515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Relaxace na Zámku Sychrov pro DVA s wellness
Zámecká relaxace pro DVA na 6 dní v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****. Včetně polopenze, poukazu v hodnotě 2000 Kč na relaxační procedury a prohlídky zámku Sychrov!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Relaxace na Zámku Sychrov pro DVA s wellness

-61 %
Relaxace na Zámku Sychrov pro DVA s wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2013

Kde uplatnit voucher

Zámecký hotel Sychrov****
Sychrov, 463 44

www.hotelklik.cz
tel.: 482 425 444
e-mail: booking@hotelsychrov.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační pobyt v Zámeckém hotelu Sychrov****

Jak by asi vypadal život na zámku? Luxusní ubytování v atraktivní lokalitě, honosné wellness a špičková gastronomie? Přesně to nyní můžete zažít v Zámeckém hotelu Sychrov, kde si po dobu 6 dní užijete doslova zámecký život!

Luxusní ubytování a vrcholná gastronomie

Navštivte atraktivní lokalitu Českého ráje vzdálenou asi 85 km od Prahy. Na okraji této oblasti najdete luxusní Zámecký hotel Sychrov****, kde nyní můžete strávit skvělých 6 dní.

Těšte se na ubytování v luxusních, klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, LCD TV, minibarem, trezorem i internetem.

Součástí Zámeckého hotelu Sychrov**** je Bohemian Garnet Restaurant, kde se můžete těšit na speciality české i zahraniční kuchyně. Dvakrát za svůj pobyt ochutnáte italské speciality, třikrát zase lahůdky české kuchyně. Večeře jsou podávany formou 3-chodového menu, při snídani budete vybírat z bohatého bufetu.

Kredit 2 000 Kč na relaxační procedury

K relaxaci využijte kredit ve výši 2 000 Kč na relaxační procedury ve wellness centru s finskou saunou, párou s aroma esencí a vířivkou dle Vašeho výběru zde.

Prohlídka Státního zámku Sychrov součástí balíčku

Nesmíte vynechat ani návštěvu areálu Státního zámku Sychrov, který je pro zájemce otevřen celoročně a v jehož blízkosti se hotel nachází. Zámek je obklopen krásnou zahradou, která je plná kvetoucích okrasných rostlin. Prohlídku zámku máte již v ceně pobytového balíčku.

Původně patrový barokní zámek Sychrov vyniká největší sbírkou francouzského portrétního malířství v ČR, sbírkou zbraní a pamětní síní Antonína Dvořáka. Většina místností Vás okouzlí bohatou řezbářskou výzdobou. Zámecké pokoje jsou zařízeny původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky.

Opravdoví milovníci hradů a zámků mohou navštívit ještě například Hrad Valdštejn či Hrad a Zámek Staré Hrady u Jičína. Za prohlídku stojí i Zámek Dětenice. 

Tipy na výlety v okolí

Z přírodních krás byste při své návštěvě neměli vynechat skalní města - Hruboskalské skalní město, Prachovské skály, Klokočské a Betlémské skály, Příhrazské skály, Suché skály atd.

Nepřehlédnutelné jsou také některé rybníky, jako například Věžický rybník a Vidlák pod Troskami. A nezapomeňte na řeku Jizeru, zvláště na Malé Skále či v soutěsce mezi Semily a Železným Brodem kudy vede Riegrova stezka, je úchvatná!

Z dalších přírodních zajímavostí byste měli navštívit například Arboretum na Bukovině u Hrubé Skály, Bozkovské dolomitové jeskyně, přírodní rezervaci Babu u Kosmonos, přírodní památku Káčov severně od Mnichova Hradiště, kozákovské naleziště drahých kamenů či lipovou alej v Jičíně, zvanou Libosad.


Doplňující informace

 • Platnost od 15.2. do 31.5.2013. Pobyt vždy od neděle do pátku.
 • Pozor, počet kuponů je omezen na 200 ks.
 • Nutná včasná rezervace (do 15 dnů od zakoupení) na e-mailu booking@hotelsychrov.cz nebo na telefonním čísle 482 425 444.
 • Dítě do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě 3 - 10 let 2000 Kč/pobyt bez nároku na procedury.
 • Dítě starší 10 let 3495 Kč/pobyt s polopenzí na standardním lůžku a se všemi službami z balíčku.
 • Domácí mazlíček 300 Kč/pobyt.
 • Doplatky se hradí na místě.
 • Check in od 14h, check-out do 10h.
 • V ceně není zahrnut rekreační poplatek 15 Kč/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelklik.cz.
nabídka byla ukončena