515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Wellness víkend v maďarském Györu pro DVA + dítě do 10 let zdarma
Poznejte jedno z nejkrásnějších historických měst Maďarska - Györ. V centru na vás čeká množství barokních památek, v Hotelu Famulus zase jacuzzi a sauna.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Wellness víkend v maďarském Györu pro DVA + dítě do 10 let zdarma

-40 %
Wellness víkend v maďarském Györu pro DVA + dítě do 10 let zdarma

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Famulus****
Budai út 4-6, Győr, Maďarsko

www.famulushotel.hu
+36 96/547-770
hotel@hotelfamulus.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Na cestě mezi Bratislavou, Vídní a Budapeští najdete historické město Győr. Patří k památkově nejbohatším maďarským městům, a tak si během svého pobytu budete moci prohlédnout třeba největší barokní náměstí ve střední Evropě. Jako kontrast naopak působí moderní lázeňský komplex Rába Quelle, do kterého máte vstup zdarma. Prvotřídní ubytování najdete v Hotelu Famulus.

Nadstandardní ubytování s wellness

Hotel Famulus**** nabízí ubytování v dvoulůžkových klimatizovaných pokojích s LCD TV, připojením k vysokorychlostnímu internetu, minibarem a telefonem. V některých pokojích je možnost přistýlky, samozřejmostí je také zajištění dětské postýlky.

Snídaně jsou formou bufetu, 2-chodové večeře se servírují v hotelové Podium restauraci, přičemž vybrat si můžete ze čtyř menu. Ta se skládají jak z lokálních specialit, tak mezinárodní kuchyně - vždy je ovšem kladen důraz na maximální kvalitu potravin.

V hotelovém wellness centru zrelaxujte v infra sauně, nebo navštivte nedaleké, turisticky oblíbené, termální lázně Raba Quelle, do nichž máte volný vstup.

Nadstandardní ubytování s wellness

Komfortní dvoulůžkové pokoje

Chutná polopenze v hotelové restauraci

Zrelaxujete se v hotelovém wellness

Oblíbené termály a centrum plné památek

 • Nudit se během víkendu v maďarském Győru rozhodně nebudete. Hned po Budapešti a Šoproni patří k městům s největší koncentrací muzeí a památek. Během procházky centrem si tak budete moci prohlédnout například honosně vyzdobenou baziliku, zdobnou městskou radnici,  jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly, největší barokní náměstí nebo karmelitánský kostel, ve kterém se nachází vzácný obraz Černé madony. V průběhu roku se v Győru koná také spousta festivalů a různých kulturních akcí. Pokud sebou vezmete děti, zabavit je můžete v místní ZOO.
 • Zbylý volný čas využijte k návštěvě termálních lázní. Patří mezi nejoblíbenější a nejmoderněji vybavené maďarské lázně, v nichž najdete termální bazény, venkovní plavecké bazény, dětské bazény a 2 tobogány. Relaxovat můžete také v sauně, jacuzzi nebo při masážích. Lázně jsou otevřeny po celý rok, ceník a další info najdete zde.

Historické centrum plné památek

Bazén a tobogán v Rába Quelle


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 19. 4. 2016 do 30. 9. 2016.
  Kupon lze uplatnit pouze o víkendových termínech (pátek-sobota-neděle). 
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 96/547-770 nebo na e-mailu hotel@hotelfamulus.hu (komunikace v angličtině, maďarštině).
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem, a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • 1 dítě do 11,9 let zdarma.
  • možnost půjčení dětské postýlky.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa 1,5 €/noc/osoba starší 18 let.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena