vyhlášenými adventními trhy a večerním rejem čertů. Dárečky, nejrůznější dobroty, punč a pravá vánoční atmosféra na vás čeká právě zde!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

Adventní Salzburg s největší čertovskou veselicí v Evropě - termíny od konce listopadu

-47 %
Adventní Salzburg s největší čertovskou veselicí v Evropě - termíny od konce listopadu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 10 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

CK Balkantour
Bukovany 143
257 41 Týnec nad Sázavou

www.balkantour.eu
Tel.: +420 739 306 398
E-mail: rezervace-balkantour@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Prohlídka historického centra města, skvosty architektury, památky UNESCO, nákupy na vánočně vyzdobených adventních trzích, největší čertovský rej v Evropě a především sváteční atmosféra. Už jste toho někdy stihli tolik za jediný den? Díky dnešní nabídce můžete!

Největší čertovský rej v Evropě

Jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě

Zdejší adventní trhy každoročně navštíví mnoho návštěvníků z celého světa. A není divu, vánoční atmosféra zde opravdu sálá ze všech koutů. Budovy jsou nasvíceny a ozdobeny, v prostoru zní slavnostní hudba a nespočet stánků láká k nahlédnutí na ručně vyráběné výrobky nebo k ochutnání dobrot.

Jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě

Pochutnat si můžete na pražených kaštanech, jablkách v cukrové polevě na špejli, mnoha druzích vánočního cukroví, tradičních mozartových koulích nebo třeba na tyrolském špeku. A žádné vánoční trhy se neobejdou bez pravého punče na zahřátí!

Vánoční trhy se neobejdou bez pravého punče na zahřátí

Pokud v záplavě zboží nebudete vědět, čím byste své blízké potěšili, doporučujeme zakoupení svíček z včelího vosku, ručně vyřezávané betlémy či hřejivé kožešiny.

Největší čertovský průvod na světě

Velké čertovské průvody zvané krampuslaufy mají bohatou tradici po celém Rakousku. Ten největší krampuslauf se tradičně koná ve Schladmingu. Na této velkolepé podívané vás čeká několik čertovských družin s pekelnými vozy, ze kterých šlehají ohně.
 

Strašidelnou atmosféru umocňují opravdu úchvatné kostýmy s dřevěnými maskami, které jsou často propracované do nejmenších detailů. A jelikož taková maska přijde třeba i na 500 €, není se čemu divit, že se často dědí z generace na generaci.

Strašidelnou atmosféru umocňují úchvatné kostýmy

Salzburg plný památek

Salzburg - překrásné město, rodiště Mozarta, je plné krásné historické architektury a patří mezi památky UNESCO. Nedá se snad ani popsat slovy, o jak zajímavé město jde. Atmosféra je o to lepší, když jsou budovy slavnostně ozdobeny a všude cítíte Vánoce!

Salzburg plný památek

Čeká vás procházka historickým centrem, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Na slavné obchodní třídě Getreidegasse přišel roku 1756 v domě č. 9 na svět nejznámější salzburský rodák W. A. Mozart.
 
Mozartův rodný dům
 
Zájemci budou moci navštívit muzeum v jeho rodném domě, kde je možné si prohlédnout řadu dokumentů, dopisů a portrétů skladatele i jeho rodiny.

Kompletní program zájezdu

 • Odjezd v ranních hodinách z odjezdových míst dle programu.
 • Příjezd do Salzburgu - prohlídka historického centra s průvodcem (Mozartův rodný dům, salzburský dóm a pevnost nad městem).
 • Návštěva adventních trhů na nádvoří středověké pevnosti Hohensalzburg, na nádvoří zámku Hellbrunn a na Mirabellplatz.
 • Ve večerních hodinách návštěva tradiční čertovské veselice, po skončení návrat zpět do ČR.
 • Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Zažijte skvělý zájezd

V prezentaci byly použity fotografie autorů AnnaMarco VerchFlorian Prischl a Max. Autorům tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v jednom z termínů konání zájezdu.
 • Po zakoupení kuponu rezervujte zájezd na e-mailu: rezervace-balkantour@seznam.cz a napište váš kód kuponu, název a termín zájezdu.
 • Cena nezahrnuje - nepovinné příplatky: 
  • cestovní pojištění (možné sjednat u CK za 18 Kč/osoba/den).
  • Krampuslauf za 6 €/osoba.
   
 • Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu. Pokud se zájezd neobsadí minimálním počtem cestujících, CK si vyhrazuje právo změny termínu na nejbližší možný.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena