515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobytové a poznávací zájezdy se slevou

Poznávací zájezdy do různých zemí Evropy si oblíbíte, protože vám nabízí vždy něco jiného. Každá země je typická něčím jiným, takže i něčím jiným nadchne. Kam se s námi zájezdem se slevou vypravíte? To je čistě na vašem výběru.

Oblíbené: Česko | Slovensko | Itálie | Německo

Tipy: Novinky | Nejnižší cena | Bestsellery

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte u nás levně zájezdy a eurovíkendy

Někde jsou pěkné hrady, zámky. Jinde zase restaurace, wellness, moře atd. Nicméně dají se najít i levně zájezdy, kde objevíte od všeho něco, takže nejste ochuzeni o nic z toho. Krásná atmosféra dokresluje pozadí a vaše zážitky umocní tak, že na ně nikdy nezapomenete. Stačí si jen vybrat termín zájezdu a nenechat se nikým a ničím rušit. Užít si to naplno se vším tím luxusem.

Máte rádi, když poznáváte nová místa? Poté jsou pro vás vhodné levné poznávací zájezdy 2019 pro jednotlivce, pro dva i pro celé rodiny. Přání splníme každému. Vyberte si levně zájezd, výlet nebo eurovíkend, který vám sedne přesně na míru. Za poměrně krátký čas, tak stihnete více aktivit, než kdybyste si je plánovali sami. Bohatý program plný zajímavých možností a dalších aktivit si zamilujete. Stačí si jen ujasnit vaše představy a skloubit je s možnostmi slevového portálu, kterých je tu opravdu více než dost.

ikonka slevyNabízíme vám levné jednodenní zájezdy, eurovíkendy a kratší poznávací zájezdy se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem zájezdu vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zájezd najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento zájezd za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky zájezdu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.