515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Adventní zájezdy 2019

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte ze slev na adventní zájezdy

Využijte slev na zájezdy a vychutnejte si advent a adventní trhy za hranicemi vaší fantazie. Záleží na vás, jestli dáte přednost adventnímu zájezdu k nám nebo do někam zahraničí. Odpočinete si v obou případech. Ať už aktivně nebo pasivně. Můžete to být i krátký jednodenní adventní zájezd. Oblíbené jsou vánoční adventní pobyty na trhy ve Vídni, Drážďanech, Berlíně, Salzburku nebo Praze.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám uskutečnit adventní zájezd po Čechách i po Evropě. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný adventní zájezd najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na adventní zájezdy: ČR | Maďarsko | Polsko | Rakousko | Německo | Slovensko a další.