515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou tenisu v Jizerských horách
Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou 6 hodin tenisu, polopenzí, luxusním wellness, grilováním a vstupem na hrad a rozhlednu. Sportujte a nechte se hýčkat v krásách Jizerských hor!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou tenisu v Jizerských horách

-56 %
Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou tenisu v Jizerských horách
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Tenisová škola
Hajní 1374
198 00 Praha

www.tenisovaskola.net
tel.: +420 775 030 846
melicherova.mirka@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hory, tenis a relax v jednom

Forhend, bekhend, smeč, volej...říká vám to něco? Nemusíte být hned mistři hodni Davis cupu, stačí odhodlání a chuť strávit víkend plný akce v Jizerských horách! Užijte si aktivní dovolenou kloubící poznávání hor, turistických zajímavostí, wellness i čas na tenisovém kurtu s profesionály!

Tenis pro všechny!

Přijměte pozvání k aktivně strávenému víkendu, během nějž si můžete pod okem profesionálů osvojit základy tenisu či vylepšit svůj dosavadní styl a techniku. Po takto nabitém víkendu budete na kurtech zářit jistotou!

Jak na to?

Budete profesionály rozděleni do skupin dle věku, pokročilosti a výkonnosti a postupně se seznámíte se základními tenisovými údery – forhend, bekhend, voleje, smeč a podání.

Pro pokročilé hráče je pak připraven nácvik speciálních úderů a taktika hráče při dvouhře a čtyřhře. Výuka je skupinová (2-4 hráči) a k dispozici jsou 2-3 profesionální a zkušení trenéři

Odpočinek a wellness

To ale zdaleka není vše. Po celou dobu budete obklopeni nádhernou přírodou Jizerských hor, můžete poznat nové přátele a hlavně si odpočinout, na těle i mysli.

Po dřině na kurtech totiž jistě oceníte zasloužené odpočinkové wellness procedury v luxusním wellness centru Hotelu Harrachov.

Ubytováni budete v Penzionu Max Albrechtice, Penzionu Akron Tanvald -Ždár, Penzionu U Fandy Josefův Důl, v horské chatě Zvonici Kořenov nebo Hotelu Adria Kořenov. Všechny penziony jsou komfortně vybaveny, mají vlastní parkoviště i připojení Wi-Fi.

Na co se ještě můžete těšit

Po celou dobu pobytu je pro Vás připraven organizovaný program:

 • Pátek: příjezd v odpoledních či večerních hodinách do 20:00, ubytování a večeře
 • Sobota: 8:00 – 8:30 snídaně, odjezd na tenisové kurty Smržovka, 9:00 – 12:00 tenis, odpoledne výlet na hrad Frýdštejn, rozhlednu Štěpánku nebo do Harrachova na Mumlavské vodopády – dle Vašeho výběrů, od 19:00 večerní grilování
 • Neděle: 8:00 – 8:30 snídaně, odjezd na tenisové kurty Smržovka, 9:00 – 12:00 tenis, návrat na penzion a ukončení pobytu

Tenisová škola Mirky Melicherové

Celý pobyt pro začátečníky i pokročilé tenisty zajišťuje Tenisová škola Mirky Melicherové – trenérky 1. třídy. Tenisová škola působí v Praze od roku 1992 a zaměřuje se na minitenis, baby tenis, rekreační i závodní tenis – pod vedením trenérů 1. a 2. třídy, kteří mají ligovou hráčskou minulost. Tréninková střediska naleznete v Běchovicích, Počernicích, Radonicích, Kobylisích, Proseku a okolních lokalitách Prahy východ.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít v termínech: 3.5., 10.5., 17.5., 24.5., 31.5., 7.6., 14.6., 21.6., 28.6., 5.7., 12.7., 19.7., 26.7., 2.8., 9.8., 16.8., 23.8., 30.8., 6.9., 13.9., 20.9. a 27.9.2013.
 • Rezervace e-mailem po zasláním kupónu a vybraného termínu na melicherova.mirka@seznam.cz.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo ubytovat klienty ve vybraných penzionech dle kapacity. Provozovatel si vyhrazuje právo při obsazenosti Vámi vybraného termínu nabídnout alespoň dva náhradní termíny.
 • Vámi vybraný termín po rezervaci nelze změnit!
 • Cena nezahrnuje lázeňský poplatek 17 Kč/den.
 • Více informací na www.tenisovaskola.net.
 • Informace o vybranných penzionech na www.pensionmax.cz, www.penzionakron.cz, www.ufandy.cz, www.adriahotel.cz, www.chatazvonice.cz.
nabídka byla ukončena