515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou tenisu v Jizerských horách
Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou 6 hodin tenisu, polopenzí, luxusním wellness, grilováním a vstupem na hrad a rozhlednu. Sportujte a nechte se hýčkat v krásách Jizerských hor!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou tenisu v Jizerských horách

-56 %
Wellness víkend pro DVA na 3 dny s výukou tenisu v Jizerských horách
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Tenisová škola
Hajní 1374
198 00 Praha

www.tenisovaskola.net
tel.: +420 775 030 846
melicherova.mirka@seznam.cz

Hory, tenis a relax v jednom

Forhend, bekhend, smeč, volej...říká vám to něco? Nemusíte být hned mistři hodni Davis cupu, stačí odhodlání a chuť strávit víkend plný akce v Jizerských horách! Užijte si aktivní dovolenou kloubící poznávání hor, turistických zajímavostí, wellness i čas na tenisovém kurtu s profesionály!

Tenis pro všechny!

Přijměte pozvání k aktivně strávenému víkendu, během nějž si můžete pod okem profesionálů osvojit základy tenisu či vylepšit svůj dosavadní styl a techniku. Po takto nabitém víkendu budete na kurtech zářit jistotou!

Jak na to?

Budete profesionály rozděleni do skupin dle věku, pokročilosti a výkonnosti a postupně se seznámíte se základními tenisovými údery – forhend, bekhend, voleje, smeč a podání.

Pro pokročilé hráče je pak připraven nácvik speciálních úderů a taktika hráče při dvouhře a čtyřhře. Výuka je skupinová (2-4 hráči) a k dispozici jsou 2-3 profesionální a zkušení trenéři

Odpočinek a wellness

To ale zdaleka není vše. Po celou dobu budete obklopeni nádhernou přírodou Jizerských hor, můžete poznat nové přátele a hlavně si odpočinout, na těle i mysli.

Po dřině na kurtech totiž jistě oceníte zasloužené odpočinkové wellness procedury v luxusním wellness centru Hotelu Harrachov.

Ubytováni budete v Penzionu Max Albrechtice, Penzionu Akron Tanvald -Ždár, Penzionu U Fandy Josefův Důl, v horské chatě Zvonici Kořenov nebo Hotelu Adria Kořenov. Všechny penziony jsou komfortně vybaveny, mají vlastní parkoviště i připojení Wi-Fi.

Na co se ještě můžete těšit

Po celou dobu pobytu je pro Vás připraven organizovaný program:

 • Pátek: příjezd v odpoledních či večerních hodinách do 20:00, ubytování a večeře
 • Sobota: 8:00 – 8:30 snídaně, odjezd na tenisové kurty Smržovka, 9:00 – 12:00 tenis, odpoledne výlet na hrad Frýdštejn, rozhlednu Štěpánku nebo do Harrachova na Mumlavské vodopády – dle Vašeho výběrů, od 19:00 večerní grilování
 • Neděle: 8:00 – 8:30 snídaně, odjezd na tenisové kurty Smržovka, 9:00 – 12:00 tenis, návrat na penzion a ukončení pobytu

Tenisová škola Mirky Melicherové

Celý pobyt pro začátečníky i pokročilé tenisty zajišťuje Tenisová škola Mirky Melicherové – trenérky 1. třídy. Tenisová škola působí v Praze od roku 1992 a zaměřuje se na minitenis, baby tenis, rekreační i závodní tenis – pod vedením trenérů 1. a 2. třídy, kteří mají ligovou hráčskou minulost. Tréninková střediska naleznete v Běchovicích, Počernicích, Radonicích, Kobylisích, Proseku a okolních lokalitách Prahy východ.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít v termínech: 3.5., 10.5., 17.5., 24.5., 31.5., 7.6., 14.6., 21.6., 28.6., 5.7., 12.7., 19.7., 26.7., 2.8., 9.8., 16.8., 23.8., 30.8., 6.9., 13.9., 20.9. a 27.9.2013.
 • Rezervace e-mailem po zasláním kupónu a vybraného termínu na melicherova.mirka@seznam.cz.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo ubytovat klienty ve vybraných penzionech dle kapacity. Provozovatel si vyhrazuje právo při obsazenosti Vámi vybraného termínu nabídnout alespoň dva náhradní termíny.
 • Vámi vybraný termín po rezervaci nelze změnit!
 • Cena nezahrnuje lázeňský poplatek 17 Kč/den.
 • Více informací na www.tenisovaskola.net.
 • Informace o vybranných penzionech na www.pensionmax.cz, www.penzionakron.cz, www.ufandy.cz, www.adriahotel.cz, www.chatazvonice.cz.
nabídka byla ukončena