515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Zájezdy
 3. Rakousko
800 čertů v Solné komoře, adventní návštěva Hallstattu a St. Wolfgangu
Vydejte se do malebné oblasti Solná komora a navštivte její vyhledávaná místa – města St. Wolfgang, Hallstatt a svou cestu zakončete nevídanou show v Bad Goisernu, kde se koná jeden z největších rejů čertů v Rakousku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Rakousko

800 čertů v Solné komoře, adventní návštěva Hallstattu a St. Wolfgangu

-39 %
800 čertů v Solné komoře, adventní návštěva Hallstattu a St. Wolfgangu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 7. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

CA Cesty Evropou
Zámecká 170
665 01 Rosice

www.cestyevropou.cz
Tel.: +420 720 180 955
E-mail: info@cestyevropou.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zažijte nádhernou atmosféru adventu v kouzelné oblasti Solné komory (Salzkammergut) v Rakousku. Adventní trhy provoněné skořicí, strašidelný běh čertů v Bad Goisernu a trocha kultury ve městech Hallstatt a St. Wolfgang. 

Zažijte nádhernou atmosféru adventu

Říkáte si, že se to vše nedá v jednom dni stihnout? Nabitý poznávací zájezd vás přesvědčí o opaku!

Nabitý program

V den zájezdu se z nástupního místa v Praze vydáte do městečka Hallstatt, které leží přímo u Hallstattského jezera. Společně s pohořím Dachstein a Solnou komorou patří ke Světovému dědictví UNESCO.

Městečko Hallstatt

Zde vás čeká prohlídka města, jehož domy jsou postaveny v úzkém pruhu země podél pobřeží Hallstattského jezera. Uvidíte domy na kůlech, které jsou zapuštěné do dna jezera. Dále kostnici a vodopád v centru městečka. Poté osobní volno a návštěva adventních trhů.

Načerpejte adventní atmosféru

Následuje přejezd do solnohradského městečka St. Wolfgang, kde na vás v adventním čase dýchne neopakovatelná vánoční atmosféra, kterou umocní obří lucerna plující na hladině jezera Wolfgangsee. Projdete se městem a nahlédnete do kostela s pozdně gotickým oltářem z dílny Michaela Pachera. Poté osobní volno.

Městečko St. Wolfgang

Proslulý rej čertů

Pomyslnou třešničkou na dortu bude běh čertů v Bad Goisernu - krampuslauf, kde vás čeká nevídaná podívaná. Jedná se o jeden z největších čertovských rejů v Rakousku. 

Proslulý rej čertů

Hrůzu vám bude nahánět až 800 čertů, Mikulášů, andělů a čarodějnic v detailně provedených maskách s hrozivými výrazy, vidlemi a řetězy. Užijete si dvě hodiny trvající fantastickou show plnou čertovských družin s pekelnými povozy. Odjezd do ČR po 21. hodině.

Hrůzu vám bude nahánět až 800 čertů

Ve všech městech bude možnost v rámci osobního volna navštívít místní adventní trhy. Města jsou malá, velikost adventních trhů tomu odpovídá.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínu:
  • 7. 12. 2015
 • Po obdržení kuponu (přijde vám e-mailem) vyplňte obratem elektronickou objednávku – nejpozději do 3 dnů od obdržení kuponu.
 • V objednávce uveďte: 
  • termín
  • odjezdové místo
  • jména všech účastníků
  • údaje kontaktní osoby (e-mail, telefon, adresa)
  • všechny kódy kuponů
 • Po vyplnění objednávky vám bude zaslána cestovní smlouva.
 • Pokyny na cestu budou zaslány 7–10 dnů před odjezdem.
 • Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění
 • Upozornění: Vzhledem k tomu, že se zájezd pořádá v zimních měsících, vyhrazuje si CA změnu programu. Hlavním bodem programu je rej čertů. Tzn., pokud by počasí nepřálo, vynechá se z programu prohlídka města a časově se zájezd přizpůsobí tak, aby autobus přijel včas na krampuslauf.
 • Více informací na www.cestyevropou.cz.
nabídka byla ukončena