515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Zimní dovolená s wellness

Zima je ideální období pro odpočinek. Někomu k relaxaci  stačí teplo domácího krbu, dobrá knížka nebo film. Představte si, že byste navíc dostali ještě masáž, mohli byste zajít do sauny nebo si užít lázeňských procedur? To vše vás čeká, pokud si vyberete jeden z našich zimních wellness pobytů. Příroda v zimě odpočívá, dopřejte si to taky!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si zimní wellness pobyt se slevou

I když nejste zrovna milovníci lyžování, můžete vyrazit na dovolenou i v zimě. Mnoho horských hotelů je totiž vybaveno skvělým wellness zázemím, kde můžete relaxovat dle libosti.

Že vás hory vůbec nelákají? V tom případě zkuste navštívit třeba Krakov nebo Wroclaw. Přes den můžete obdivovat krásu místních památek a večer si užijete relax v sauně.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i celým rodinám trávit zimní wellness dovolenou v Česku i Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem míst vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný zimní wellness pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na zimní dovolenou s wellness: ČR | Polsko | Rakousko | Itálie | Francie | Německo | Slovensko | Švýcarsko a další.