515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Zimní Budapešť pro DVA na 4 dny. Užijte si nejen termálů. Pouze 30 kuponů!
Romantický pobyt v Budapešti pro DVA na 4 dny v Hotelu Metro se snídaní. Bydlete přímo v centru města a navštivte všechny nádherné památky, proslulé termály, mořské akvárium... Pouze 30 kuponů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Zimní Budapešť pro DVA na 4 dny. Užijte si nejen termálů. Pouze 30 kuponů!

-43 %
Zimní Budapešť pro DVA na 4 dny. Užijte si nejen termálů. Pouze 30 kuponů!
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Metro***
Kresz Géza u. 1
1132 Budapešť
Maďarsko

www.hotelmetrobudapest.hu
tel.: 36-1-238-8028
e-mail: reservation@hotelmetrobudapest.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zimní pobyt v Budapešti pro dva na 4 dny

Kde zažít opravdu nezapomenutelný a romantikou nabitý pobyt ve dvou? Zapomeňte na Paříž nebo Řím, ideálním místo pro takový pobyt  je právě teď Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, které nemají na světě obdoby a s jedním z největších evropských akvárií a nespočtem dalších zajímavostí. Nuže, raději se přesvědčte na vlastní oči!

Bydlení se snídaní v centru Budapešti

Slevotéka si pro Vás a Vaši drahou polovičku připravila jedinečný pobyt v Hotelu Metro***, který najdete v centru Budapešti blízko nákupního centra WestEnd City Center a Západního nádraží.

Klidný, spíše rodinně orientovaný romantický hotel Vám zajistí ubytování v komfortních, nekuřáckých pokojích s vlastní koupelnou. Na každém pokoji najdete varnou konvici s čajem, fén a zdarma také Wi-Fi.

Součástí ubytování je také kontinentální snídaně a kupon v hodnotě 20 EUR do na drinky do proslulé sítě originálních barů Ruins Pubs.

Proslulé maďarské termály i v zimě

Představte si, že si i v zimě můžete užívat odpočinku v termálních lázních pod širou oblohou. A kde jinde než v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

 

V rámci Vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur Vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • v exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady...vše co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotické tvory
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2300 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1600 Ft a pro studenty 1900 Ft.

Kam v Budapešti

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem
 • o něco dále uvidíte tyčící se veže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 1.2. do 28.2.2013.
 • Kupon můžete využít během týdne včetně víkendu podle volných kapacit hotelu.
 • Rezervace na e-mailu reservation@hotelmetrobudapest.hu (komunikace v angličtině). Do předmětu emailu uveďte heslo "SlevotekaWinter".
 • Přistýlka 22 EUR/osoba/noc včetně snídaně (bez dalších služeb).
 • Můžete si koupit více kuponů a pobyt si tak prodloužit.
 • Více informací na www.hotelmetrobudapest.hu.
nabídka byla ukončena